Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa ćuti onda.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • @Erik
      Ja sam vec pri postu koji si citirao ostao bez reci, tako da nemam sta dodati. A za Parica ne znam, to ces s njim da vidis. On je poznat kao neko ko daje 100% sebe u skoro svakoj situaciji, neces imati problema.

      Paricu jarane moj, ja sam tebe hvalio u skoro svakom postu. I da, svaki taj post se odnosio na ovu temu, filmove ili tvoju posvecenost ovoj temi.
      Ako ti smeta isticanje vrlina onda iskoristi svoje mane, pa pricaj na sve strane
      Last edited by Black Mamba 24; 31-03-15, 21:04.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Pa ćuti onda.
        Imam potrebu da takve sosone spustim na zemlju sa druge strane, jace je od mene.

        Uostalom, doneo sam odluku.Tako je najbolje.

        Comment


        • Ma nemam pojma o kakvoj odluci pričaš... samo to što imaš nije mu mesto ovde..to sam htela... niti razumem šta pišeš, a sumnjam da iko i razume...osim da ga prozivaš/da se porzivate...ali kada sam vam skrenula u novembru ovde na to pažnju... dobih "objašnjenje" da morate da se pomirite...Nije problem u spamovanju, već u glupostima koje stoje/pišu... i na kraju sem vas dvojice sumnjam da ikoga i interesuju.
          Last edited by miloolja; 31-03-15, 21:11.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            AB je mogao da uleti samo ispred Dezurnih Krivaca.

            Pijanista nije imao ni laku ni tesku grupu, bilo je tesko za ocekivati da ce da ima vise bodova od Sosenka i Zelene Milje.Kada pogledas izbor od tih 20 filmova, bas je tesko izabrati kome dati bodove i kojim redosledom.Drago mi je ako nista drugo sto je 8 1/2 prosao iz te grupe, a iz prva nisam verovao da ce da prodje grupu.Nije to da ne volim Pijanistu, ali bolje su mi legli Rear Window, Paths of Glory kao i La Dolce Vita.Taksista da se nasao u drugoj grupi verovatno bih mu dao koji bod, sto dovoljno govori o tome koliko sam lupao glavom o zid kome sve da dodelim bodove.Da sam svake nedelje pravio Honorable Mention, prva grupa bi ih imala najvise.
            Kakav be Paths of glory, Amerikanac da mi priča za WWI Ne mogu ja tako lako da zgotivim filmove pre 70-ih. Čast izuzecima 12 angry man, poneki vestern...

            Mambo, komercijala Pijanista? Iznenadjuće osećajno, dramatično, nepredvidivo, meni lično bolji od Šindlera. Prava komercijala je American Sniper!

            Vladislav Špilman, istinita priča...

            http://en.wikipedia.org/wiki/Władysław_Szpilman
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Sve najgore jevrejima i njihovim filmovima...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Il Capitano View Post
                Kakav be Paths of glory, Amerikanac da mi priča za WWI Ne mogu ja tako lako da zgotivim filmove pre 70-ih. Čast izuzecima 12 angry man, poneki vestern...

                Mambo, komercijala Pijanista? Iznenadjuće osećajno, dramatično, nepredvidivo, meni lično bolji od Šindlera. Prava komercijala je American Sniper!

                Vladislav Špilman, istinita priča...

                http://en.wikipedia.org/wiki/Władysław_Szpilman
                Propaganda, ne komercijala.
                sigpic

                Comment


                • Zanimljiva ideja, zaista, i moze da bude lako ostvarljiva, ali samo pod uslovom da i glavnim akterima te price bude takodje zanimljiva, a ne da na silu ili bolje receno nevoljno sprovedu to u delo .... Nesto mi se cini da nisu radi?
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ma nemam pojma o kakvoj odluci pričaš... samo to što imaš nije mu mesto ovde..to sam htela... niti razumem šta pišeš, a sumnjam da iko i razume...osim da ga prozivaš/da se porzivate...ali kada sam vam skrenula u novembru ovde na to pažnju... dobih "objašnjenje" da morate da se pomirite...Nije problem u spamovanju, već u glupostima koje stoje/pišu... i na kraju sem vas dvojice sumnjam da ikoga i interesuju.
                    Zbog svih vas cu da smanjim svoje aktivnosti na minimumu.To je jedini izlaz iz ovoga, stokovanje je kaznjivo na svim drugim forumima samo ovde nije.Nema ni moda koji je zaduzen za ove teme i koji ce to da brise, to je po meni zapravo najveci problem.

                    Comment


                    • Idi bre Mariću... sad problem je što nema moda da briše ove (čitaj: tvoje) budalaštine, a ti ne možeš da iskuliraš....? E svašta...
                      Pa šalji mu na pp? Ko je rekao da smanjiš aktivnost, samo to vaše interno nas ne zanima... mislim nekoliko nas..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Paricu jarane moj, ja sam tebe hvalio u skoro svakom postu. I da, svaki taj post se odnosio na ovu temu, filmove ili tvoju posvecenost ovoj temi.
                        Ako ti smeta isticanje vrlina onda iskoristi svoje mane, pa pricaj na sve strane
                        Bolje da iskoristi "tvoje mane" no dobro

                        za Uricazapanje..

                        ps: Ako Mamba nekoga hvali, tom forumasu gine bolnica

                        pps: Sta bre ne zanima Olja?! Mene zanima
                        Last edited by l1m4r; 31-03-15, 21:36.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          Bolje da iskoristi "tvoje mane" no dobro
                          Malo se prilagodimo situaciji, ne trazi dlaku u jajetu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Idi bre Mariću... sad problem je što nema moda da briše ove (čitaj: tvoje) budalaštine, a ti ne možeš da iskuliraš....? E svašta...
                            Pa šalji mu na pp? Ko je rekao da smanjiš aktivnost, samo to vaše interno nas ne zanima... mislim nekoliko nas..
                            Nije meni problem da nastavim po starom i da se nista ne menja, vise mi je stalo do drugih.Drugi ne moraju to da citaju, tako da sa te strane zarad njih ja cu se ''smiriti''.Smanjujem aktivnost zato sto se sve njegove aktivnosti svode na moje postove, pa pocne prepucavanje zbog kojeg vecinu ljudi boli glava.Kao sto rekoh ne radim ovo uopste zbog sebe, nego zbog drugih.Nemam nameru da sa svojim postovima vecini budem naporan.

                            Comment


                            • Ja svakako mislim da si ti idealna osoba za moderatora ovog dijela i da ne trebas zbog nekoga smanjiti pisanje,nepotrebno
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Nije meni problem da nastavim po starom i da se nista ne menja, vise mi je stalo do drugih.Drugi ne moraju to da citaju, tako da sa te strane zarad njih ja cu se ''smiriti''.Smanjujem aktivnost zato sto se sve njegove aktivnosti svode na moje postove, pa pocne prepucavanje zbog kojeg vecinu ljudi boli glava.Kao sto rekoh ne radim ovo uopste zbog sebe, nego zbog drugih.Nemam nameru da sa svojim postovima vecini budem naporan.
                                Meni si na primer bas zanimljiv, pa i to prepucavanje sa Mambom me neretko nasmeje (kada naletim na isto). Za Mambu isto vazi, sto se mene tice ne smeta mi ni malo da vidim neki off. Za druge ne znam i ne mogu da pricam u ime svih ali sto se mene tice, udri samo....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X