Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Locked up or Vis a vis mislim. Ajde prvi tri sezone nekako da i pogledas, ali cetvrta je bukvalno ocena 1...neverovatno sta su ljudi uradili

    Jos dve nedlje i krece najbolja serija..Fargo...
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Ko voli drame, najtoplija preporuka za "This is us". Dugo nesto bolje nisam gledao. Priznajem da sam par puta bio na ivici suza, a meni se to ne desava

      Comment




      • Ova sezona jednostavno mora da pokida

        Comment


        • Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Emmys 2020: All of This Year’s Winners and Nominees
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Toliko ima duhovitih komicara, Trevor Noah nije jedan od njih. Nije mi jasno kako je onakva penalcina i debilcina postala popularna.

                Comment


                • Valja li serija "Bates Motel" ?

                  Obicno ne dajem sanse serijama ali Hickokovskoj mozda da
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Ljudi asap 3. a i ostale sezone The Voice UK.
                    Ne pitajte

                    Comment


                    • Odgledao Farga i krenulo je sporo, poprilicno mi se nije svidela prva polovina, ali sam kraj epizode je dao ludilo po kome je Fargo poznat, ne po nekoj sceni..vec po tim ludim likovima koji su u glavnim ulogama, a i muzika je bila na kraju vrhunska..da nam pokaz da ce sledece epizode biti poprilicno lude...

                      Da budem iskren, ne svidja mi se puno Rock u seriji i kako nosi ulogu, ali videcemo kako se bude serija razvijala, ovo je bio u principu soft uvod, ocekujem mnogo vise vec od sledece epizode..takve su bile i sezone pre...

                      Epizoda 1 8/10
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Ja sam sinoc pustio 3. sezonu Narcosa i ispratio sve do samog kraja prve epizode gde su poceli da se ljube dvojica gejeva, sto je trajalo citavu vecnost, i rekoh sebi dovidjenja netflixu. U svakoj netflixovoj seriji mora biti gejeva i odvratnih scena sa njima.

                        Prve dve sezone su bile solidne sa Eskobarom, mada su i one mogle biti daleko ozbiljnije odradjene.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Ja sam sinoc pustio 3. sezonu Narcosa i ispratio sve do samog kraja prve epizode gde su poceli da se ljube dvojica gejeva, sto je trajalo citavu vecnost, i rekoh sebi dovidjenja netflixu. U svakoj netflixovoj seriji mora biti gejeva i odvratnih scena sa njima.

                          Prve dve sezone su bile solidne sa Eskobarom, mada su i one mogle biti daleko ozbiljnije odradjene.
                          hahahhaha isto brate moj, jedna od odvratnijih scena koje sam video

                          odgledao dve sezone, top bile, i posle malo jer se menja radnja a malo vise zbog te scene


                          Originally posted by Philipp Degen View Post
                          I meni je Narcos bio dovoljno dobar da nastavim da gledam. Super zanimljiv iako sam vec bio upoznat sa tematikom poptilicno.

                          Prestao sam da gledam kod na silu ubačene gej scene na početku treće sesone i Cali kartela. Islreno, od Years by Years nisam gledao usiljeniju i odvratniju scenu. A ima i do toga da se vežem za likove pa mi interesovanje drastučno opadne kada odu iz serije. Kao Vikinge sto sam prekinuo i jos par serija.
                          Last edited by mark !t zer0; 28-09-20, 17:21.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

                            Originally posted by Philipp Degen View Post
                            hahahhaha isto brate moj, jedna od odvratnijih scena koje sam video

                            odgledao dve sezone, top bile, i posle malo jer se menja radnja a malo vise zbog te scene

                            Prvo kao njuse se, pa malo ljubakaju, pa krene krljanje i krljanje.. tu mi puko film.


                            A lepo si to napisao "na silu ubacene gej scene". Stvarno, kao da imaju kriterijume koje moraju da ispune, a jedan od tih je gej karakter + nekoliko gej scena.
                            Last edited by limun; 28-09-20, 17:25.

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Pine Barrens sigurno jedna od najjacih epizoda

                                Comment

                                Working...
                                X