Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja koliko sam cuo amazon je spremio najveci budzet ikad sto se tice serija.
    Bukvalno sam citao da ce grad da podignu,zidine za potrebe serije.

    Comment


    • Friends ide samo sa Netflix US, ostaju u Evropi i u 2020.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ivan_PG View Post
        Ja koliko sam cuo amazon je spremio najveci budzet ikad sto se tice serija.
        Bukvalno sam citao da ce grad da podignu,zidine za potrebe serije.
        The Lord of The Rings TV show will be the most expensive series in history.

        According to The Hollywood Reporter, the upcoming Amazon series is expected to have a $1bn budget.
        Ima da prsti


        Off: Mogli bi ovi debili iz Netflixa da izbace negde OST za Witchera
        Last edited by Mr. Wolf; 31-12-19, 13:23.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Amazon mi se do pre pola godine nije uopste svideo tacnije njihova ponuda. Ali cim su pokupili The Expanse koji dobro prolazi kod kritike za poslednju sezonu+ izbacili THe Boys, dosta manje sumnjam i njih.

          Samo ono opet nisu mi oni da kazem blizu vrha. Samo za razliku od Netflia imaju dva velika projekta. I sam Netflix je svuda pruzio pipke+ su u vecim gubicima. Nemaju ni prostora da se otvore ni za Wheel of Time koji je zavrsio kod Amazona.

          Comment


          • Popravlja se Amazon polako. Do skoro je Bosch bila jedina kvalitetna serija u njihovoj ponudi, a sad imaju i The Expanse koja prsti koliko dobro izgleda ova nova sezona. Imali su i mini seriju Good Omens koja je bila fantasticna adaptacija. The Boys imala odlicnu prvu sezonu... evo sad rade LOTR i Wheel of Time i za obije se prica da imaju ogroman budzet. Amazon nema siroku ponudu originalnih serija... sve je to nesto slabo. Hvala Bezosu sto je kupio The Expanse, a ovo ostalo sve moze a i ne mora

            A bogami sam znao da ce Losmiju The Witcher biti trn u oku

            Kad je Sapkowski sada vec davne 1999. godine sedmom knjigom zavrsio pricu o Geraltu, vec je i tad bilo jasno da je to ustvari jedna jeftina kopija Martinovog epskog buckurisa koji je u tom momentu brojao cak dvije knjige

            Comment


            • Juce sam zavrsio Frasier. Nevjerovatna serija i jedini americki sitcom ciji je humor na nivou legendarnih britanskih komedija. Bas sam nesto bio bezveze kad sam zavrsio poslednju epizodu. Sjecam se da sam gledao s vremena na vrijeme kad je isla na nekoj od nasih televizija dok sam bio u srednjoj skoli i da mi nije nesto narocito bila smijesna... valjda zato sto nisam uhvatio od pocetka i sto nisam bio upoznat sa likovima ili sto nisam kapirao... sta zna magare od 15-16 godina sta je smijesno U ova zadnja tri mjeseca sam odgledao cijelu seriju i bukvalno nije bilo epizode dje se makar jednom nisam iscijepao od smijeha Frasier i Niles kakve su to glave, majko mila Ovaj jedan se beci i vristi a ovaj drugi trza od nervoze Toliko sjajnih epizoda ima da cu za jedno mjesec dana ponovo krenuti od pocetka da gledam Cheers je bila fenomenalna serija ali Frasier je jos bolja. Nevjerovatno je da je Frasier Crane trajao dvadeset godina na tv ekranima s obzirom da Grammer nije u svijes' dolazio

              Comment


              • https://www.forbes.com/sites/paultas...ars-later/amp/

                Samo jako Bas sam prije nekoliko dana bio u Barnes&Noble i iznenadio sam se da su za The Witcher serijal odvojili poseban stand na sredini prodavnice(svaki B&N ima nekoliko tih standova po sredini dje su izlozene knjige koje su trenutno aktuelne, bestseleri i popularni serijali kao sto su LOTR, Harry Potter, SoIaF itd) i po tome sam znao da je prodaja tih knjiga krenula dobro.

                Gazi Witcher sve redom Sledecu sezonu treba da puste po jednu epizodu nedeljno... jos bi se vise pricalo o njoj.

