Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Senke nad Balkanom S02E07

    Spoiler
    To se zove lezbo scena.


    Senke nad Balkanom S02E10

    Spoiler
    Dobro veče. Ja sam Josip Broz. Zovi me Tito.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Odgledao Senke i moja ocena je 8/10. Skratio sam za dva zbog Bjelogrlica koji je sebi namestio finu ulogu

      Spoiler
      Dobra serija, bas dobra..samo mi nije jasno kako i on nije zavrsio u zatvoru, to je jezivo glupo..ubije mog omiljenog lika pred ljudima i nista robija..onaj idiot ubije ubicu pred dva zandara i zaglavi robiju.

      Hrvatica ova plava picka mi se ne svidja kako glumi, ali je dobra cka. Bravo za seriju, osvezenje u Srbiji i bolja mi je druga sezona od prve...

      Meni se svidja, danas sam kupio, gledao prve tri i danas ostatak...neki pricaju kako je lako biti predvideti, ali i to i nije tacno...nisu krili previse razvoj ali nije bilo tako..poprilicno nepredvidivo...ovog malog ludaka sam skontao tek kad je rekao za lek kod Dimitrijevica i to je to...dobra serija..ko kaze drugacije laze ) gluma tu i tamo...jbga ima gresaka ali za nas nivo vrhunska serija ) ZIV SI ALIMPIJE!!! NE DAJ SE DUSMANIMA...jezivo glupa smrt..
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • La seconda stagione andrà in onda su Rai 1 a partire dal 10 febbraio 2020 e sarà suddivisa in 8 episodi che andranno in onda fino all’8 marzo.
        L'amica geniale druga sezona počinje 10-og februara

        Comment


        • Oooooo
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • El Chapo 3. sezona... El Chapo Netflix, Narcos Netflix. Pa hoće li sada snimati Narcos o El Chapu ili zbog posebne serije će iskulirati(iako ne prave isti ljudi)? Pitanje pre svega za Aleksu i ako još neko prati.

            Nije loša serija, El Chapo drukara da bi mu pozavideli i srpski i crnogorski "mafijaši".

            Mnogo me podseća čitava politička konstelacija i uredjenje na Balkan. Samo je ovde manje brutalno jer je blže civilizaciji, inače relacije gotovo pa iste.

            Comment


            • Sinoc sam gledao

              https://m.imdb.com/title/tt0582421/

              Pa ovo je jedna od najboljih epizoda ikad icega



              Ima bas dosta ludackih epizoda u svakoj sezoni, ali Ham Radio je pisanje klasicno.

              Comment


              • Creepshow nije loša serija. Svaka epizoda ima po dva segmenta, odnosno dve priče. Svaki segment je radjen prema pričama raznih pisaca počev od Stivena Kinga, Dzoa Hila, Brusa Dzounsa, i mnogih drugih.



                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Last edited by DžonDon; 05-12-19, 11:56.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Po romanu Stivena Kinga...Deluje onako obećavajuće....Premijera HBO, 12. januar

                  sigpic

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Inače, počela je šesta i finalna sezona Vikinga.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ako neko još uvek prati osim mene (možda i Bojane)...Poslednja sezona...februar....

                        sigpic

                        Comment


                        • E hvala, a drago mi je sto je zavrsavaju jer sa ovom temom mogu da snimaju zauvek, tako da se nadam da ce ok zavrsiti.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Umro Rene Auberjonois Odo mi je bio jedan od omiljenih Star Trek likova. RIP

                            Comment


                            • Jos 11 dana....

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Koliko sam ja bio skeptican oko izbora glumca sve dok nije izasao onaj prvi intervju sa Cavillom

                                Uf, bas jedva cekam. Super ce ovo da bude!

                                Comment

                                Working...
                                X