Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste mracna, ne samo tema vec cela.atmosfera, ulice, ljudi, njihove price i nema normalnih, svi su ostecena roba na neki nacin.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cobra Kai ubjedljivo najbolja serija trenutno koja se emituje posle BCS. Obavezno svi gledajte, spinoff Karate Kida 35 godina kasnije.
      sigpic

      Comment


      • Druga sezona. Pa boljije Franko u drugoj sezoni,desava se nesto, ali nemaneku posebnu radnju ka cemu ide. Ova plava je razorila kako je glumila i sta treba da se uradi da bi se doslo do zvezda. Za ovu sezonu dajem 8.5/10!!!

        Ostaje poslednja, da vidimo sta se desava!! Malo mi glupa scena kad ubijaju CC...On u principu bez utoke, bez neke zastite dolazi u lokal da se kurci do iznemoglosti...

        Najjaca scena kad pitaju Frenkija kako da nabave pare..a on, sa kim igraju Metsi? Kaze zena, ovaj je preslikani ti...
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • Treca je odlicna 6 i 7 epizoda su remek delo....ostala mi jos osma..Franko se dizao u drugoj i trecoj...Lori...mnogo crnila, malo svetla na kraju tunela..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Odgledao kraj, po meni svakako nije zavrsena serija...nedorecena..moglo se mnogo vise, ali ovakava je dobra i dobija ocenu 8.5/10

            U fazonu show must go on na kraju...sve je prolazno, ,itd..ipak mislim da su trebali malo bolje snimiti kraj u smislu same poruka koja je skroz drugacija od ocekivane..
            Last edited by LosmiSK; 08-09-20, 19:15.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment




            • COBRA KAI - a badass name for a dojo

              Haos serija, haos. Sad mi krivo sto sam maltene progutao ove dvije sezone. Ali gledace se ponovo svakako
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by LosmiSK View Post
                Odgledao kraj, po meni svakako nije zavrsena serija...nedorecena..moglo se mnogo vise, ali ovakava je dobra i dobija ocenu 8.5/10

                U fazonu show must go on na kraju...sve je prolazno, ,itd..ipak mislim da su trebali malo bolje snimiti kraj u smislu same poruka koja je skroz drugacija od ocekivane..

                Kraj ne može biti bolji zapravo.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                  Kraj ne može biti bolji zapravo.
                  Upravo
                  sigpic

                  Comment


                  • Covjek gleda GoT na kraju... dje ces bolji kraj od toga

                    Comment


                    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                      Kraj ne može biti bolji zapravo.
                      Spoiler
                      U ala si objasnio...pa napisao sam show must go on...i to je to....nista spektakularno koliko ste pisali. Dobra je serija, ali 8.5/10 je max.

                      Mogli su i bolje proci malo kroz likove i neke veze. Lori mi je lose uradjena, takav prelom licnosti od sigurne qrve do nekoga kome se sve to gadi i koja ne moze dalje itd....meni taj njen obrt u glavi je bio cudan npr...

                      Smrt Rudija isto bzvze...kao on oprasta ovom sto ga je krao i ocekivano ga ovaj rokne...kao da ovaj nije surovi krimos..itd...ima po meni dosta nekih rupa...

                      Naravno bilo je i brutslnih stvari, veza itd....a bilo je i gluposti i nepotrebnih kao one qrve i crnca geja sto su se vencali na kraju...

                      Dobra serija, ali sa dosta rupica po meni. Da ne pisem o promociji homoseksualizma gde su poprilicno preterali...

                      Glavna neka poruka show must go on...i da su oni bili neki sicusni deo te scene koja je imala neki okvir koji je razbijen vremenskom revolucijom i gde se ljudi nisu mogli snaci .Njujork i vreme prosto jedu ljude itd.
                      Last edited by LosmiSK; 09-09-20, 12:10.
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Sjedim kod druga vec par sati i cijelo vrijeme na tv-u ide Spartacus. Pogledao sam tu i tamo nekoliko epizoda onomad kad se emitovala i u medjuvrenenu sam potpuno zaboravio na seriju.

                        Pa koje je ovo smece neopjevano, braco moja mila Uzas... ovo je jos gore od Vikinga koji su strasno losi.
                        Last edited by powerslave; 09-09-20, 04:34.

                        Comment


                        • Jebote, stavljaj u spojler, Losmi.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Pa objasnio sam sa tom jednom rečenicom više nego ti sa dvadeset.
                            Ovde se uopšte ne radi o tome da li serija treba da ima nekakav kraj radi se o tome da je svaka priča zaokružena.
                            Ne znam da li si ti priželjkivao happily ever after ili Tarantinovski pokolj, dobili smo svedočanstvo jednog vremena kroz sijaset fenomenalnih karaktera.

                            Simon je to tako prikazao da nijednog trenutka nije imao praznog hoda. O verodostojnosti može da se priča ali to vreme odiše romantikom kakve danas, u vreme robotskog ponašanja po ustanovljenom obrascu, zapravo nema.

                            Možda si ti kontao da će Franko uzeti bacač plamena i spaliti kurve, makroe, mafiju, nedužne i sve ostale koji mu se nadju na putu.
                            Već su u jednoj takvoj seriji probali nešto slično pa su doživeli fijasko. Tipa pali su sa 8.5 na prosečnu 7/10.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Pa objasnio sam sa tom jednom rečenicom više nego ti sa dvadeset.
                              Ovde se uopšte ne radi o tome da li serija treba da ima nekakav kraj radi se o tome da je svaka priča zaokružena.
                              Ne znam da li si ti priželjkivao happily ever after ili Tarantinovski pokolj, dobili smo svedočanstvo jednog vremena kroz sijaset fenomenalnih karaktera.

                              Simon je to tako prikazao da nijednog trenutka nije imao praznog hoda. O verodostojnosti može da se priča ali to vreme odiše romantikom kakve danas, u vreme robotskog ponašanja po ustanovljenom obrascu, zapravo nema.

                              Možda si ti kontao da će Franko uzeti bacač plamena i spaliti kurve, makroe, mafiju, nedužne i sve ostale koji mu se nadju na putu.
                              Već su u jednoj takvoj seriji probali nešto slično pa su doživeli fijasko. Tipa pali su sa 8.5 na prosečnu 7/10.
                              Spoiler
                              Napisao sam show must go on....to je jednostavno tako da je vecinu njih pojelo vreme, a da scena i sam Njujork nastavlja da zivi. Meni smeta sto skoro pa niko nije znao da se ubaci u te nove trendove koji su ih pojeli i ibzacili iz koloseka.

                              Lori mi je nekako bila lik koja je uvek znala svoju sudbinu i bila potpuno spremna na ono sto je ceka...ako sam skontao na kraju je Kendi jedino koliko toliko usla u korak sa vremenom.


                              Nisam ja obezvredio seriju, dao sam joj dobru ocenu, ali neke price jednostavno su imale klimave noge. Vreme ih je pojelo i nove trendovi i to je zaokruzilo neku pricu iz 70-80tih godina...Serija je odlicna i ocena je vise nego dobra.

                              Mislim da su mogli i dublje raditi na nekim likovima koji su vremenom dobili vise prostora iz ne nekog posebnog razloga...


                              Svakako dobra serija i sto kazes zaokruzene price, samo to novo vreme niko nje ''preziveo'' tj snasao se kako treba ( to mi je vise nego cudno )....i kao sto sam napisao na pocetku show must go on....
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • A što mora da ima jedno tačno mišljenje o seriji? To je sve subjektivni dojam

                                Comment

                                Working...
                                X