                Comment


                • Golden Globes -

                  BEST TELEVISION SERIES – DRAMA
                  “Big Little Lies”
                  “The Crown”
                  “Killing Eve”
                  “The Morning Show”
                  “Succession”

                  BEST TELEVISION SERIES – COMEDY
                  “Barry”
                  “Fleabag”
                  “The Kominsky Method”
                  “The Marvelous Mrs. Maisel”
                  “The Politician”

                  MINISERIES OR TELEVISION FILM
                  “Catch-22”
                  “Chernobyl”
                  “Fosse/Verdon”
                  “The Loudest Voice”
                  “Unbelievable”

                  BEST ACTOR TV SERIES – DRAMA
                  Brian Cox, “Succession”
                  Kit Harington, “Game of Thrones”
                  Rami Malek, “Mr. Robot”
                  Tobias Menzies, “The Crown”
                  Billy Porter, “Pose”

                  BEST ACTRESS TV SERIES – DRAMA
                  Jennifer Aniston, “The Morning Show”
                  Jodie Comer, “Killing Eve”
                  Nicole Kidman, “Big Little Lies”
                  Reese Witherspoon, “The Morning Show”
                  Olivia Colman, “The Crown”

                  BEST ACTOR TV SERIES – COMEDY
                  Ben Platt, “The Politician”
                  Paul Rudd, “Living With Yourself”
                  Ramy Youssef, “Ramy”
                  Bill Hader, “Barry”
                  Michael Douglas, “The Kominsky Method”

                  BEST ACTRESS TV SERIES – COMEDY
                  Christina Applegate, “Dead to Me”
                  Phoebe Waller-Bridge, “Fleabag”
                  Natasha Lyonne, “Russian Doll”
                  Kirsten Dunst, “On Becoming a God in Central Florida”
                  Rachel Brosnahan, “Marvelous Mrs. Maisel”

                  BEST ACTOR – MINISERIES OR TELEVISION FILM
                  Chris Abbott, “Catch 22”
                  Sacha Baron Cohen, “The Spy”
                  Russell Crowe, “The Loudest Voice”
                  Jared Harris, “Chernobyl”
                  Sam Rockwell, “Fosse/Verdon”

                  BEST ACTRESS – MINISERIES OR TELEVISION FILM

                  Michelle Williams, “Fosse/Verdon”
                  Helen Mirren, “Catherine the Great”
                  Merritt Wever, “Unbelievable”
                  Kaitlyn Dever, “Unbelievable”
                  Joey King, “The Act”

                  BEST SUPPORTING ACTOR – SERIES, MINISERIES OR TELEVISION FILM

                  Alan Arkin, “Kominsky Method”
                  Kieran Culkin, “Succession”
                  Andrew Scott, “Fleabag”
                  Stellan Skarsgård, “Chernobyl”
                  Henry Winkler, “Barry”

                  BEST SUPPORTING ACTRESS – SERIES, MINISERIES OR TELEVISION FILM
                  Meryl Streep, “Big Little Lies”
                  Helena Bonham Carter, “The Crown”
                  Emily Watson, “Chernobyl”
                  Patricia Arquette, “The Act”
                  Toni Collette, “Unbelievable”
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Bravo Russell Crowe!

