Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte se svadjati, bitno je da Dark sve te serije dominira. Najbolja serija uz Gommoru u poslednjih par godina, za mene. Drži pažnju opasno. To sam još sa Breaking Bad doživeo i to bi bilo to.

    Ali Dark je nešto posebno ipak, pogotovo ako se završi dobro.

    A ima naznaka da ono što smo do sada videli nije sve baš tako i da Adam nije ko mislimo da jeste ( bio sam na redditu )

    Comment


    • Nemoj da komentarises Dark
      koristi spoilere ako si nesto procitao, to zelim da gledam kao i prve 2 sezone, da se tripujem i da me vozaju i da sama pokusam da zakljucim
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        How I met your mother je dobra do neke 5.,6. sezone posle bas ima pad
        Uh da, oni su baš horor pad imali, izmuzli nekolko sezona zbog para i na sve to imali najgori kraj koji sam ikad video u nekom sitcomu

        Originally posted by Vladan View Post
        Meni je pak Sajnfeld bolji, Leri Dejvid je jebeni genije ali mnoogo se lakse poistovjetiti sa Prijateljima nego sa Sajnfeldom. A najbolji humor mi je u Arrested Development ako ne racunemo poslednju sezonu i Curb Your Enthusiasm koja drzi nivo cijelo vrijeme, niko nema status kao Leri Dejvid, bukvalno ima odrijesene ruke od HBO da radi sto oce, kad god oce.
        Je li humor u Curb Your Enthusiasm bliži Seinfeldu ili ADu?

        Comment


        • Vlajko spomenu B99, skoro poceo i bas prija serija.

          Nikad nista nece biti Sajnfeld, ali drago mi da sam pronasao nesto sto je komedija i da ima dosta epizoda.

          Comment


          • Friends je simpaticna serija koja je ostavila efekat na odrastanje nekoliko generacija i zato ce uvijek biti relevantna. Ali serija sama po sebi nije kvalitetna kao Frasier ili Seinfeld. Friends je serija koja se prerasta.

            Frasier je najkvalitetnija i najbolja komedija 90-ih i jedna od najboljih serija uopste. U vremenu kad je Emmy trebalo zasluziti(a ne kao danas dje je dodjela Emmya postala najbolja komedija na tv-u), Frasier je osvojila trideset i sedam.. 37 baco moj(ukljucujuci i Emmy za najbolju komediju pet godina zaredom).

            Kelsey Grammer je tata


            Edit: Ooo vidi post 7000

            Comment


            • Pre dve godine mojih top 5 serija su bili Sajnfeld, Prijatelji, AD, Philadelphia i Scrubs. I ono sto se najvise promenilo je da je Philadelphia i dalje drzi vrhunski nivo i nadam se da ce jos par godina uspeti da odrze ovakav nivo. Serija se snima od 2005, a i sa ovom poslednjom sezonom sam znao da se smejem ko kreten+nesto sto se u vecini drugih serija vremenom izgubi. AD sa svojom prosecnom poslednjom sezonom mi je malo pao na lestvici. Zato i napisah Sajnfeld i Fila na prva dva mesta, pa nekoliko mesta prazno.

              Ja generalno imam problema da se naviknem na nove serije. Manje-vise svaka me odbija, a da sam TBBT krenuo da gledam malo kasnije verovatno mi se uopste ne bi svidela. The IT Crowd sam nekako pogledao, da sam to odradio ranije bio bi mi sigurno smesniji. Samo mi je Community odlicno od novijih komedija legao i za njih mi je bas zao sto su se raspali. I taj Bruklin sam krenuo da gledao, likovi su mi skroz odbojni. Posto mi se cini da sam sve bitne komedije pogledao i lista mi se znatno skratila, mozda u narednom periodu drugi put pogledam Seinfeld ili se bacim na Curb ili Louia. Nisam pogledao ni Californication ni Entourage, ali nikad se nisam identifikovao sa tim serijama.

              Zaboravih na Shameless, iako je malo specifican mix drame i komedije isto bih mogao da kazem da mi se svideo. Samo i oni se raspadaju, pa ne znam kako cu ih rangirati.\

              HIMYM mi nakon dosta komedija polako postaje prosek. Nije to humor koji mi je sada preterano zanimljiv i pored Barnijevih ludorija.

              Comment


              • Ja bas ne mogu da svarim Prijatelje. Ima tu i tamo dobra fora, ali ono, i corava koka... Svi oko mene se loze na tu seriju i precesto je pominju, dodje mi da ih zapalim.

                Comment


                • Everybody Loves Raymond niko ne spominje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                    Everybody Loves Raymond niko ne spominje.
                    Lagano najbolja serija od svih pomenutih. Robert ( Garett ) ne mora nista ni da govori, dovoljno je samo posmatrati izraz lica I mimiku. Strasan glumac.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Iz njega isijava tolika količina depresije da to nije moguće opisati. Uz onu građu srednjevekovnog dvorskog čiraka. Urnebes.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta znam.. meni je Raymond onako. Volim da pogledam kad god naletim na njih, isto kao napr. i Home Improvement, Spin City, The King of Queens, According to Jim, Grounded for Life... Ali nijednu od tih serija sad ne bi uzeo da pogledam od prve do poslednje epizode.

                        Osim Frasier i Seinfeld, ostale starije serije koje smatram kvalitetnom zabavom su Cheers i Married with Children ali mi nisu u rangu sa Frasierom i ako Cheers jako volim.

                        Ali zato kakve samo fenomenalne komedije britanci i.aju. Only Fools and Horses, Blackadder, Monty Python, Fawlty Towers, Men Behaving Badly isto nije losa, znao sam da se smijem kao lud onoj dvojici kretena Allo Allo mi nikad nije lezala... valjda zato sto ne volim te ww2 teme. Od malo novijih britanskih The Thick of It je sjajna.

                        Generalno od svih komedija sto su izlazile u zadnjih 15 godina, najbolje su IASIP i The Office. Ove ostale kao sto su Two and a Half Men, Arrested Development, How I Met Your Mother, Modern Family, Parks and Recreation, Workaholics, Rules of Engagement, The Big Bang Theory... to je sve jedan ili dva nivoa ispod.

                        It's Always Sunny je mozda i najbolja komedija svih vremena. Nije za svakoga, ali onakvo ludilo i onakav nivo ja ni u jednoj seriji nisam vidio . A evo sam se nagledao tih komedija

                        Pisao sam odje preporuke kad je krenula What We Do in the Shadows, ali valjda je niko nije ispratio Pogledajte to, super je serija. Bice jos sezona.

                        Comment


                        • Fawlty towers i Alo Alo gledao 7 puta. Ne mogu Britanci i Amerikanci u istu rečenicu što se toga tiče.

                          Inače Californication mi je najsmešnija serija ikada. Sad da pustim plakaću od smeha. Atikus mi je jedan od najsmešnijih pojava ikada.

                          Comment


                          • I meni su oni (ELR) vrh.

                            Kad se već pominjalo identifikovanje, oni su definitivno najbliži dinamici neke naše prosečne porodice.

                            Marie i Frank kao babu i dedu da gledam, nema greške

                            Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

                            Comment


                            • Elem,



                              Znaci ovakav hajp me nikad u zivotu nije uvhatio kad su serije u pitanju

                              U narednih devet dana izlazi nova sezona najbolje serije ove decenije i krece The Witcher... znaci, bas ne moze bolje!
                              Last edited by powerslave; 11-12-19, 21:57.

                              Comment


                              • Je l' ovo prvo The Expanse?
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X