Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima da snimaju dok Frank ne rikne DeVitova uloga zivota.

    Elem, ovaj Disney+ je strasna stvar. Stari i novi DuckTales, Darkwing Duck, Gargoyles, Spider-Man.. onaj najjaci iz 90ih, Chip 'n Dale, A Goofy Movie, An Extremely Goofy Movie, Goof Troop, The Three Musketeers, Mighty Ducks, The Three Caballeros, Adventures of The Gummi Bears, TaleSpin, Timon & Pumba, Toy Story 1-3, X-Men iz 90ih, Iron Man, The Simpsons itd.

    Ko voli ove stare crtace koliko i ja, ovo mu je najbolja investicija Jedino sto mi fali tu je crtana serija Aladdin.. bas mi sad nista drugo ne pada na pamet. A rekli su da ce postepeno siriti ponudu tako da ce i to doci.

    A ima i svaki Star Wars pa se mozda napokon nakanim da to pogledam.

    Edit: predoziracu se od crtaca
    Last edited by powerslave; 22-11-19, 04:45.

    Comment


    • Dizni je bukvalno poslednja kompanija kojoj želim da dam pare, iz raznih razloga

      Nego, završio sam 2. sezonu Senki. Dobro je, mozda mi je čak bilo i zanimljivije od 1. sezone.

      Spoiler
      I pogodio sam da je Zečević ubica, kao i moj ortak Ali su pokušali da odrade classic misdirection, pop dolazi u kafanu kaze da je saznao ime, odmah znaš da ce da najebe. A tu sedi Dimitrijević, jer oće da nas navuku da je on. Ovamo dolazi Pršo da prenese Pletikosiću, a sa njim Zečević. Ko je drugi mogao da bude? Voleo bih da smo malo više znali o njemu na početku serije, ali ok, nije ispalo loše na kraju. Hteli su da šokiraju kad kod Savkovića pobije one vojnike, ali nisu prevarili iskusne gledače serija

      Drago mi je što su se rešili Alimpija jer je realno počeo da smara, ništa više nije mogao da donese u ovoj priči. I Natalije, takođe jer smara, nadam se da se neće vraćati. To mi je jedina kritika, što je dosta ženskih likova bezveze, jedino su mi Bojana i narednica bile ok. I Makedonke, ali to je zato što makedonski lepo zvuči kada ga žene pričaju


      E da, od vas koji ste sve odgledali, da li je i kod vas poslednja epizoda nedovršena? U nekim scenama se vide statisti ispred zelenog ekrana, na momente isečeni kadrovi, onda nema efekata krvi kada pucaju na Hadži Arsova. U jednoj sceni u pozadini prolazi moderni automobil... Ne mogu da verujem da su to tako pustili na Eon, wtf.
      Last edited by s_hyperion; 22-11-19, 10:46.

      Comment


      • Koliko je genijalan isntrumental sa gitarom i guslama kada Crnogorci dolaze u Jatagan malu.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Svaka cast ko prati nesto i gleda online. Morala sam 6. ep.koju sam vec gledala, ali da se podsetim sta se desavalo i 7.ep. Bese da pogledam tako online... pa ono je horor!
          Reklame, malveri, seckanja. Odlepila sam.
          Sreca pa 8.mogu jos uvek unazad, a ovo ce valjda da me opameti

          Torenti su keva, dok mozemo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Koliko je genijalan isntrumental sa gitarom i guslama kada Crnogorci dolaze u Jatagan malu.
            Jeste brutal.
            Odgledah u pobedeljak uvece trecu epizodu i mislim da sam provalio ubicu. Toliko me zaintrigiralo da li sam u pravu da sam juce dosao do svih epizoda i trenutno sam na polovini osme. Kako serija odmice i radnja se sve vise zahuktava i meni se sve vise cini da je to to. Danas/veceras cu saznati.
            Serija je dobra i vise nego dobra, kvalitetna, sigurno nesto najkvalitetnije na ovim proatorima. Scenario je ono sto mi je najvise privuklo paznju pogotovo kada se uzme u obzir ko ga je radio. Nije Bjelogrlic sisao tarabu, okruzio se pravim ljudima jos odavno. Prezadovoljan sam uz jednu "malu" zamerku: U koliko se ispostavi da sam u pravu (a kad ja nisam bio u pravu!?) prelako je jos u ranoj fazi sezone utvrditi ko je ubica.

