Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WSBK 2014

    Za one koji nemogu bez moto trka za 3 (tri) sata pocinju slobodni treninzi na Phillip Islandu, prvoj trci ovogodisnjeg WSBK sampionata. Dvadesetak vozaca u preko deset timova, tri Japanska i tri Evropska proizvodjaca garantuju znimljivost.

  • #2
    da li ima gdje da se to pogleda

    Comment


    • #3
      Nocas na eurosportu u 02h , prva trka WSBK .

      Comment


      • #4
        Niko nikakav komentar

        Ala se ceka pocetak nove MotoGP sezone, sve ostalo je nebitno i u drugom planu

        Comment


        • #5
          kako je checa posle onog pada?

          Comment


          • #6
            Trke u Australiji sam jedva docekao i odgledao sa neverovatnim uzivanjem. WSBK je poslednjih godina dobio dosta na popularnosti. Ova sezona ce biti izuzetno interesantna. Aprilia jeste oduvala konkurenciju u Australiji, ali ta staza i odgovara Apriliji (Biadji je prosle godine imao neverovatne trke), i kad budu dosle na red one malo sporije staze stvari ce se prilicno izjednaciti.
            Ima barem 7 vozaca koji mogu do titule. Kalendar staza je takodje veoma interesantan. Imamo ove godine Lagunu i Herez, a nadam se da ce izbaciti Silverston, koliko znam moguce je da ce ga zameniti Istanbul. Uglavnom 5-6 sati motosporta, vise nego dovoljno

            Ceka je sad ok, mada bio je u nesvesti pa je prevezen u bolnicu na ispitivanje. Cak je Melandri kritikovao nacin na koji postupali sa Cekom na stazi. Iz brojnih incidenata u moto sportu, neko nekada nista ne nauci
            Last edited by crni; 02-03-13, 12:27.

            Comment


            • #7
              Takodje, i Melandri je ove nedelje bio u bolnici zbog operacije ramena. Srecom, u pitanju je manja intervencija tako da se ocekuje da ce voziti na narednoj trci.
              sigpic

              Comment


              • #8
                wsbk je postao bolje takmicenje od moto gp-a

                Comment


                • #9
                  ne znam da li je bolje,ali mi izgledaju kao da su dva potpuno razlicita sporta,a ne sampionatakoliko oni guse pravilima - toliko su ovi neorganizovani.trke sam tek danas odgledala (kada sam videla rezultate,morala sam).bas sam se iznervirala zbog ceke,poslednje sto sam videla je da lezi bez svesti,melandri trci prema njemu i posle toga nista !!kada se tako nesto desi,jedino sto me zanima je sta se desava sa povredjenim vozacima !ali bitno da smo 103 puta videli necije zene,decu,devojke....ma uzivancijai malo - malo ne vidim kako su se desila preticanja,ali moguce i da sam ja pocela da gubim vid
                  ali vazno je da je sampionat poceo i kako je krenulo,mislim da ce biti super zanimljiv.ja ne mogu vise da navijam za sajksaodlican je vozac,a rekla bih i da je super momak,ali je nekako previse fintako da ce od ove sezone,tu cast da ga dizem u zvezde imati....on




                  svako obrazlozenje je suvisno
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    ajde sto ja nisam komentarisala poslednju trku (mislim,vozac mi je osvojio 0 bodova),ali niko drugi..
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Bolje bi bilo da si ostala uz zelenu masinu. A sta ja da prokomentarisem. Moj vozac se taman dokopao fabrickog dukatija i mislim sad je vreme za titulu, a ono samo kukavnih 12 poena. Bice vise komentara kad dodju na red ove prave staze Asen, Monca...

                      Comment


                      • #12
                        pa dobro ne navijas za badovinijasalim senisam bas obracala paznju na njega,pa ne znam koliko je dobar.a ovaj moj....ma moze do titule sigurna sam.pravi izbor sam napravila
                        a ti zapeo za staze,pa stazemeni svejedno gde voze,samo nek voze muski
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by denia_el View Post
                          pa dobro ne navijas za badovinijasalim senisam bas obracala paznju na njega,pa ne znam koliko je dobar.a ovaj moj....ma moze do titule sigurna sam.pravi izbor sam napravila
                          a ti zapeo za staze,pa stazemeni svejedno gde voze,samo nek voze muski
                          Ne znam ni sam zasto ali poslednjih godina navijam samo za Italijane. Davno je bilo kada sam navijao za jednog australijskog vozaca. A staze, pa opet italijanske su mi mnogo dobre ;)

                          Comment


                          • #14
                            koji je to vozac za koga si davno navijao?
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              do poda za lavertija,sajksa i melandrija,svaka krivina - novi redosled,to se zove trkanje
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X