Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Citaj knjige, pizda ti materina!

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Jbt ja odigrao samo prvi grad fazon u witcheru i batalio zbog stresne Fife...
      Ne znam sad da gledam seriju ili prvo da zavrsim igricu
      Koji Witcher? Svakako trebas da odigras sva tri dela, pogotovo 3. koji je po meni najsavrsenija igra koja je izasla do sad.

      Comment


      • Sve sto ce se desavati u seriji ce biti radnja iz knjiga koja je smjestena u vrijeme prije dogadjaja iz video igara. Sto znaci da ce ti video igre biti mnogo zanimljivije ako si procitao sve knjige.

        Comment


        • A jbg sad citam Aberkrombija
          Scouser, pa samo Witcher 3 imam.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Sve sto ce se desavati u seriji ce biti radnja iz knjiga koja je smjestena u vrijeme prije dogadjaja iz video igara. Sto znaci da ce ti video igre biti mnogo zanimljivije ako si procitao sve knjige.
            Ovo mogu da potvrdim, prvi put sam brzo batalio igre, ali su mi posle knjiga bile mnogo bolje.

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Ja se nadam da ce da fejluju zbog politicke korektnosti i amerikanizaciji serije.
              Upravo to, ako su u knjigama svi likovi svetle puti tako treba da bude i u seriji... sigurno ce biti i nekoliko homoseksualaca cisto da se ne osete zapostavljenima.

              Comment


              • Nema nijedan jedini tamnoputi lik u knjigama... a evo u seriji su vilenjaci, cini mi se, tamnoputi Onda i jedna od sorserica bjese tamnije puti... i to Triss Merigold. Pa bukvalno od svih likova su nasli nju da drugacije predstave. Totalna glupost.

                Pitam se ko ce biti peder... Cahir? Regis? Vilgefortz... mozda Yarpen? Ili nam mozda svima bace curveball pa to bude Dandelion

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Jos ako ugaze GoT ovom serijom
                  Nadajmo se najboljem.
                  Hoce, ali malo sutra. GOT je napravio revoluciju, nesto veliko. Kraj nije najbolji, ali i dalje serija koja je ujedinila ceo svet. Tesko ce se desiti da milioni ljudi ustaju u 3:30am da gledaju seriju a idu na posao posle nje. Jednostavno tesko!!!
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Origin
                    Drugar mi preporucio pre par dana I nisam se pokajao sto sam ga poslusao. Ako volite Aliena I ovo ce vam se dopasti.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Obratite paznju na "His Dark Materials", krenulo je na HBO, prva epizoda je ok. Secam se da su mi knjige bile jako dobre kada sam ih citao pre 15-ak godina

                      Originally posted by Powerslave View Post
                      Nema nijedan jedini tamnoputi lik u knjigama... a evo u seriji su vilenjaci, cini mi se, tamnoputi Onda i jedna od sorserica bjese tamnije puti... i to Triss Merigold. Pa bukvalno od svih likova su nasli nju da drugacije predstave. Totalna glupost.

                      Pitam se ko ce biti peder... Cahir? Regis? Vilgefortz... mozda Yarpen? Ili nam mozda svima bace curveball pa to bude Dandelion
                      Zerikanci su tamnoputi. U knjigama nije naznaceno ko je od glavnih likova tamnije ili svetlije puti sem Ciri i Geralta, eventualno Triss i Jenefer, ne secam se. Nemojte da preterujete i da se bavite glupostima
                      A "peder" je Ciri

                      Comment


                      • Dobro, Zerikanci su nesto poput Arapa. Sad mi i ima smisla da su vilenjaci crnci.

                        Pa za Ciri se to zna Nego je to malo za danasnje standarde. Nista dok se oni tamo iz Skellige ne povataju...

                        Comment






                        • Znaci member berries su genijalni, mnogo jako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Je l' gled'o neko bar prvu epizodu druge sezonr "Senki nad Balkanom".
                            Od sinoć je u video klubu na EON-u.

                            Comment


                            • Senke mozete da nadjete ovde.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Wolfeee legendo

                                Comment

                                Working...
                                X