Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkazana osma sezona Ray Donovana Bas steta... Jeste bilo pravo vrijeme da je zavrse ali sam se nadao jos jednoj sezoni. Jako dobra serija.

    Comment


    • Najpopularnije serije u Americi od 1986 - 2019. Slabo gledam TV ali neverovatno da u TOP 10 nikad nisu usli: Twin Peaks, Married with children, Beverly Hills 90210, Melrose Place, Will & Grace, 3rd rock from sun, Sex and the City, The Office, How I Met Your Mother... Simpsons samo jednom bili u TOP 10.
      Trenutno TOP 3 serije NCIS, Young Sheldon, This Is Us.

      Comment


      • Originally posted by Drizzt Do'Urden View Post
        Otkazana osma sezona Ray Donovana Bas steta... Jeste bilo pravo vrijeme da je zavrse ali sam se nadao jos jednoj sezoni. Jako dobra serija.
        Ja sam ušao u ovu sezonu sa nekim saznanjem da je poslednja, bilo je reči o tome, pa sam samo čekao da vidim rasplet. Što se mene tiče, nisu loše završili, sve ima smisla.

        Comment


        • Au, ja ništa od ovoga gore nisam gledao. Kakav Young Sheldon, ni onaj stariji nije ni za šta. This is us isto ne znam. Nemoguće da The Haunting of Hill House nije u top 3 ovih današnjih.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Krenuo da gledam The Clone Wars, bukvalno da nema originalnog glasa Grivusa ja bih batalio sa gledanjem serije. Ovako me drzi da vidim sta ce dalje da se desi.

            Gledao sam i Clone Wars, malo mi je krivo sto nije epizoda II nije bolje struktuirana i sto neke scene nisu ubacene u film. Nisam gledao dugo epizodu II zbog straha kako cu da je sada doziveo, a ni svojevremeno do konacnog peglanja me nije puno impresionirala. Kakav sam manijak ima da skinem igru Republic Commando iz 2005, pa da budem skroz u duhu (The) Clone Wars.

            Comment


            • The Outsider je brutalan
              Stiven King
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                The Outsider je brutalan
                Stiven King
                GIFSoup

                Comment


                • L'amica geniale krenula druga sezona danas, izašle prve dve epizode. Odgledao prvu, nemam zamerki

                  Taman nedavno završih Gomorru, krenuo polako da kriziram za napolitanskim. Najjače što su Capaebomba i O' Cardillo i ovamo dobri drugari, Antonio i Enzo
                  A Gomorra je stvarno brutalna serija. Pun intended

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Taman nedavno završih Gomorru, krenuo polako da kriziram za napolitanskim. Najjače što su Capaebomba i O' Cardillo i ovamo dobri drugari, Antonio i Enzo
                    A Gomorra je stvarno brutalna serija. Pun intended
                    Posle prve epizode mi se nije mnogo toga svidelo. Pogledam jos jednu, cisto da potvrdim to i trazim neku drugu. Evo zavrsavam prvu sezonu, serija je vrh! Bas me prijatno iznenadila
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Vec mesec i po dana propustam priliku da sledece napisem.

                      Cetvrta sezona Mr. Robota me je izula. Nekako sam stekao utisak ne da su me ubili sa raznim tvistovima nego imao sam par puta osecaj ko da se serija implementirala u moj zivot. Sve cetiri sezone sam gledao u neke svoje razlicite zivotne faze, pa sam drugacije dozivljavao sezone. Mozda nije na nivou prve sezone, ali je bolja od druge i trece. Ostavljam drugima koji su velicali prvu sezonu da donesu svoj sud. Jedva cekam da je pogledam u nekom trenutku ponovo. Serija je dobila kraj kakav zasluzuje, dosta ljudi je diglo ruke nakon druge sezone ili su samo izdrzali par epizoda u drugoj ali ja bih im preporucio da pogledaju poslednje dve i da malo usklade svoja ocekivanja. Sto se mene tice, tip serija koja je prvo bila precenjena dok sam sad siguran da je veoma potcenjena, a i ne cudi me sto je tako. Zahteva punu paznju i fokus.

                      Comment


                      • Ja nikako da se nateram da nastavim da gledam, odgledala sam 1.sezonu i tu stala.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Gledaj ga kada zaista zelis, to je moj savet.

                          Nekako sa ovom serijom je problem sto su ljudi u nekom trenutku bas bili zagrejani za Mr.Robota, pa su se ohladili od serije i ne pise se puno.

                          Comment


                          • kad ce Ozark prokleti, cekam ga ko ozeblo Sunce
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by jozef k. View Post
                              kad ce Ozark prokleti, cekam ga ko ozeblo Sunce
                              Bateman izuva
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Bateman izuva
                                Doktor. Bas mi je legla ta serija, i mislio sam da je na jesen 2019 premijera i tako se ispalio, a nesto mi se nista drugo ne gleda. Mozda bih eventualno mogao Stranger Things da gledam. Takav neki period. Mindhunter druga sezona me ubila, ali ubila, pogledao par epizoda i prekinuo. Witcher isto. Valjda sam preterivao sa serijama.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X