Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oskar na SK način

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    A kako dolazimo do pobednika?
    Zar nije najbolje da 32 filma sa najvise glasova prolaze dalje i tu se pravi obicni kostur, 16 duela i glasamo u svakom duelu posebno. Naravno ko glasa, mora pogledati oba filma, ako nije pogledao i nema vremena da pogleda, preskace taj duel. I tako do finala, odnosno pobednika.
    A po kom kriterijumu da napravimo kostur ???
    Najbolja 32 napravimo na osnovu glasova na primer ili najboljih 14 (posto je svako mogao po 14) i onda se glasa (moze po raznoraznim principima) i odredi se koji je najbolji.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      A po kom kriterijumu da napravimo kostur ???
      Najbolja 32 napravimo na osnovu glasova na primer ili najboljih 14 (posto je svako mogao po 14) i onda se glasa (moze po raznoraznim principima) i odredi se koji je najbolji.
      Pa 32 filma sa najvise glasova do sad ulaze u kostur. Prvi-poslednji i tako 16 duela, pa 8... kao sportsko takmicenje.
      Ne znam, ovo je bas zajebano.
      Mozemo i evrosong princip, da svako od nas svakom filmu dodeljuje odredjen broj bodova, ako ima 14 filmova od 1 do 14 i film sa najvise bodova pobedjuje.
      Ali je obaveza da svako ko glasa pogleda sve filmove jer ne zelimo komercijalu na vrhu.
      Last edited by Black Mamba 24; 14-11-14, 19:23.
      sigpic

      Comment


      • Eurosong sistem mi nekako naj-fer zvuci. S tim sto posto se odredi 14 najboljih treba dati ljudima najmanje 10 dana da glasaju... Da bi svi stigli da pogledaju sve u koliko ima nesto sto nisu.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Indigo je neozbiljan covek za ovako ozbiljan posao.
          Dole Indigo!

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Indigo je neozbiljan covek za ovako ozbiljan posao.
            Dole Indigo!
            Banovacu te Ljubasine!
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Originally posted by Erik Dekard View Post
              Pa ne znam kakve igre volis, ali KotOR pod obavezno, KotOR II je vec dosta bagovit, nezavrsen, iseckan, ali su mu prica i atmosfera sigurno u top10 RPG-ova svih vremena.
              RPG kao zanr igram najmanje, u vecini slucajeva mi ne lezi tematika, sem kada je u pitanju space RPG.Zbog toga nisam imao nikakvih problema dok sam igrao Mass Effect.Da je vise takvih igara.Dosta vise mi leze strategije nego RPG-ovi.Za KotOR II se sada secam da sam na osnovu casopisa Svet Kompjutera resio da ga ne uzimam na pijaci zato sto sam procitao da je mnogo bagovit(jos i moja tadasnja masina bila na izdisaju), bio klinac i ko da sam imao neki drugi izvor sem SK.Kasnije sam skontao i za keca, ali valjda zato sto nisam bio takav zaludjenik za SW tada, nisam se odlucio da ga odigram.Morace to da se prepravi uskoro kao sto rekoh.
              Originally posted by Black Mamba 24 View Post

              Mada ni ovo nije realno jer, recimo, samo ce jedan film koji apa postavio proci dalje, Odiseja, a proci ce deset Paricevih.
              Ko da je bitno koliko ce proci u drugu rundu, svi sem Prestiza ispadaju u drugoj rundi.

              Kako cemo da biramo najboljeg glumca, glumicu, scenario, muziku?Na osnovu filmova koji prodju dalje?

              Najbolje bi bilo da organizujemo glasanje kakav ce sistem takmicenja da bude sem ako Indigo zna sta radi sto trenutno ne deluje tako.Ne mogu da verujem da nije stavio Masinistu, a drzi Bejla od 58 kila na avataru.
              Last edited by Ricma; 15-11-14, 01:39.

              Comment


              • Terminator 2 gasi takmicenje

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Terminator 2 gasi takmicenje
                  necemo se sramotiti

                  ozbiljno sam bio razmisljao dal da ga stavim na listu
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • prskaj KRALJ ... pise o dvojci a stavlja sliku iz keca
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      RPG kao zanr igram najmanje, u vecini slucajeva mi ne lezi tematika, sem kada je u pitanju space RPG.Zbog toga nisam imao nikakvih problema dok sam igrao Mass Effect.Da je vise takvih igara.Dosta vise mi leze strategije nego RPG-ovi.Za KotOR II se sada secam da sam na osnovu casopisa Svet Kompjutera resio da ga ne uzimam na pijaci zato sto sam procitao da je mnogo bagovit(jos i moja tadasnja masina bila na izdisaju), bio klinac i ko da sam imao neki drugi izvor sem SK.Kasnije sam skontao i za keca, ali valjda zato sto nisam bio takav zaludjenik za SW tada, nisam se odlucio da ga odigram.Morace to da se prepravi uskoro kao sto rekoh.
                      Elem Maricu, samo ovoliko i da zavrsavamo o tome u ovoj temi.

                      Ako ti se dopao ME, KotOR ce ti sigurno leci posto su pa skoro preslikane igre. Sistem borbi je malo drugaciji kod ME-a, ovo ostalo je skoro isto.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        prskaj KRALJ ... pise o dvojci a stavlja sliku iz keca
                        malo me razocarava sto me toliko potcenjujes, zar stvarno mislis da bih pomesao jedan od omiljenih postera svih vremena sa pogresnim delom?

                        stoga i prva recenica, necemo se sramotiti( sa dvojkom, kad se zna ko je tata), a po lajkovima vidim da ni drugi nisu skapirali tako da sam trebao biti malo vise recitiji ...al ne volim da budem
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Originally posted by prskaj View Post
                          malo me razocarava sto me toliko potcenjujes, zar stvarno mislis da bih pomesao jedan od omiljenih postera svih vremena sa pogresnim delom?

                          stoga i prva recenica, necemo se sramotiti( sa dvojkom kad se zna ko je tata), a po lajkovima vidim da ni drugi nisu skapirali tako da sam trebao biti malo vise recitiji ...al ne volim da budem
                          Da da ... ne radi mi dzojstik
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Cekaj, da li je moguce da niko nije stavio drugi najbolji SF film svih vremena ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Dekard View Post
                              Cekaj, da li je moguce da niko nije stavio drugi najbolji SF film svih vremena ?
                              Odiseja je prva. Sta je na drugom mestu? Tarkovski?

                              Comment


                              • Blejd Raner . Trebao sam da kazem "drugi najbolji u mojoj glavi" .
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X