            Kada zavrsim mozda napisem jedan opsitniji tekst, ali nece to niko citati jer dosta ljudi gleda klasicno - jedna epizoda nedeljno. Videcemo...
            Last edited by Sandugp; 27-11-19, 08:34.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Jeste brutal.
              Odgledah u pobedeljak uvece trecu epizodu i mislim da sam provalio ubicu. Toliko me zaintrigiralo da li sam u pravu da sam juce dosao do svih epizoda i trenutno sam na polovini osme. Kako serija odmice i radnja se sve vise zahuktava i meni se sve vise cini da je to to. Danas/veceras cu saznati.
              Serija je dobra i vise nego dobra, kvalitetna, sigurno nesto najkvalitetnije na ovim proatorima. Scenario je ono sto mi je najvise privuklo paznju pogotovo kada se uzme u obzir ko ga je radio. Nije Bjelogrlic sisao tarabu, okruzio se pravim ljudima jos odavno. Prezadovoljan sam uz jednu "malu" zamerku: U koliko se ispostavi da sam u pravu (a kad ja nisam bio u pravu!?) prelako je jos u ranoj fazi sezone utvrditi ko je ubica.

              Kada zavrsim mozda napisem jedan opsitniji tekst, ali nece to niko citati jer dosta ljudi gleda klasicno - jedna epizoda nedeljno. Videcemo...
              Pisi Sandu, ja sam pogledao SVE, AAAAAAAAAAAAAAAAA
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Nakon ubistva popa postane kriatalno jasno ko je ubica.
                Prerano....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Samo stavi u spoiler, sta god budes hteo da napises
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Pa jeste predvidljivo, moram se sloziti. Dovoljno je samo malo da razmislis kod te scene i to je to. Inace, ne znam da li si gledao Babylon Berlin, ali onaj kabare od Kaludjera je bas uzet odatle, i na mnogo mesta se vidi uticaj te serije. Sa druge strane Jatagan Mala = Peaky Blinders 1/1.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Samo stavi u spoiler, sta god budes hteo da napises
                      Necu nista ne brini. Samo sam ovo od malopre hteo da naglasim.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        Pa jeste predvidljivo, moram se sloziti. Dovoljno je samo malo da razmislis kod te scene i to je to. Inace, ne znam da li si gledao Babylon Berlin, ali onaj kabare od Kaludjera je bas uzet odatle, i na mnogo mesta se vidi uticaj te serije. Sa druge strane Jatagan Mala = Peaky Blinders 1/1.
                        Da, onaj kraj prvi epizode je original Babylon Berlin i Zu Asche, Zu Staub ali meni to ne smeta, skroz mi je dobra serija
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Daleko od toga da mi smeta, ova serija je miljama daleko od svega sto se kod nas snimalo. Pogotovu ako se pogleda scenario i produkcija. U drugoj sezoni mi je i gluma znacajno bolja nego u prvoj sezoni, pogotovu Kuzmanovic. Dugalic je dobio vise prostora i stvarno je odlican, Bergam isto.

                          Kada se pogleda jedino je Bjelogrlicev lik znajacno opao a i gluma, rekao bih da je najlosiji od svih bitnijih. I uloga mu gubi smisao nekako, poceo je da smara.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Samo spojleri da rade, da vam prste ne prebijem (u Banovicima).

                            Sve sve, ali da Bergam glumi... to vec ne mogu da verujem Toliko je losa da mi je prosto neodoljiva iako nisam jos pocela da gledam drugu sezonu, slusala sam je u nekim intervjuima, prica istimi ravnom tonom kao i kad glumi, a ocajna je bila u I sezoni. No, eto i u tome je nekad draz


                            Besa me razocarala, iako imam jos 2 epizode. Ali oke je zabava i jedino sto je isto od pocetka to je gluma albanskih protagonista, tu sam veoma prijatno iznenadjena.

                            Edit: pojma nemam otkud mi onaj znak pitanja gore
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Dosta je bolja nego u prvoj sezoni, nije sad to ne znam sta ali nije ni lose, meni se dopada.


                              Besu poceo da gledam, i ortak se iznervirao, izgasio posle 25 minuta, kaze 5 klisea iz kriminalistickih serija u prvih 25 minuta, mnogo je.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Verujem da ti se dopada, jos kad zatrepti onim svojim unjkavim glasicem
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X