Announcement

Collapse
No announcement yet.

WSBK 2014

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ''MotoGP će uvek biti glamur, nešto uzvišeno i sam vrh tehnologije, ali je isto tako činjenica da su trke prethonih godina bile dosadne.''

    Realno! Od trenutka kada je Stoner prestao da vozi za Dukati, koliko puta je pobedio neko ko nije iz fabricke ekipe Honde ili Yamahe?
    https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

    http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

    Comment


    • Pa sad... Zavisi kako definišeš dosadnu trku. Godina 1988. je bila jedna od najpredvidivijih sezona u F1, kao i prošla godina. Ali ipak su trke bile uzbudljive i neizvesne.

      Jedno je dosadna trka, a drugo je izvesna. I 2007. je bilo jako dosadnih trka...

      Comment


      • Sa aspekta neizvesnosti borbe za sampionsku titulu svakako dosadne. Prosle godine Markez 10 uzastopnih pobeda... sta je tu zanimljivo? Ostaje nam samo da se nadamo da nije popravio startovanje... ili ce ponovo biti dosadno.
        https://www.youtube.com/watch?v=tOKPG18WwHw

        http://youtu.be/YBYHY4SKa3o

        Comment


        • Ni jedna od tih pobeda nije bila pobeda od 10+ sekundi. Rossi je u najboljim godinama u tom smislu bio dosadniji. Bilo je uzbudljivih trka u bar pola tih prvih 10, a sve trke nakon toga su bile zanimljive. Što se mene tiče - dobra sezona.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            Guintoli nekad davno vozio Pamac Dantin Ducati na Dunlopima. Ko je to preživeo, ni Pakao mu ne bi teško pao...
            E onda je to pravi covek za mene...dobio je jos jednog fana ....jel bese eurosport radi prenose SBK-a
            sigpic http://caseystoner.com.au/

            Comment


            • Originally posted by dzoni gp View Post
              Mozda je covek navijac Pedrose iz njegove perspektive je zadnja decenija u Moto GP dosadna

              Originally posted by dzoni gp View Post
              i kakav je ovaj gospodin GUINTOLI vidim da je najbolje plasirana Honda a volim Hondu u GP-u tako da bi nastavio i u SBK da navijam za njih (njega)
              bas to,gintoli je jedan gospodinnije neko za koga bih ja navijala,pa bolje da te vanjica uputi

              dobro pitanje..eurosport kao prenosi,pola trka - pola reklame,da se
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by AyrSen View Post
                ''MotoGP će uvek biti glamur, nešto uzvišeno i sam vrh tehnologije, ali je isto tako činjenica da su trke prethonih godina bile dosadne.''

                Realno! Od trenutka kada je Stoner prestao da vozi za Dukati, koliko puta je pobedio neko ko nije iz fabricke ekipe Honde ili Yamahe?
                realno malo sutra jel vazno kako se zove i za koju fabriku vozi ili kako taj neko vozi?

                Originally posted by AyrSen View Post
                Sa aspekta neizvesnosti borbe za sampionsku titulu svakako dosadne. Prosle godine Markez 10 uzastopnih pobeda... sta je tu zanimljivo?
                pa tobas to je zanimljivo
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • LJUDI, molim Vas za pomoc....



                  Veeeeliki pozdrav svima!

                  Molim Vas da se pridruzite igri My Racing Career, inace najboljoj online igri u svojoj kategoriji vec nekoliko godina u nazad.

                  trenutno Srbija nema dovoljno igraca da osnuje reprezentaciju. Svako ko se pridruzi i na taj nacin pomogne reprezentaciji Srbije, ulazi u usku konkurenciju da je i sam brani boje svoje drzave!

                  Unapred Vam se zahvaljujem i nadam se da cete nam se prikljuciti i podrzati nas i da ce administratori foruma imati razumevanja

                  Cekamo Vas: http://www.myracingcareer.com/r24750/

                  Pozz

                  Comment


                  • Mare12King spammer na F1 i MotoGP forumu. Molim da mu se postovi na ovom podforumu brišu.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • dzoniiiiii,evoda ne propustis pocetak sezone



                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • izgleda da toni i badovini nece voziti,moguce da uopste nece imati sezonugazde uzele pare za tim,ali ne planiraju da ih u tim i uloze
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • tajland,prva trka pocinje u 7h.ko izlazi da se vrati na vreme,da ponovo nesto ne propusti
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by denia_el View Post
                            tajland,prva trka pocinje u 7h.ko izlazi da se vrati na vreme,da ponovo nesto ne propusti


                            Sreca pa ima neko da mu nadje snimke ...nego da predjemo na ozbiljne stvari (pitanja)...sta mu dodje ovo ssp - Race izmedju dve trke ....i Deni ako mozes ukratko osim pomeranja pozicija vozaca dal ima jos nesto znacajno da se razlikuje u drugoj trci?

                            Polako se navikavam na SBK i postaje mi zanimljivo i ovako ukucani misle da sam lud sto ustajem rano vikendom i gledam sve treninge i kvalifikacije Moto GP i F1 jos ako me izvale za SBK moracu od cetvrtka do nedelje da trazim drugi smestaj
                            sigpic http://caseystoner.com.au/

                            Comment


                            • Originally posted by dzoni gp View Post
                              nego da predjemo na ozbiljne stvari (pitanja)...

                              ssp je supersport klasa (trka)pa ja ne znam da su poceli da pomeraju pozicije,superpol rezultati vaze za obe trke.ne razlikuju se,osim sto je jedna prva,a druga druga

                              Originally posted by dzoni gp View Post
                              moracu od cetvrtka do nedelje da trazim drugi smestaj
                              joj i ja mastam o jazbini u koju bih se zavukla od petka do nedelje..kakva bi to uzivancija bila
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • za dlaku podijumali nije zordi aleks,pa da lepo samo pomeri onoga ko ga usporavanije maleni obavesten da je ovo superbajk i da je ovde mnogo toga dozvoljeno,lepo kazu komentatorina koga li su mislili kada su rekli da ovde nema mnogo balerinanije mi bas pocela sezona..a i ne volim pocetke,tesko ih razlikujem jos (sve osim dzonija).on je uvek 3 dana ispred svih pa ga nije tesko prepoznati
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X