Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahahahahahahhaha
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Nisam nikad gledao Sons of Anarchy ali deluje mi kao da bi mi se svidela.

      Power, Ljubo, gledao neko?

      Kako je Markan srećan kao kad je dobio Gurovića za avatara

      Comment


      • There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Cisto sumnjam Ricma da si cuo jednu pesmu Nikole Pejakovica sa albuma Mama nemoj plakati,Kolja i grobovlasnici i Kolja i cetiri prsta kad pricas o niskim muzickim standardima,to je cist bluz sa tekstovima na srpskom jeziku,ako mi nadjes autora i muzicara koji ovo bolje rade od njega i njegove ekipe rado cu preslusati.
          Nisi slusao strani bluz. Vezes se samo za srpski jezik i onda ti bude vrh.

          Nemam nista protiv toga, samo lakse sa emocijama.
          Last edited by Ricma; 26-05-20, 19:00.

          Comment


          • Originally posted by ?????? View Post
            Nisam nikad gledao Sons of Anarchy ali deluje mi kao da bi mi se svidela.

            Power, Ljubo, gledao neko?

            Kako je Markan srećan kao kad je dobio Gurovića za avatara
            Ja se zalijetao nekoliko puta ali me nesto nije zainteresovala

            Comment


            • Ja cu danas da krenem novu sezonu Boscha. Sto rece neko na drugom formu, ima li iko mladji od 50 godina da gleda ovu seriju?

              Meni serija lezi samo tako. Citao sam nekoliko knjiga o Boschu, pa bi bas odgovara. Nista spektakularno, ali solidna old school procedural serija. Plus dobra glumacka ekipa. Jedna solidna osmica od serije

              Comment


              • Ma dodji bre...

                “It’s Always Sunny in Philadelphia” is writing itself into the television history books as FX confirms the long-running series will return for a 15th season on its FXX channel
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Nije bilo nikakve dileme Cini mi se da su prosle godine rekli da im je kuca rekla da mogu da snimaju bukvalno dok njima ne dosadi

                  Comment


                  • Lakse mi sad kad je i zvanicno potvrdjeno

                    Je l' si gledao mozda Mythic Quest?
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Nisam. Nisam gledao ni The Mick, ni A.P. Bio. Full podrska od mene za sve njih i njihove projekte, ali nije to IASIP

                      Comment


                      • Originally posted by Skeletor View Post
                        Ja cu danas da krenem novu sezonu Boscha. Sto rece neko na drugom formu, ima li iko mladji od 50 godina da gleda ovu seriju?

                        Meni serija lezi samo tako. Citao sam nekoliko knjiga o Boschu, pa bi bas odgovara. Nista spektakularno, ali solidna old school procedural serija. Plus dobra glumacka ekipa. Jedna solidna osmica od serije
                        Bosch je jedan veliki gospodin pre svega. Top serija, top glumac

                        Comment


                        • Bas solidna serija. Cini mi se da sam poceo da gledam kad je krenula treca sezona i uvijek joj se obradujem. Nista spektakularno ali mi drzi paznju i nemam nikakvih zamjerki. Ista kategorija kao Ray Donovan. Dvije odlicne serije a nekako ispod radara.

                          Comment


                          • Originally posted by ?????? View Post
                            Nisam nikad gledao Sons of Anarchy ali deluje mi kao da bi mi se svidela.

                            Power, Ljubo, gledao neko?
                            Ja sam gledala. Super serija. Muzika, motori , dobri frajeri...
                            Šalim se malo. Odlična serija. Kao i svaka ima padova ali vredi pogledati.

                            I Bosh isto super serija. Mislim da je sledeća sezona poslednja.
                            Ja sad gledam Blacklist. Odlična....
                            Last edited by 1122334455; 27-05-20, 14:31.

                            Comment


                            • SoA je mnogo zanimljiva serija ali ima nekih nelogicnosti tu zescih, ipak drzi paznju, za zene je gledljivija jer se sve loze na Carlija Hanama

                              Odgledao sam Last Dance, svaka preporuka naravno ali isto mi neke stvari smetaju, serija je pocela kao klasicni hejt upucen Dzeriju Krausu, a nije bas tako bilo, ipak je on covjek koji je jedan od ako ne i najbolji gm svih vremena. Ipak nadam se da ce mnogo vise biti oakvih dokumentarca u buducnosti.

                              Izasle dvije epizode Snowpiercera, dosta popljuvano, nece dostici film sigurno koji je fenomenalan ali nije toliko lose kao sto su predstavili, doduse ja sam pogledao tek prvu epizodu.

                              Ubjedljivo najbolja serija trenutno je BCS, koliko likova, kako su svi razvijeni, kako glume, serija ima potencijal da prevazidje BrBa, samo je tesko bez Hajzenberga jbg.

                              Ceka se Space Force

                              Film Wrong Missy je toliko debilan da je presmijesan. Inace tek sam neki dan saznao da je Dejvid Spejd do nervnog sloma doveo Edija Marfija, nisu pricali preko 30 godina i ladno ga nije bilo u SNL 30-35 godina koliko vec. I to jer je Dejvid rekao za Edija LOOK CHILDREN IT'S A FALLING STAR, MAKE A WISH
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ceka se Space Force
                                Prema prvim recenzijama deluje slabo. Nadam se da ipak nije bas tako.
                                Last edited by Mr. Wolf; 27-05-20, 15:53.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X