Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • majstorecarobnjakuto je sve sto sada mogu da kazem aaaaaaaaaaa
    don't be scared homie
    sigpic

    Comment


    • Sjajna trka ....odlicne borbe za prvo i trece mesto mada je bilo lepo i za sesto....svaka cast Van der Marku kako se samo nosio sa Haslamom....i najzad da vidim Hondu na pobednickom
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • sad kad sam se malo smirila da kazem jos koju pametnurea je predominantan,u svakom pogledu i tu nemam sta da dodammoji vozaci su u najmanju ruku sjajni,pa skoro sva preticanja koja se dese u trci su od njih dvojice i zbog toga sam sretna i toliko uzivam u svakojverovali ili ne,nije sve u pobedii po cenu da ispadnem presmesna (a nema nikakve veze sa danasnjim podijumom) reci cu da je vd mark najtalentovaniji (zbog njegovih godina i neiskustva ne mogu jos da kazem najbolji) vozac na gridu i to u poslednjih nekoliko sezona (koliko ja pratim sbk).

        dzoni,da se kladimo u wsbk razbila bi te
        don't be scared homie
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by dzoni gp View Post
          jel su za njega pricali da je bio sampion u nekoj nemackoj kategoriji?
          pa znam da je proslogodisnji supersport sampionali mislim da jeste osvojio i neki evropski sampionat,ali ne znam tacno koji i kad

          ali ima ko zna

          He is the 2012 European Superstock 600 Champion. In 2013 and 2014 he won the Suzuka 8 Hours with Takumi Takahashi and Leon Haslam in the Endurance FIM World Championship on Honda CBR1000RRW. In 2014 he won with PATA Honda the Supersport World Championship.
          Last edited by denia_el; 19-04-15, 11:01. Reason: saznali;)
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • aaaaaali ovaj supersport je super skroz fenomenalankakva drama kod njih,ko ne gleda neka obavezno pocnevolim kluzela,ali ne mogu da zamerim kenanuvolim kad se bore i gurajudobro se nisu potukli (mozda i jesu,ali mi to necemo videti,hvala eurosportu)nadam se da je kluzel nesto naucio i da ce to umeti da iskoristi,cim pre
            don't be scared homie
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by denia_el View Post
              dzoni,da se kladimo u wsbk razbila bi te
              Deni mozda ove sezone kad sam pocetnik ali vec sledece bi bilo cupavo ....

              Nego jel ima sanse da Van der Mark predje u Moto GP? voleo bi tu da ga gledam...

              sto se tice supersporta trenutno ne pratim ne mogu sve da postignem
              sigpic http://caseystoner.com.au/

              Comment


              • Originally posted by dzoni gp View Post
                Deni mozda ove sezone kad sam pocetnik ali vec sledece bi bilo cupavo ....
                postenouzmi vremena koliko god ti je potrebnopocetnice

                Originally posted by dzoni gp View Post
                Nego jel ima sanse da Van der Mark predje u Moto GP? voleo bi tu da ga gledam...
                uf to bi bila prava stvar,ali samo da sedne direkt na danijevu repsolku,ako se ja pitamstvarno bi bilo steta da ovakav talenat cami na nekom snj motoru

                Originally posted by dzoni gp View Post
                sto se tice supersporta trenutno ne pratim ne mogu sve da postignem
                ja se borim da imam ovakve vikende samo za sebe,ne uspeva mi bas svaki put,ali ne dam se
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • hahaha a sta jos da kazemjos jedna trka za reprizu,skoro pa kao moto3dva podijuma kod kucea rea junior zvezda dana

                  ima li vesti o terolu?
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • Jonathan Rea Srbenda , 3 puta poljubio onu curu sto daje cvjeće...
                    Ovde ipak navijam za Van Der Marka, mali ima nešto u sebi...bilo bi zanimljivo gledati njega i Kejsija na Suzuki, nadam se da će neko prenositi....

                    Comment


                    • Originally posted by velimirknin View Post
                      Jonathan Rea Srbenda , 3 puta poljubio onu curu sto daje cvjeće...
                      hahaha to mi promaklo
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • Koja zavrsnica danas, sreca pa sam prebacio na Eurosport. Inace ne prati WSBK ali bi mogao poceti.

                        Comment


                        • Odlicna je bila i druga trka Rea je stvarno zver ako ovako nastavi treba pustiti Marqueza na jednu trku da ga malo primiri ....ali srce mi je stalo kad je Van der Mark zakacio tockom drugog vozaca mislio sam da ce pasti dobro se i vratio u trku....a niko ne primecuje Guintoli na kom je mestu??? ....Sajks me malo razocarao mislim da je mogao mnogo vise nekako je od jednom samo nestajao dal je imao problema sa gumama ili ga je nesto drugo mucilo ...
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Originally posted by Bastia33 View Post
                            Inace ne prati WSBK ali bi mogao poceti.
                            pocinji

                            Originally posted by dzoni gp View Post
                            Odlicna je bila i druga trka Rea je stvarno zver ako ovako nastavi treba pustiti Marqueza na jednu trku da ga malo primiri ....ali srce mi je stalo kad je Van der Mark zakacio tockom drugog vozaca mislio sam da ce pasti dobro se i vratio u trku....a niko ne primecuje Guintoli na kom je mestu??? ....Sajks me malo razocarao mislim da je mogao mnogo vise nekako je od jednom samo nestajao dal je imao problema sa gumama ili ga je nesto drugo mucilo ...
                            haha ali zamisli markeza takvog kakav je i vd marka koji razgrce vozace oko sebe,u istom sampionatu i istom timutotalno ludiloa primetio si sta radi mali,pa on stalno vozi na zadnjem tocku vozaca ispred sebe,ludaksajksa to "nesto" muci iz sezone u sezonu....

                            World Superbike organisers confirmed the 2011 125 world champion suffered concussion, contusion to his right knee and a fracture to his right wrist.
                            dobro se razbio niko,videla sam da se nije mrdao dok su ga iznosili ali nisam smela ni da izgovorimbrz oporavak mali
                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • kakav povratak djulijanakoliko volim tog coveka,najuzbudljiviji vozac na gridu,u najmanju rukumoji decaci se bas i nisu proveli,ne lezi im staza il im nije dan,ni ja je ne volimjos da potvrde da ce salom biti dobro i da na miru cekam drugu
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • podijummali mi nije jutarnji tip,ali oko podneva postaje zverali najvise od svega obozavam reklame,dok one traju uvek se dese najbitnije stvari
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X