Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Pa organizatori se opamete samo kad neko na zalost pogine. R.I.P Antonelli
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

    Comment


    • #47
      R.I.P.

      Comment


      • #48
        Ayrton Badovini takes maiden pole position at wet Nurburgring

        Sutra je dan moto sporta

        Comment


        • #49
          superbajka sigurno nije,izlupala se ona dvojica najstrasnijene mogu da shvatim da nije bilo zastava,ali dzoni kaze da ih nije video.slomljena "samo" butna kost,odlicno je prosao.kamier citav,a izgledalo je stravicnoovi u superbajku bi morali da se uozbiljeto sto laverti nije u stanju da odvozi prvu trku mi sad totalno nije vazno.drugu jos nisam pronasla,nadam se da nije bilo padova
          Last edited by denia_el; 02-09-13, 23:53.
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #50
            Jeste bilo padova, cak je i prekinuta trka, mada nista strasno kao u prvoj trci. A ovo sa zastavama je stvarno smesno. Melandri je izjavio da je krug ranije video ulje na stazi i da je morao da vozi drugom stranom. E sad sledi veliko finale: Istanbul, Laguna, Jerez i malo da pokvari uzitak Francuska.

            Comment


            • #51
              bar su redari reagovali na vreme.nije sto je moj,ali laverti je jedino zanimljivo sto se desavalo u drugoj trciali neka je badovini uzeo pol,da nam se i moderator malo ponada
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #52
                turska

                Laverty knows exactly what he needs to do:

                "I raced in Istanbul back in 2007 in the 250cc World Championship so it's not entirely a new circuit for me. I expect that it will be much different on a superbike though so I will need to relearn the circuit. I'm still in the title fight and I will do my best to outscore my championship rivals this weekend"


                e i to da vidim
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Istanbul Park - FIM Superbike World Championship - Superpole 3

                  1. Tom Sykes (Kawasaki Racing Team) Kawasaki ZX-10R 1'54.872
                  2. Sylvain Guintoli (Aprilia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'54.894
                  3. Davide Giugliano (Althea Racing) Aprilia RSV4 Factory 1'55.073
                  4. Eugene Laverty (Aprilia Racing Team) Aprilia RSV4 Factory 1'55.340
                  5. Toni Elias (Red Devils Roma) Aprilia RSV4 Factory 1'55.546
                  6. Jules Cluzel (Fixi Crescent Suzuki) Suzuki GSX-R1000 1'55.614
                  7. Marco Melandri (BMW Motorrad GoldBet SBK) BMW S1000 RR 1'56.402
                  8. Chaz Davies (BMW Motorrad GoldBet SBK) BMW S1000 RR 1'56.416
                  9. Leon Haslam (Pata Honda World Superbike) Honda CBR1000RR 1'56.463
                  10. Mark Aitchison (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 1'57.001
                  11. Federico Sandi (Team Pedercini) Kawasaki ZX-10R 1'57.329
                  12. Michel Fabrizio (Pata Honda World Superbike) Honda CBR1000RR 1'57.371
                  13. Tolga Uprak (CMS-Eypbike Racing Team) Kawasaki ZX-10R 2'02.469
                  14. Yunus Ercelik (Sampiyon 169 Team) BMW S1000 RR 2'04.070
                  15. Vittorio Iannuzzo (Grillini Dentalmatic SBK) BMW S1000 RR 2'39.610


                  odakle se sad ovaj stvorio u superbajku?ne vozi vise u motogp-ju ili sta?
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by denia_el View Post
                    Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Elias prelazi u SBK, umesto Fabrizia u Red Devils Roma... Umesto nejga u Avintiu dolazi neki Argentinac iz spanskog M2 sampionata...

                    http://www.motomatters.com/news/2013..._replaces.html

                    Hayden izgleda sve blizi SBK takodje, sa Panigale Ducatijem, testirao na Mugellu i u par krugova razbio najbrzi krug postavljen ove godine... Sto se MGP-a tice, najvece su sanse da bude u NGM-u, na FTR Yamahi, Aprillia je takodje zainteresovana, ali mozda ne koliko Yamaha. Honda u LCR-u izgleda vise nije opcija jer Honda America nije u mogucnosti da isplati punu cenu, samo pola novca mogu da obezbede...

                    http://www.motomatters.com/news/2013...ecord_pac.html
                    i nikija i janonea (i jos neke) bih mnogo volela da vidim u superbajkuovde su imali tako neke osrednje rezultate,ali bi u superbajku oni mogli postati vrhunski.

                    jel to kimi i zvanicno pocrveneoako i ne budu najbolji tim,najlepsi ce biti sigurno
                    Bre, deni, jos si me citirala i sad pitas odakle se stvorio...

                    Gde ti je mozak odleprsao, na kog se lepotana sad zakacio?

                    Comment


                    • #55

                      a sta da kazemvaljda sam mislila da ce preci na kraju sezone,ali me iznenadi toni
                      cek malo,a gde je onda sad fabricio?samo da nisi i to negde postavio
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        ahahahahha joj vidim,tu je i dalje (ja sam postavila)
                        sve je u redu,svi su na broju
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Udario te Monster izgleda...

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by denia_el View Post
                            ahahahahha joj vidim,tu je i dalje (ja sam postavila)
                            sve je u redu,svi su na broju
                            Nisu. Kamijer je ''sredio'' stopalo, menja ga Hopper

                            Comment


                            • #59
                              OPAlaverti konacno pobedio u prvoj trci
                              al se zakuvalo na krajune volim melandrija,ali mi njegovo 2. mesto najvise odgovaraali ovi ludaci koji se sudaraju na par metara pred ciljodlican toni,dobrodosao u superbajk
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by crni View Post
                                Nisu. Kamijer je ''sredio'' stopalo, menja ga Hopper
                                pa nisam videla tog hopera
                                ni baz jos nije oporavljen
                                a sta se desilo sa badovinijem?sad mu se motor pokvario,ali komentatori kazu da im je cudno da su ga uopste pustili da vozi kako je juce izgledao
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X