Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    odlicna trka je bila! sledecu trku tipujem na sykes-a

    Comment


    • #17
      niko ne prati SBK xD u obe trke se izvukla ista cetvorka: Laverty, Melandri, Sykes i Guintoli. Laverty u drugoj trci nije dozvolio da mu se desi da ga melandri obidje u poslednjoj krivini kao u prvoj trci...

      Comment


      • #18
        ma sta niko ne prati,jesmo mi niko

        al su ovi tek ludi,tri mesta na podijumu,cetvorica usla u park ferme (ako se tako zove i u superbajku),haosmoj mali najbolji u drugoj ihaaaaa
        jos mi i rafa osvojio masters,ma divan jedan dan
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • #19
          Samo da Melandri konacno pocne da pobedjuje i bice zanimljivo.
          Njegova izjava je da ce se vratiti u MotoGP cim u SBK osvoji titulu za sta ja navijam da se desi ove godine.
          Ali ono uletanje Toma ispred Gintolija mi je bilo totalno otkaceno.
          sigpic

          Comment


          • #20
            I na kraju nisam ni odgledao ponovljeni ssp! Ima li british-a ove nedele?

            Comment


            • #21
              eto ponovo sajksa u svom sjaju "cao,zdravo" pobedemislim,svaka cast,niko nije uspeo da ga pretekne,ali.....to mi i nije trkanje - to je samo super brza voznjaali je zato moje luce preticao ko je stigao jooooojpolako (ali sigurno) je gubio pozicije i ostao na sedmoj juhuuu nista mi se ovde nije svidelo,ajmo na drugu;)
              a misterija "cetiri vozaca u park fermeu" jos uvek nije resena....aprilija se zalila,sajksu oduzeli trece mesto.zalio se kavasaki,vratili mu trece mesto.aprilija se ponovo zalila i sta ce biti ne zna se.....cekamo.....vozis trke,a nemas pojma ni koliko bodova imase svaka im cast,i za komisije i za odluke

              zaboravila sam da spomenem i ono djulijanovo pokazivanje prstima lavertiju u sred trkebrate.....cuti i vozi

              ajde jos jedan editne volim ga i nikako ne volim da ga hvalim,ali melandri kako dobro vozi....danas sigurno najbolji
              Last edited by denia_el; 26-05-13, 15:01. Reason: prstici;)
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • #22
                domaca staza,dupla pobeda,da daali on se nikada ovako nije radovao!melandriju popustili zivci u poslednjem krugu (jesam ga ubajala);)zadovoljna sam i trecim mestom....idemo dalje
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Pa gde je bio prenos trka?

                  Comment


                  • #24
                    hvala britis eurosportu i internetu
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Njaaahh! Kakav je bio supersport?, nekako mi je uvek za nijansu i jaca trka

                      Comment


                      • #26
                        joj ne znam,gledala sam samo crvene
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Praznik moto sporta je to bio.



                          Sajks osam sekundi brzi od aprilijinog prototipa, jel malo? A Donington nikad lepsi. Samo se pitam koja je budala izbacila ovu stazu iz motogp

                          Comment


                          • #28
                            Verovatno ista ona koja je upropastila Silverstone novom konfiguracijom...

                            Comment


                            • #29
                              Superpole 2/3:
                              1. Tom Sykes FRA Fixi Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 41.360s
                              2. Eugene Laverty GBR BMW Motorrad GoldBet SBK S1000RR 1m 41.361s
                              3. Jonathan Rea ESP Team Ducati Alstare 1199 R 1m 41.787s
                              4. Marco Melandri GBR Kawasaki Racing Team ZX-10R 1m 42.115s
                              5. Sylvain Guintoli ITA Althea Racing RSV4 1m 42.209s
                              6. Loris Baz ITA BMW Motorrad GoldBet SBK S1000RR 1m 42.328s
                              7. Carlos Checa ITA Red Devils Roma RSV4 1m 42.405s
                              8. Jules Cluzel FRA Aprilia Racing Team RSV4 1m 42.645s
                              9. Michel Fabrizio IRL Aprilia Racing Team RSV4 1m 43.032s
                              10. Ayrton Badovini FRA Kawasaki Racing Team ZX-10R 1m 43.057s
                              11. Davide Giugliano GBR Pata Honda World Superbike CBR1000RR 1m 43.314s
                              12. Chaz Davies ITA Team Ducati Alstare 1199 R 1m 43.463s

                              Out after Superpole 1:
                              13. Leon Camier GBR Fixi Crescent Suzuki GSX-R1000 1m 43.139s
                              14. Leon Haslam GBR Pata Honda World Superbike CBR1000RR 1m 43.522s
                              15. Max Neukirchner GER MR-Racing 1199 R 1m 44.038s

                              Did not progress to Superpole:
                              16. Vittorio Iannuzzo ITA Grillini Dentalmatic SBK S1000RR 1m 45.208s
                              17. Alexander Lundh SWE Team Pedercini ZX-10R 1m 45.361s
                              18. Ivan Clementi ITA HTM Racing S1000RR 1m 45.607s
                              19. Federico Sandi ITA Team Pedercini ZX-10R 1m 47.322s


                              i morao je sajks da bude prvi za 0.001s
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                kad je trka?

                                Comment

                                Working...
                                X