Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poslednja Zelja, Mac Sudbine, Krv Vilenjaka, Vreme Prezira, Vatreno Krstenje, Lastavicja Kula i Gospodarica Jezera. Tim redosledom.. pa kad to zavrsis onda Sezona Oluja.

    Comment


    • Fala dobri ljudi. To ide nakom Aberkrombija onda

      Comment


      • The Expanse sezona 4 se pojavila na Amazon Primeu prije nekih 4 sata Odlucili da nas iznenade i izbace sezonu nekoliko sati ranije

        Comment


        • Za tu seriju sam ispao tezak soson, kao hocu da krenem sa citanjem knjiga i nikako da krenem a seriju naravno odlazem jer necu da je pogledam pre nego sto procitam knjige. Na kraju cu prvo seriju da ispratim kolko sam izgubio strpljenja, pa cu onda da citam knjige. Uzas

          Ali prvo da se uvatim u kostac sa poslednjom sezonom Mr. Robota.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Za tu seriju sam ispao tezak soson, kao hocu da krenem sa citanjem knjiga i nikako da krenem a seriju naravno odlazem jer necu da je pogledam pre nego sto procitam knjige. Na kraju cu prvo seriju da ispratim kolko sam izgubio strpljenja, pa cu onda da citam knjige. Uzas

            Ali prvo da se uvatim u kostac sa poslednjom sezonom Mr. Robota.
            Ja nikako da pocnem sa 2.sezonom, a negde sam procitala, a mozda si i ti ovde komentarisao, da su se u 3.sezoni vratili na nivo iz prve i da treba nekako preziveti tu drugu.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Da, ja sam to pisao. Malo slabija od prve, ali znatno bolja od druge. Za cetvrtu pisem utiske, hocu sada taman da uhvatim sve sto sam propustio do kraja sezone i finale ispratim cim se zavrsi sezona. Tako mi je mozda i najbolje da pratim serije koje me vise interesuju, a ne iz nedelje u nedelju.

              Jedan zanimljiv info. Bobby Cannavale se pojavio u trecoj sezoni Mr. Robota sto je po meni znatno uticalo na kvalitet trece sezone. Sa druge strane, njegov sin se pojavio u proslonedeljnoj epizodi Mandaloriana iako ga na keca nisam izvalio.
              Last edited by Ricma; 13-12-19, 08:07.

              Comment


              • Moracu da se nateram, posebno sto ima na HBO, ne moram da se cimam ni da skidam
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Za tu seriju sam ispao tezak soson, kao hocu da krenem sa citanjem knjiga i nikako da krenem a seriju naravno odlazem jer necu da je pogledam pre nego sto procitam knjige. Na kraju cu prvo seriju da ispratim kolko sam izgubio strpljenja, pa cu onda da citam knjige. Uzas

                    Ali prvo da se uvatim u kostac sa poslednjom sezonom Mr. Robota.

                    Sto puta je gore(po uzitak) kad prvo pogledas seriju pa onda citas knjige, nego obratno Ako si prvo procitao knjige onda neces uzivati u seriji u potpunosti... znas ko, kad i kako umire, znas sta ce da se desi, ko ce koga da izda itd. Ali bolje spoilovati dobru seriju nego dobru knjigu Jer u seriji i dalje mozes uzivati i ako je spoilovana.. najvise zbog toga sto su neke stvari uvijek drugacije odradjene i sto se nijedna serija ne drzi knjiga u potpunosti.

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      The Expanse sezona 4 se pojavila na Amazon Primeu prije nekih 4 sata Odlucili da nas iznenade i izbace sezonu nekoliko sati ranije
                      2 sata kasnije se pojavila i na torentima - eto zabave za vikend.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        2 sata kasnije se pojavila i na torentima - eto zabave za vikend.
                        Vec skinuto Veceras pocinjemo.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • JBTE KAKAAOS U MR ROBOT AAAAAAAAAAAAA, poslednja scena mi se ne svidja, ali WTF....Kakva rezija,kakav glumac.aaaaaaa )))
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Pogledao sam prve tri epizode i za sad samo mogu da kazem bravo The Expanse! Najbolja stvar koja je mogla da im se desi je sto ih je pokupio Amazon, ciji je vlasnik veliki fan serijala Vidi se da im je prijao prelazak sa SyFy-a jer serija sad vizuelno jos bolje izgleda.

                            Ovo ne samo da je najbolji sci-fi ove decenije, vec je i pravi primjer kako uspjesno ekranizovati knjige. I ako su promijenili dosta toga u odnosu na knjige i dalje je sustina ista. Sve promjene su pun pogodak. U knjigama ima vise vremena i prostora da se razviju likovi i da se ti likovi predstave, dok kod serija to nije slicaj.. zato im svaka cast na tome sto su pametno neke likove uveli ranije u odnosu na knjige i sto su tako vjesto jos od prve sezone provlacili i povezivali dogadjaje koji su se u knjigama desili dosta kasnije jer ce serija tako vise imati smisla. Pametna je i odluka da se izbace neki likovi i da se da neka nova dimenzija pojedinim likovima kako bi imali vecu ulogu. Mnogo je bolje ovako kako su oni to uradili nego da su napr. svako malo uvodili nove likove... em sto se ne bi znalo ko je ko, sta ko radi i zasto je ovaj uradio to i to.. em sto sa od toliko likova pola ne bi imalo ni prostora da ostavi neki utisak ni dubine.. imali bi gomilu povrsnih i uzaludnih likova, kao GoT. Stvarno nema sta, vrhunski posao radi ekipa koja stoji iza serije. Naravno, svaka cast i autorima knjiga koji su ukljuceni u projekat i koji se pitaju oko svih promjena u odnosu na serijal i koji su i sami rekli da se maksimalno trude oko tih promjena kako bi iznenadili fanove serijala i dali im razlog da sa uzbudjenjem cekaju nove epizode. Vrhunski su uklopili nove ideje i novi materijal u vec postojecu pricu.

                            Fantastican kasting i dobra gluma su samo slag na torti. Domaci zadatak za svaki sci-fi od sad pa na dalje. Pogledacu sezonu u narednih dan-dva za kompletan utisak, ali vec iz ove prve tri epizode mogu zakljuciti da kvalitet sigurno nije opao.

                            Bas odavno jedna ovako u svakom pogledu solidna i kvalitetna serija nije isla na tv ekranima.

                            Comment


                            • Meni ovo najlosija sezona do sada. Prazno nekako, na kraju sam se ponadao da ce se izvuci ali nije to dovoljno.

                              Mada ako se posmatra kao sezona za neki build up onda nije lose.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ako su stigli dokle mislim da jesu (Illus), obradjuju radnju iz daleko najgore knjige u serijalu. Ali pozitivno je sto nakon nje sledi najbolja

                                Comment

                                Working...
                                X