Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trenutno gledam domacu seriju Meso. Verujem da ce na drugo mesto iza senki kad se zavrsi, jako jako kvalitetno.

    Pejakovic je tajo, steta sto ga nema vise...
    Igor Djordjevic lagano sije vecinu ostalih glumaca ovog poslednjeg talasa

    Comment


    • Sta te spopala domaca kinematografija?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Pejakovic sta god dohvati to ispadne remek delo,mnogi nemaju pojma da je covek i vrhunski muzicar.

        Comment


        • Pa spopala me pre 10ak godina kad i sve ostale
          Gledam sve kinematografije, a na nasu sam slab bez obzira na pad u kvalitetu u odnosu na 80e, 90e...ali mi se svidja sto smo se izdigli iz mir jam serija i optimista sam za nasu buducnost u ovoj sferi

          P.S. Sledeci na redu su "Koreni"

          Comment


          • Originally posted by Mihajlo10 View Post
            Pejakovic sta god dohvati to ispadne remek delo,mnogi nemaju pojma da je covek i vrhunski muzicar.
            Ako imas niske standarde, onda i jeste vrhunski muzicar.

            Comment


            • Koji Pejakovic? Da nije ovaj



              Comment


              • Nego, veceras na National Geographicu krece Barkskins. Serija radjena po istoimenom romanu iz 2016. koji je napisala Annie Proulx.



                Ova prva sezona ima osam epizoda i NG ce emitovati po dvije back-to-back epizode svakog ponedeljka.

                Meni ovo djeluje jako dobro. Nova Francuska, 17. vijek selidbe, indijanci... ja obozavam taj period. Nisam citao knjigu, ali cu ovo ispratiti. Sezona valjda pokriva samo nekih prvih 100 i kusur stranica knjige pa mozda i procitam knjigu ako mi se serija dopadne.

                Edit: Pogledao sam prve dvije epizode. Sjajno! Prvo, serija izgleda odlicno a drugo, dosta jaka glumacka postava. Ne desava mi se cesto da mogu dva sata da sjedim ispred tv-a i da nijednom ne uzmem telefon u ruke.

                Jedva cekam sledeci ponedeljak.
                Last edited by powerslave; 26-05-20, 04:13.

                Comment


                • Cisto sumnjam Ricma da si cuo jednu pesmu Nikole Pejakovica sa albuma Mama nemoj plakati,Kolja i grobovlasnici i Kolja i cetiri prsta kad pricas o niskim muzickim standardima,to je cist bluz sa tekstovima na srpskom jeziku,ako mi nadjes autora i muzicara koji ovo bolje rade od njega i njegove ekipe rado cu preslusati.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Sledeci na redu su "Koreni"
                    Tek ćeš tu da vidiš kvalitet ovog novog talasa serija i glumu Đorđevića.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Tarantula View Post
                      Tek ćeš tu da vidiš kvalitet ovog novog talasa serija i glumu Đorđevića.
                      Da da. Samo meni su Koreni i Vreme Smrti i sve to o porodici Katic mozda i omiljena knjiga. Bicu zahtevan

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Cisto sumnjam Ricma da si cuo jednu pesmu Nikole Pejakovica sa albuma Mama nemoj plakati,Kolja i grobovlasnici i Kolja i cetiri prsta kad pricas o niskim muzickim standardima,to je cist bluz sa tekstovima na srpskom jeziku,ako mi nadjes autora i muzicara koji ovo bolje rade od njega i njegove ekipe rado cu preslusati.
                        Dobar je Kolja, gledao sam ga par puta. Nije baš za neko duže slušanje, pomalo me baci u depresivu

                        Comment


                        • Jedino ako si labilan pa da te baci u depresiju sa onim tekstom ala bih se nadrogiro vrstu droge ne bih biro...ima tu sem bluza i roka,dzeza,ume bas da zaprasi,recimo pesme Live aid,Spao remen,Disko,Moze malo sutra. Meni su oni jako dobri muzicari,prosto razlikuju se od svega ostalog na nasoj muzickoj sceni.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Ako imas niske standarde, onda i jeste vrhunski muzicar.
                              U Ricma sta izjavi.

                              Daj nam preporuci neke muzicare koji prolaze i visoke standardne.


                              A ovo sto Torpedo kaze, jeste depresivan, ali to je on. Kvalitet svakako ima.

                              "Crna ptica lepo peva, ali samo crne pesme
                              Njena pesma dusu truje
                              pa se cesto slusat ne sme..."
                              Last edited by mark !t zer0; 26-05-20, 17:17.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Sta bi Maricu? Zavuce se u misiju rupu

                                Comment

                                Working...
                                X