                    Comment


                    • Pricao sam vec o The Loudest Voice i da je Rasel najbolji glumac danasnjice. Cista glumacka dominacija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Doctor Who i BBC tonu sve dublje. Odma da se ogradim, nisam gledao novu epizodu ali vidim da Mastera igra glumac indijskog porijekla Ne bi me cudilo da sledeci Doctor bude crnac ili indijac Posto su i Mastera prvo "pretvorili" u zensko, pa Doctora godinu-dvije kasnije. Pogledao sam prvu sezonu sa Jodie Whittaker onda kad je izasla jer nisam htio da jedem govna... smetalo mi je sto je zena Doctor ali Jodie je simpaticna glumica pa reko ako bude dobro mozda se nekako i naviknem. Medjutim... epizode su bile jako slabe, uvalili su Doctoru tri putnika(srednjovjecni bijelac, crnac i indijka) i vise je fokus bio na njima tako da je na kraju bio osjecaj kao da je Doctor sporedni lik pa Jodie nije ni dobila dovoljno vremena da ostavi neki licni pecat na lik Doctora. Na svu tu politicku korektnost(epizoda dje je Rosa Parks, pa ona epizoda o Indijcima i njihovim sranjima, brojne gej posalice ili ono u novogodisnjem specijalu kad onaj strazar izbaci potpuno nebitnu informaciju.. nesto o svom decku... ) su dodali i dugine boje na njen autfit kao diskretno... plus onaj sal u onoj poslednjoj epizodi Rado bi rekao da su dotakli dno prosle sezone, ali kad malo razmislim ima tu jos dosta da se probija. Tacno ce sledeci Doctor biti neki Aladin, Aziz, Omar ili tako neki k*rac koji ce sa Masterom ostvariti romanticnu vezu. Piiihhh! Do skoro su tradicionalno izbacivali bozicni specijal, ali jbg Indijci to ne slave i mogao bi neko da se ubrijedi.. pa su se presaltali na novogodisnje specijale... Sjutra da se zapali BBC i da pomru svi koji rade na toj seriji, uopste mi ih ne bi bilo zao.
                        Last edited by powerslave; 07-01-20, 17:26.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Doctor Who i BBC tonu sve dublje. Odma da se ogradim, nisam gledao novu epizodu ali vidim da Mastera igra glumac indijskog porijekla Ne bi me cudilo da sledeci Doctor bude crnac ili indijac Posto su i Mastera prvo "pretvorili" u zensko, pa Doctora godinu-dvije kasnije. Pogledao sam prvu sezonu sa Jodie Whittaker onda kad je izasla jer nisam htio da jedem govna... smetalo mi je sto je zena Doctor ali Jodie je simpaticna glumica pa reko ako bude dobro mozda se nekako i naviknem. Medjutim... epizode su bile jako slabe, uvalili su Doctoru tri putnika(srednjovjecni bijelac, crnac i indijka) i vise je fokus bio na njima tako da je na kraju bio osjecaj kao da je Doctor sporedni lik pa Jodie nije ni dobila dovoljno vremena da ostavi neki licni pecat na lik Doctora. Na svu tu politicku korektnost(epizoda dje je Rosa Parks, pa ona epizoda o Indijcima i njihovim sranjima, brojne gej posalice ili ono u novogodisnjem specijalu kad onaj strazar izbaci potpuno nebitnu informaciju.. nesto o svom decku... ) su dodali i dugine boje na njen autfit kao diskretno... plus onaj sal u onoj poslednjoj epizodi Rado bi rekao da su dotakli dno prosle sezone, ali kad malo razmislim ima tu jos dosta da se probija. Tacno ce sledeci Doctor biti neki Aladin, Aziz, Omar ili tako neki k*rac koji ce sa Masterom ostvariti romanticnu vezu. Piiihhh! Do skoro su tradicionalno izbacivali bozicni specijal, ali jbg Indijci to ne slave i mogao bi neko da se ubrijedi.. pa su se presaltali na novogodisnje specijale... Sjutra da se zapali BBC i da pomru svi koji rade na toj seriji, uopste mi ih ne bi bilo zao.
                          Dr.Who je uvek imao taj neki gay look - nisi valjda ocekivao mrgu 2sa2, cosavog k`o Andro Knego i da Dalecima kaze:Sikter, more... ?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Daj kronose ne seri bogati, nisu nikada ovako bili loši..

                            Comment


                            • Nisu vala nikad bili pederasi Bilo je tu nekih gej posalica i ranije(kad je Captain Jack bio sa njima) ali je to bilo uradjeno sa stilom... a ovo sto sad rade je guranje na silu. Nema poente vise ni gledati... nikad gori Doctor, nikad gore epizode, bezvezna prica... plus sto se serija pretvorila u PC smece. Nemoj ko da se zajebe da gleda posle desete sezone.

                              Comment


                              • Ni meni se ne svidja ali jedna mi je od omiljenih serija tako da gledam do kraja pa šta bude. Raealno, mogli bi da stave katanac da ne useravaju seriju i dalje..

                                Comment

                                Working...
                                X