Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji momentar je definitivno kad je Losmi dao 1/10 poslednjoj epizodi, ali posle nije mogao protiv svoje ljubavi GoT-a, pa je promenio na 10/10

    Ljubav je slepa.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Hahahaha nemoj da me lozis da je to uradio? Pa to je najjaci detalj od kad postoji forum
      sigpic

      Comment


      • Evo i devojka kaze, ne smaraj ljude, serija je golo govno Sta mi radite kaze ocajan kraj, lepo ti ljudi pisu hahaha...

        Pa da, razocaran sam, zadnje dve sezone, prosto od kad su napisali 2x6 sve mi je bilo jasno...Mogli su biti GOAT ali su relativno sve sjebali. Poslednja epizoda je realno sranje za prave ljubitelje i meni je to jasno, osecamo se pokradeno i to je sustina. Globalno ako povezes svih 8 sezona to je nesto neverovatno i ova govna to ne mogu uzeti, tu mislim na B I B. Sve smo mi ovde napisali kako jeste i ja sam rekao da kraj mora biti odlican, sto nije..posto nije povezan...Od kraja seste sezone su usrali dosta toga i to je velika steta koja se ne moze popraviti.

        Obrni okreni ovo je nesto ipak nevidjeno do sada, postujem ja sve navedene serije ali kazem neko ko je GOT pogledao 10x svaku sezonu, mene je serija uradila, sad opet mozda sam trebao na miru odgledati 8 epizodu, ocekivanja su bila previsoka i dobio sam ..... u usta...ali to je realno bilo ocekivano sa tim da su sve stavili u 6 epizoda..kao i 7 sezonu...

        Prosto im nikad necu oprostiti tih 2 x 6 epizoda po jbnih sat vremena prosek, premalo da se da slag na tortu...eto, ne mogu vise da popljujem ..

        Sto se tice godina, ako si ti 90-0 stariji sam od tebe 7 godina
        Last edited by LosmiSK; 21-05-19, 21:13.
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Meni je preko glave cela ta pompa oko GoT-a gde sad odjednom svi svršavaju na seriju...Iskreno, još se nisam nakanio da pustim poslednju sezonu
          Daleko od toga da je loša, ali meni lično nije ni u top 5.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Hahahaha nemoj da me lozis da je to uradio? Pa to je najjaci detalj od kad postoji forum
            Ako Losmi nije zajebavao.....evo...


            Originally posted by LosmiSK View Post

            Dobili su 1 od mene na IMBD i ta peticija nije losa, zbog toga sto ce videti sta su uradili i koliko su jadni bili. Jbno nista logicno..kao da im je neko ispricao prvih 7 sezona i oni iz toga smoa ispricali kraj...


            Originally posted by LosmiSK View Post
            Ipak odgledah sad drugi put, kraj je dobar...ali sve zbrzano..Kuca Stark je dobila jbga Dzonje bio uvek 13 praso i to mu je to...Ispunili us svoje sudbine manje vise. Tako je kako je. Nemam problem sa krajem, zadnjih 5 minuta serije su epski i mnogo mi se svidja, kao i prvih 10-15minuta, ovo izmedju je smece..posebno mali savet, sudjenja itd itd...Jasno moralis u nam dati vise odgovara na neka pitanja. Opet , obrni okreni, najbolja serija svih vremena

            Promenio sam ocene na IMBDu dao sam svima 10ku, ne mozes protiv emocija, jbga
            Last edited by Mr. Wolf; 21-05-19, 21:23.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Imas ti dokaz da si zensko? Ma dobra je serija, necu ja da kazem da je losa, daleko do toga...ali jednostavno dirati epsku fantastiku je nesto kranje hrabro.Mene je navukao drug u srednjoj skoli za to, sestra spomenula LOTR a drug ludak za SF i EF me je dokosurio..Nisam u kontaktu sa njim, ali kontam da se obesio posle ove zadnje epizode, mada on se lozi na zmajeve itd..ko zna..moram ga pronaci defintivno ))

              GOTR je globalni fenomen sa kojom se svako povezao, nisam siguran za Wire, dobra serija i to je to...a videcemo sta buducnost kaze za GOT i sta ce se jos desiti....
              Ne mozes ih porediti, jer je Wire isao kad nisu postojale drustvene mreze ili su bile tek u zacetku. Kad je isao Wire, koristili smo dial up net, a sad preko kabla lagano u Srbiji mozes da imas 300mb/s

              Jeste GoT pomerio neke granice, ulozili su ogromne pare, imalu su genijalne scene, genijalne bitke i imali su zicer da budu jedna od najboljih serija u istoriji, ali su sjebali. Serija je i dalje dobra, u nekim delovima odlicna, ali jednostavno nisu drzali isti nivo od pocetka do kraja, kad su krenuli da padaju, nisu se zaustavljali, da bi sve kulminiralo sa ovom poslednjom epizodom, gde je poslednjih 20 minuta bilo kao da gledas parodiju na GoT, a ne finale serije
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Ne mozes ih porediti, jer je Wire isao kad nisu postojale drustvene mreze ili su bile tek u zacetku. Kad je isao Wire, koristili smo dial up net, a sad preko kabla lagano u Srbiji mozes da imas 300mb/s

                Jeste GoT pomerio neke granice, ulozili su ogromne pare, imalu su genijalne scene, genijalne bitke i imali su zicer da budu jedna od najboljih serija u istoriji, ali su sjebali. Serija je i dalje dobra, u nekim delovima odlicna, ali jednostavno nisu drzali isti nivo od pocetka do kraja, kad su krenuli da padaju, nisu se zaustavljali, da bi sve kulminiralo sa ovom poslednjom epizodom, gde je poslednjih 20 minuta bilo kao da gledas parodiju na GoT, a ne finale serije
                Ovo je upis sa kojim se slazem u potpunosti!
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Ebao vas Game of Thrones, Breaking Bad, The Sopranos, The Wire zajedno sa The Lost, Friends i Seinfeld.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Wire je genijalna serija, meni u top 3, a gledala sam bas puno serija. I zensko sam
                    Omar is coming
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Omar is coming
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Jbt treba vam otvoriti posebnu temu "cija" je serija jaca

                        Odgledala drugu, pa trecu Cernobilja.
                        Auuuffff
                        Majku im boziju zar onako ljude da muce, umesto milosrdnu eutanaziju da primene, bar kod ovih koji se na ocigled svih tope prosto... strasno

                        Rudarev vic, mito medicinske sestre, scena sahrane...brutalna serija.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Ja cekam 4. epizodu pa da polako pogledam celu seriju u 5 dana

                          Comment


                          • I da... Legasov i Ščerbina bff
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by belgrade_owl View Post
                              Ja cekam 4. epizodu pa da polako pogledam celu seriju u 5 dana
                              To sam htela i ja, ali predomislila sam se
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Rudar i mito su sigurno neka umetnicka sloboda, ali sto se tice "sahrane", to je definitivno bilo tako, morali su tako da ih pokopaju, zaliju da se ne bi kontaminiralo zemljiste.
                                Strasno sta se tim ljudima desilo, bukvalno su se topili i raspadali u isto vreme i na kraju takva sahrana...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X