Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav mindfuck od Mr. Robota na kraju, jebotee ovo nisam nikako očekivao

    Comment


    • The New Pope na HBO - John Malkovich u najboljem izdanju.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Odlicno finale sedme sezone Ray Donovana! Valjda jos jedna sezona i to je to

        Comment


        • Da li neko prati Supernatural i da li je odgledao sve dosadašnje epizode?
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Ponovo odgledao Vratiće se rode.

            Jedna od naših najboljih serija.

            Jeste da je možda i previše mračna i da su neke epizode onako malo nafrlje posložene, ali to ipak ne kvari utisak.

            Muzika briljantna, gluma takođe.

            Comment


            • Originally posted by NemanjaMikser View Post
              Da li neko prati Supernatural i da li je odgledao sve dosadašnje epizode?
              Jes. Nisam nešto oduševljen, baš loše ali jbg gledam

              Comment


              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                Jes. Nisam nešto oduševljen, baš loše ali jbg gledam
                Meni su pisci upropastili ovo kad su rekli kako je sve ovo delo Čaka, kako im on bukvalno smeštao i gledao ih kao neku svoju emisiju. Bukvalno ništa gore nisu mogli smisliti. Zar ispade da je većina stvari kroz koje su prolazili samo nameštaljka.. Tačno da čovek prekine da prati, odlučili su da završe seriju baš na vreme, a zapravo su trebali i malo ranije.

                Послато са Redmi 7A помоћу Тапатока
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Kada su pronašli Boga to je trebalo biti TO, ovo sve je bezveze posle toga..

                  Comment


                  • Slažem se, nakon toga su malo rastezali ali meni nije smetalo i dalje je bila dobra serija, ovo sada potpuno nepotrebno.
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • Procitao 3 dela witchera i sad privodim kraju seriju...

                      Dobro je uradjeno al mnogo mrzim kad menjaju neke stvari koje zaista nema potrebe. Pre svega mislim na najbitniju stvar, tj Geralt i Ciri. U knjigama on u nekoliko navrata odbija da slusa sudbinu ali na kraju ga sudbina ipak saceka... A ovde kao dodje po Ciri a retardirana Kalante mu kao podmece neku dublerku ili sta god. Bas sam ispizdeo zbog toga.

                      I mislim da je serija jezivo neshvatljiva za ljude koji nisu citali knjige. Pogotovo zbog cudne hronologije, paralelnih prica i to. Nema sanse da shvatis ako nisi citao.

                      Cavill je odlican, Yenefer je ok, Ciri ok... Dobro je sve uradjeno ali nisam zadovoljan jer su zasrali nesto sto nisu morali.

                      Mislim da od sledece sezone na svu srecu nece moci da zaseru jer je sve manje vise linearno. Bar se nadam...
                      Last edited by Ljuba90; 27-01-20, 15:49.

                      Comment


                      • Evo vidim da se iznenada pojavio jos jedan Doctor u prosloj epizodi Tumaci ga ni manje ni vise nego crnkinja Je li moguce da BBC ovako bezobrazno unistava tu seriju? Jadno i pateticno.

                        Gleda li ko tu gomilu govana da mi makar objasni otkud sad jos jedan Doctor... zivo me intetesuje, posto se nidje do sad nije pominjaLA.

                        Ne postoji dno koje bijedni BBC ne moze da dotakne



                        Hahaha je*em vam mater.
                        Last edited by powerslave; 30-01-20, 09:00.

                        Comment


                        • Originally posted by Drizzt Do'Urden View Post
                          Evo vidim da se iznenada pojavio jos jedan Doctor u prosloj epizodi Tumaci ga ni manje ni vise nego crnkinja Je li moguce da BBC ovako bezobrazno unistava tu seriju? Jadno i pateticno.

                          Gleda li ko tu gomilu govana da mi makar objasni otkud sad jos jedan Doctor... zivo me intetesuje, posto se nidje do sad nije pominjaLA.

                          Ne postoji dno koje bijedni BBC ne moze da dotakne



                          Hahaha je*em vam mater.
                          Preteruju ga majku im milu A i ova dodatna dva člana posade Tardisa nemaju ama bilo kakvu ulogu, totalno nepotrebno.. Trebaju ugasiti ovo ako nemaju više ideja..

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Bojsi bio kod nas opet za vikend

                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Narcos Mexico 2 sezona od 13 februara...jel se zna nesto koliko jos planiraju da rade ovu seriju ili u kom ce pravcu da ide posle ove sezone...
                                sigpic http://caseystoner.com.au/

                                Comment

                                Working...
                                X