Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Serija je do transformacije Dejvida Tenanta imala neki smisao - posle se samo pretvorila u prezvakavanje iste price. Ni River Dzons nije pomogla.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • 24. januara 2.sezona Vavilon Berlin na HBO
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Odgledao britanski The Office, kakva je glava Ricky Gervais Iako mi je bliza americka verzija, ovo je takodje odlicno, nekoliko puta sam se bas iscepao od smeha.
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Postoji li bilo šta i najmanje slično Californication seriji a da nije Entourage ili Weeds?



          ledjenda

          Comment


          • Vikings S06E06

            Spoiler
            Ode i Lagertha.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by 弱肉強食 View Post
              Postoji li bilo šta i najmanje slično Californication seriji a da nije Entourage ili Weeds?



              ledjenda
              Gledaj Ray Donovan. Nije im slicna, ali gledaj... mislim da bi se tebi svidjela. Ako mene pitas, jedna od najboljih serija koja se pojavila u zadnjih deset godina.

              Problematicna porodica, Holivud, kriminal, konstantno upadanje i vadjenje iz govana... nista sto nisi ranije gledao ali likovi u seriji i i glumci koji ih tumace su fenomenalni.



              Sad mi se opet gleda od pocetka
              Last edited by powerslave; 14-01-20, 21:55.

              Comment


              • Ekstra brat moj. Hvala

                Deluje da će mi se dopasti.

                Comment


                • Originally posted by Tarantula View Post
                  Vikings S06E06

                  Spoiler
                  Ode i Lagertha.
                  Vikings S06E07

                  Spoiler
                  Radnja epizode je bila u Valjevu elem odlicna epizoda, gde se sv vrtelo oko Lagerte, njene smrti i sahrane. Impresivno je sve bilo i polako se serija vraca u istinite dogadjaj...posebno sto se tice kralja Norveske mada sumnjam da se bas tako desilo Konacno su Ragnar i Lagerta zajedno, ocekivao sam ovako nesto da ce se desiti. Svakako smrt Ivara c biti epski za ovu sriju posto u principu niko i ne zna kako je on umro ili poginuo.. Serija je odlicna, stavise vrhunska
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • Počela da gledam "This is us"
                    Nije loše, bar ne prva sezona...drži mi pažnju.
                    Gledao neko? Iskustva?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Izasla 2.sezona Sex education, sad sam odgledala 1.epizodu, nastavljaju gde su stali
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan_PG View Post
                          Ne moze se nista mjerit sa tim,ako se bude odradilo da valja nije joj vjestica ni do koljena.
                          Samo ako urade Wheel of Time kako valja videcete sta je epska fantastika u svom najboljem izadnju.
                          Medjutim kada sam video koji glumci su dobili uloge, "malko" sam se razocarao.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Sta ti se ne svidja? Nema veze sto jedno selo od sto stanovnika u sred pizde materine kao sto je Two Rivers ima stanovnike raznih rasa

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Sta ti se ne svidja? Nema veze sto jedno selo od sto stanovnika u sred pizde materine kao sto je Two Rivers ima stanovnike raznih rasa
                              Uf koliko si netacnih stvari u ovoj drugoj recenici izneo - strasno
                              Ali je poenta tacna. Nevidjeno je glupo sto sto je Ajbara crnac. Ostale da ne nabrajam.
                              Najvise me razocararao izbor za Mandragorana. Koliko se secam (a mislim da se dobro secam) Malkijerci nisu kosooki. Njega glumi neki Kinez
                              Lako se u knjigama nadju opisi svih likova. Dzordan je bio i suvise detaljan pisac. I kada se to uporedi sa buducom glumackom postavom, retko sta se poklapa.

                              Ajde da te ispravim za ovo sto si ispisao, imam malo vremena:

                              Dve Reke nije selo, to je oblast koja se prostire na odredjenom podrucju. Selo je Emondovo Polje. I cak samo to selo ima "malo" vise od 100 stanovnika.
                              Da je u sred pizde materine - to si u pravu.
                              Ali je bez obzira na sve multietnicko. Morao bih da uzmem kartu Dzordanovog sveta pa se prisetim geografije. Onda bih bio u stanju da ti opsirnije objasnim sve.
                              Last edited by Sandugp; 18-01-20, 09:17.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Na Emondovo Polje sam mislio Davno sam citao, pa sam pomijesao... Meni, starom rasisti, naravno da smeta sto su Egwene, Nynaeve i Perrin druge rase

                                Znam da su se podizala i padala carstva i kraljevstva na tim teritorijama hiljadama godina prije nego sto se tu "rodilo" Emondovo polje pa ajde cak i ima smisla da je mutlietnicko... ali svi znamo da je u pitanju klasican bullshit i PC proseravanje jer ne smije danas komplet kasting da budu bijelci.

                                A vala su bas usrali Lana... Znaci nidje veze

                                Navikavaj se, moj Sandu. Znam kako ti je.. pa meni su usrali Witchera

                                Comment

                                Working...
                                X