Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • Kad se vec pominju latino serije, ja ovo gledam vec petu godinu zaredom, tacnije petu sezonu. Radi se o mafijasu koji je zaista postojao, Amado Carillo Fuentes, mada u seriji se zove Aurelio Casillas. U prevodu "El Senor de los Cielos" dodje kao neki "Gospodar nebesa" jer je robu prevozio avionima.
    Last edited by Tobdzija; 05-07-17, 12:46.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Tek sad poceo gledati Luthera, kakva serija !
      Idris Elba jedan od najjacih glumaca danasnjice. A sta reci za lik Alis Morgan, bukvalno zenski lik Hanibala Lektera.
      Jedna od najboljih serija tog tipa uopšte

      Comment


      • Ubice mog oca, Nemanjici, sad i Senke nad balkanom Konacno pravimo neke iole normalne serije

        Senke ce krenuti u oktobru na RTS-u, a premijeru ce imati na Sarajevo film festivalu u avgustu...rezija, Dragan Bjelogrlic

        sigpic

        Comment


        • Trailer u fazonu Tarantinovih filmova.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Meni su Ubice zesce smece
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Meni su Ubice zesce smece
              +++

              Такође и Немањићи ће бити истог квалитета. За ове Сенке појма немам, не изгледа тако лоше. Копирају Пики Блајндерсе лома, али оке, шта да се ради...
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Senke bar izgledaju kao pravo osvezenje, nadam se da nece izneveriti.

                Ni ja nisam optimista za Nemanjice.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by Урош94 View Post
                  +++

                  Такође и Немањићи ће бити истог квалитета. За ове Сенке појма немам, не изгледа тако лоше. Копирају Пики Блајндерсе лома, али оке, шта да се ради...
                  Malo više kopiraju.

                  Ima li ko da mi preporuči dobar triler-misteriju 2016-17, eventualno 15, kapiram da sam sve pre toga gledao.

                  Hvala,

                  Comment


                  • Jesam li jedini koji nije odgledao nijednu epizodu "Ubice moga oca?"
                    Ja kad propustim na pocetku prvih par epizoda posle me mrzi traziti po internetu i onda ne odgledam nijednu posle, to se desilo i sa ovom, ali Nemanjice cu sigurno odgledati, deluje mi da ce biti dobra serija.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nisam ni ja...

                      Devojka sedi u sobi pored mene i gleda, a ja za kompom. Nisam se nijednom okrenuo da pogledam neku scenu. Nešto me nije privlačila serija...

                      Ovim našim Blindersima ću dati šansu...

                      Inače, počinjem 2. sezonu Galactice. Zaboravio sam koliko je ovo dobra serija. Davno sam je gledao...
                      Last edited by z0La; 08-07-17, 22:33.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Da se razumemo, ne ocekuju se neka remek dela od ovih serija, ali u moru Radasina, sela i ranjenih orlova, ovo dodje kao jedno pravo osvezenje
                        sigpic

                        Comment


                        • Kad pomenu Radasina, kad se setim Ravne Gore

                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Za 7 dana dolazi nam zima.
                            #WinterIsHere
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Bas bi mogla, narednih par dana cemo umreti
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Bas bi mogla, narednih par dana cemo umreti
                                Moze i sutra da dodje
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X