Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocekivao sam da ce Miracle Workers biti zabavnija... Nesto ne vjerujem da ce dozivjeti drugu sezonu.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Jos da Ejmi ostane u projektu i milina.
        sigpic

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik MK II View Post
            Jos da Ejmi ostane u projektu i milina.
            Rekla je ona jednom da se ne bi opet vracala da igra tu ulogu jer joj je bilo bas tesko, psihicki valjda.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Simpaticni niskobudzetni SF....iz nekog razloga volim ovakvu tematiku:



              https://www.imdb.com/title/tt6613878/?ref_=fn_al_tt_1

              Comment


              • Spektakularan film Into the Spider Verse, vrv najbolji superherojski film svih vremena.

                Da, toliko je dobar.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                  Rekla je ona jednom da se ne bi opet vracala da igra tu ulogu jer joj je bilo bas tesko, psihicki valjda.
                  Da, da pisali smo o ovome, samo nastavak bez nje nema smisla...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Kad smo vec kod dodavanja evo i od mene par.

                    Boardwalk Empire, House MD, Peaky Blinders, Lost, Dexter, Sons of Anarchy, Shameless, Band of Brothers, Vikings i naravno GoT.

                    Sa indigove liste par serija nisam pogledao ali su mi svakako na listii.

                    Top 3 serije svih vremena po mom skromnom misljenju: BrBa, The Wire, The Sopranos. Bez nekog redosleda nego onako zajedno na vrhu.
                    Evo jos nesto:

                    Cracker
                    House of Cards
                    Utopia
                    The Young Pope
                    The Killing
                    Happy Valley
                    Ófærð
                    Dekalog
                    Scenes from a Marriage
                    Berlin Alexanderplatz
                    The Prisoner
                    Night Gallery
                    Rectify
                    Homicide: Life on the Street
                    Wire in the Blood

                    Odlicni su:

                    Shoplifters - 2018
                    Capernaum - 2018
                    Free Solo - 2018

                    Treca sezona TD-a i vise nego dobra.
                    sigpic

                    Comment


                    • Into the Spider Verse je sjajan!


                      =============================

                      Last edited by Mr. Wolf; 15-03-19, 19:33.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Gledao neko escape room?
                        sigpic
                        "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                        Comment


                        • Neka nove-stare domace serije pocele na RTS prosle nedelje jos, a niko ne komentarise...

                          Moja generacija z - 44 epizode, jos jedan sitkom o mladima, ovog puta srednjoskolcima. Pogledala sam 4-5 ep, nije lose osmisljena, ima dobrih fora, ali nekako prvo sto mi upada u oci i para usi je ne bas sjajna neka gluma ovih mladih, previse su usiljeni i neprirodni.

                          Pet (V)- 11 epizoda, prosle subote valjda pocela, mada kazu da je pilot ep prikazana pre 2 godine... pogledala sam je sinoc i ne dopada mi se. Opet neki kriminogeni krugovi, lovatori, vile i bazeni, ubistva, tandata mandara, koliko god da je drustvo takvo, nije moj svet i deluje mi pretenciozno. Jbg nije isto kada gledam takve americke serije recimo.
                          Utisak mi je svakako Gala Videnovic, koja je bas omatorela, ali suepr mi izgleda i jos veci utisak da je vidljivo da se u licu nije nesto peglala

                          Grudi - crnogorska mini serija (4 epizode), koja ide odmah za prethodnom, takodje sam je pogledala sinoc i ona mi se bas dopada. Obicna, topla, prizemna, realna, duhovita, surova, sjajna gluma. Preporuka.


                          Kralj Petar I - 10 epizoda, daje se od prosle nedelje. E nju nisam jos pocela, ali kazu da je dobra produkcija, ali i da ima tendeciju da imitira Senke, sta god to da znaci.

                          Mislim kako imitirati Senke nad Balkanom koje se repriziraju svako vece od proslog petka, to je nemoguce Preporuka ko nije gledao.

                          I za kraj... United Media ekranizije "Vreme smrti" i "Vreme zla" i bice emitovane na Nova S (TOP)

                          https://www.blic.rs/vesti/drustvo/un...me-zla/ny6ld4l
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ako nema Izgore baba u selu ništa onda.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by jakvuk View Post
                              Gledao neko escape room?
                              Gledao ja u kinu nedavno.. Meni je super film, ako nista neizvjestan je do samoga kraja

                              Comment


                              • Fantasticna epizoda Blacklista

                                James Spader, on treba ejmi za svaku epizodu da uzme

                                Comment

                                Working...
                                X