Announcement

Collapse
No announcement yet.

Marc Marquez Alenta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kasnis... Trazio sam gde se u Fastestu objasnjava, zato sam malo i ja zakasnio...

    Comment


    • #17
      haha
      e stvarno ne znam vise ni kako da ti zahvalimza ovih poslednjih nekoliko dana od tebe sam naucila vise nego za poslednjih nekoliko godina
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • #18
        E tako se to radi!!!!!!!(mislim da duel Lorenco vs Marquez) Pošteno pa ko koga....Ono što dosta ljudi ne shvata da je Marquez ovim činom, pobedio Horhea manje više na duže vreme(nego što je samo taj jedan duel i ta trka)...pogledajte film o seni i kako je to objasnio Blundel , kako je Sena svoje protivnike uvek dovodio upravo u ovu situaciju , "ili napolje ili u mene" , pa ko izađe kao pobednik...i šta je Sena pričao o "Otvorenim vratima" i šta trkač treba da uradi kada prestane da "ulazi tamo gde vidi da su vrata i malo odškrinuta"....da prestane da se trka naravno.

        Comment


        • #19
          e svaka ti je pravasta mislim o svemu tome sam napisala vec u apdejtu i nista ne bih dodavala
          don't be scared homie
          sigpic

          Comment


          • #20
            Originally posted by denia_el View Post
            haha
            e stvarno ne znam vise ni kako da ti zahvalimza ovih poslednjih nekoliko dana od tebe sam naucila vise nego za poslednjih nekoliko godina
            Pa sada...dobro, ali kao što sam rekao, ja bih mogao ovde da kačim Photose iz 86'godine i prvog Hungaroringa sa PIT WAll-a(hebiga organizacija im bila loša, pa se moglo ući gde si hteo), (Ja sam tada imao 16 godina) i ništa me nije moglo sprečiti da odem, ni mama ni tata ni niko(išao sam sa prijateljem koji je tada tek položio vozački ,, mada je vozio kola kao i ja od svoje 14) znam mnogi neće poverovati ili hoće sve jedno ali samo sam hteo da ti objasnim kako ta LJUBAV ima svoj razvojni put i kako na primer sam 1000% siguran da sam sa tom passiom i ljubavlju prema svemu u čega se sipa benzin(ne dizel)odrastao u bilo kojoj drugoj zemlji gde je kultura auto/moto sporta na barem normalnom nivou sigurno bi profesijom bio najuže vezan za neki od vidova "benzinskog trkanja" kod nas je ta kultura ispod svakog nivoa(falilo je još samo moja definitivna odluka(pare i sl, su bile obezbeđene) da pošaljem juga u sloveniju kod Mitje Gustinčića na Tuning za N klasu to je bila 88' i sada mi nije žao što to nisam uradio, jer bi to zaista bile bačene pare) uzmimo za primer Miloša Pavlovića, koji zahvaljujući totalnom nerazumevanju od strane naših tajkuna, države, etc(samo kada je Zepter(filip janković) mogao da silne pare opere preko F1(dan danas mu reklama stoji u Monacu),ali da sponzoriše Miloša Pavlovića ni slučajno, a i to što je Srbin, Milošu nije ni malo pomoglo početkom novog milenija, za njega je manje više svaka ozbiljnija(trkačka) šansa propuštena..s'obzirom da sada imam 43 odavno je taj "Trkački žar" prekriven pepelom,zamenjen touring vožnjama na Suzukiju po evropi i ex yu drumovima, jedino što se ponekad javi potreba da ili odreagujem na izrečene gluposti ili da ukažem na neke očiglednosti koje niko ne spominje....A tebi želim passion koji sada imaš prema "benzinu" i brzini, da što duže traje, jer lep je to osećaj.I drago mi je ako si nešto saznala što nisi znala..pozdravljam.
            Unapred se izvinjavam ako sam loše protumačio tvpj prethodni post
            Last edited by Toecutter71; 26-05-13, 17:48.

            Comment


            • #21
              By being a racing driver you are under risk all the time.
              By being a racing driver means you are racing with other people.
              And if you no longer go for a gap that exists,
              you are no longer a racing driver because we are competing,competing to win.!
              Ovako je to Sena opisao...šta znači biti TRKAČ
              (pozajmljeno od ICEMAN forum F1)

              Comment


              • #22
                to bi trebalo da stoji na prvoj stranici udzbenika "sta znaci biti trkac",a i na poslednjoj (u slucaju da u medjuvremenu zaborave zbog cega su tu).a to se nazalost sve cesce desavai zato hvala nebesima sto zivim u vreme marka markeza i toliko sam srecna sto sam to nesto u njemu prepoznala jos od njegovog skoro samog pocetka u motogp-ju.godinama ga vec pratim i to uzbudjenje i sreca koje mi je on doneo samo radeci ono sto voli,su (ali stvarno) neki od najlepsih trenutaka u mom zivotu.ali ostaje zalost sto nisam to isto mogla da dozivim i sa rosijem (mogu da odgledam te stare legendarne trke,ali nije to - to,nisam mogla u njima da uzivam kada je bilo pravo vreme).moguce da sam malo i zakasnila,ali trebalo mi je vremena da shvatim da snovi,eto,mogu i da se ostvare.a onda sam krenula na trke....;)
                sa 43 godine ti i dalje zujis na tvojoj suzani....rekla bih da ti je passion na sasvim zadovoljavajucem nivoukod mene ta ljubav (jos uvek) ide uzlaznom putanjom.do sada sam samo gledala srcem,strucnim ocima nisam,jer o tim stvarima ne znam mnogo.ali to mi fali i zato sam zahvalna i tebi i vanji i crnom i jos nekima koji znaju i zele to znanje da podele sa ostalima.u onom postu sam se zahvalila vanji (jer njega jadnog smaram kad god mi nesto nije jasno,ali mi on UVEK odgovori i sve lepo pojasni i razjasni).ali i od tebe sam u samo tih nekoliko postova koje si ostavio naucila mnogo,zato sam i rekla da je steta sto imas toliku (kao prvo) ljubav,a onda i znanje i iskustvo,a samo toliko postovaiskreno se nadam da ces nastaviti da pises (i to ne samo da bi odgovorio na gluposti)
                don't be scared homie
                sigpic

                Comment


                • #23

                  sigpic

                  Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                  Comment


                  • #24
                    e pa,mislim da i ja ovde pripadam..nemam mnogo toga da napisem,zasto navijam za marqueza ne moram da objasnjavam,on to sam pokazuje..toliko
                    MESSI 10

                    Comment


                    • #25
                      dobro vi meni dosli
                      don't be scared homie
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by denia_el View Post
                        dobro vi meni dosli
                        Bolje te nasli
                        sigpic

                        Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                        Comment


                        • #27
                          Blast from the Past



                          Marc Skywalker in training with Master Rossi

                          Comment


                          • #28
                            hahahaah ali pogledaj ti tog seceraove su mi mnogo drage..




                            a ova mi je posebna

                            don't be scared homie
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              hehe.. mladunce jos tada se videlo da ce biti opasan.. to je taj pogled!!!

                              Comment


                              • #30
                                marc.jpg
                                ja ga ne gledam tim ocima..razumljivo
                                meni je ovo
                                MESSI 10

                                Comment

                                Working...
                                X