Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Counterpart je gotova, sto je velika steta, ali WW je obnovljena i ide 3.sezona, vec ima i trailer
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Counterpart je gotova, sto je velika steta, ali WW je obnovljena i ide 3.sezona, vec ima i trailer
      Ooo fala bogu. To mi je najjaca serija koju sam gledao, a pogledao sam mozda 6. Jel se zna otprilike kada ce izaci?

      Comment


      • Sledece godine, ali ne znam tacno kad
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Project blue book, sasvim solidna serija za sada. Iako sam poceo da pratim zbog Littlefingera
          Svaka epizoda bazirana na istinitim pricama, preteca Dosije X.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment




          • Kako ce ovo biti j*beno fantasticno!

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post


              Kako ce ovo biti j*beno fantasticno!
              Slave, reci mi koji deo knjige obuhvata ova 4. sezona? Ne bih da gledam trejler ako nisam dotle stigao sa knjigama.

              Po ovoj naslovnoj slici sa trejlera, rekao bih da je "Sibola u plamenu"?Ovo su oni roveri što su ih vozili po planeti?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Obuhvata cijelu cetvrtu knjigu, Cibola Burn. Sad imaju mnooogo veci budzet pa sad rade jedna knjiga, jedna sezona... deset epizoda Cijela sezona ce izaci odjednom. A posto su na Amazonu, ima sve da prsti od efekata i vjerujem da ce izgledati sjajno... plus sto su im sad i psovke dozvoljene.. kako ce Avasarala da se raspistolji sa recnikom

                Dokle si ti bjese stigao sa knjigama? Ja sam napravio pauzu posle pete... a sad me uhavtio hajp kad sam ovo pogledao, pa cu vjerovatno poceti sestu knjigu ovih dana.


                Edit: odlicna epizoda IASIP veceras... koliko sam se smijao onoj budali od Franka.. it's claaaaaaaaams Jedina serija koja moze da puca od rasizma, a da ih niko ne napadne
                Last edited by powerslave; 10-10-19, 10:21.

                Comment


                • Fox narucio full sezonu za Prodigal Son, pa ce tako umjesto 13 prikazati 22 epizode u okviru prve sezone

                  Za sad, serija je nista posebno ali dobra je ekipa i ima potencijala. Jedino mi malo smeta kojom brzinom Bright donosi zakljucke, ali dobro.. kad je mogao House tako da se proserava godinama, sto ne bi mogao i ovaj

                  Comment


                  • Ja stigao do polovine 4. sezone, ahahhahahaha kakvi idioti , epizoda kad Carli i Mek laziraju svoju smrt, a Frenk i Denis sa bakcu sa onim glory holeom
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment




                    • Ahahahahahahahaha ma ovo je lagano jedna od najjacih scena u seriji. Pogledaj ovu barabu na sta lici kad stavi masku Ooooorrrgyyy

                      Comment


                      • Hahahahahahahah na ovoj sceni sam umro
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Obuhvata cijelu cetvrtu knjigu, Cibola Burn. Sad imaju mnooogo veci budzet pa sad rade jedna knjiga, jedna sezona... deset epizoda Cijela sezona ce izaci odjednom. A posto su na Amazonu, ima sve da prsti od efekata i vjerujem da ce izgledati sjajno... plus sto su im sad i psovke dozvoljene.. kako ce Avasarala da se raspistolji sa recnikom

                          Dokle si ti bjese stigao sa knjigama? Ja sam napravio pauzu posle pete... a sad me uhavtio hajp kad sam ovo pogledao, pa cu vjerovatno poceti sestu knjigu ovih dana.
                          Odgledao trejler, deluje baš moćno. I to je i najbolje....1 sezona - 1 knjiga. Šteta što oni nisu radili od početka seriju. Ali dobro, ima još najmanje 3 sezone da idu.

                          Avasarala će da dominira. Njoj je psovanje kao tepanje. Jedva čekam da krene sezona.

                          Ja sam završio šestu i polako se spremam za sedmu knjigu. To ću verovatno kad udari neki sneg, da bude još slađe.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Hahahahahahahah na ovoj sceni sam umro
                            Cetvrta sezona je jedna od najjacih. Ima bas dosta paklenih epizoda. Finale sezone je mozda i najbolja epizoda cijele serije

                            ... You gotta pay the troll toll to get into this boy's hole, you gotta pay the troll toll to get in. You want this baby boy's hole, you come and pay the troll toll, you gotta pay the troll toll to get in!

                            Imam The Nightman Cometh majicu

                            Comment


                            • ^
                              Upravo odgledao finale

                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Je li sajt : serijeonline.net, legalan za gledanje kao i gledalica? Posto gledalica ne radi par dana.. Ja sam u Nemackoj, mora biti nesto kao gledalica to je jos legalno za gledanje.
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X