Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ponovo sam odgledala cele Prijatelje, pre nego sto ih sklone sa Netflixa, koliko je to dobra serija, ponovo sam umirala od smeha
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Juce pominjem Prijatelje i kako bih gledala od pocetka.
      Zasto ih sklanjaju sa Netflixa??
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Prelaze valjda na HBO Max, to je ovaj nov stremaing servis, ne znam kad oni pocinju i da li su poceli, ali od 1.januara nema vise Prijatelja na Netflixu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Kakvih sve likova, ali Joey kako kida poslednjih 2-3 sezona

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Joey koji uci francuski je jedna od najludjih epizoda, koliko sam se smejala juce
            oh de fuf
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Kako su moji klinci otkinuli kada su dosli do te epizode, danima su je vrteli, slali mi je svuda milion puta hahaha napamet je znam.
              Sjajno!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • https://www.imdb.com/title/tt1960255/

                https://www.imdb.com/title/tt3522052/

                Geordie i Ex on the Beach dva najbolja rijalitija, pogotovo ako se u društvu gleda

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Prelaze valjda na HBO Max, to je ovaj nov stremaing servis, ne znam kad oni pocinju i da li su poceli, ali od 1.januara nema vise Prijatelja na Netflixu
                  Pf, smor. Ja još uvek ne planiram da iskoristim onih mesec dana trial za Netflix. I sad neću moći da kukam posle kako umesto da gledam serije i filmove koje nisam i koje sam želeo, gledao Friends po hiljaditi put.

                  Inače, što se omiljenog lika tiče, zanimljivo je kako mi se to menjalo kako sam stario.
                  Dok sam bio klinac - Joey
                  pa prelaz u Joey & Chandler kao jedinku
                  Tinejdžerski dani i nekolko godina posle njih - Chandler
                  I zadnjih nekolko godina - Ross



                  Spoiler


                  Bog fizičke komedije. Uz Kramera ofc.

                  Comment


                  • Cendler pa deset mjesta prazno sto se mene tice, tako da se moje misljenje poklapa sa misljenjem vecine fanova, jer po glasanjima i anketama Cendler je gotovo po automatizmu prvi. Jednostavno njegov humor je najzdraviji, majstor je sarkazma, da ga zavuce onako na kvarno, bezobrazno, Metju Peri je cisto glumacki broj jedan isto i najlakse se poistovjetiti s Cendlerom kao likom.

                    Ros mi je sledeci, tu se defintitivno ne slazem sa anketama i glasanjima jer Ros skoro na svim zauzima poslednje mjesto. Tu je doprinijelo i to sto je Svimer tezak covjek, pravio je razne probleme tokom snimanja ali neko ko je obrazovan, doktor nauka, profesor na fakultetu da bude toliko retardiran je nemoguce. Ima predobre fore, ali i mnogo vise praznog hoda od Cendlera koji bukvalno u svakoj eizodi ima makar tri vrhunske fore, ali Ros ima epskih momenata isto.

                    Ostali mi nisu ni blizu ali sledeca je Rejcel, isto se najlakse poistovjetiti s njom, Dzenifer je vrhunska glumica, sweetheart ali baci dosta dobrih fora cinicno i mimika joj je sjajna.

                    Fibi ima vise fora od Rejcel ali je totalno nerealan lik, nije problem sto je cudna nego ima dosta bas naivnih momenata ali zbog toga i mnogo fora. Ipak ona je nekako najudaljenija od svih njih, najmanje je prijatelj ako mogu tako da se izrazim.

                    Dzoi pa i Kelso u Sedamdesetim je ocigledan izbor tinejdzera, najlakse je napraviti takav lik, priglup ali on je kao osoba vjerovatno najbolji od njih ako pricamo samo o odnosu medju njih sestoro. On je najprivrzeniji prijatelj.

                    Monika mi je ubjedljivo najdosadnija, bukvalno po pola sezone prodje bez njenih fora ali kao totalni control freak potreban je i takav lik u seriji. Veza sa Cendlerom je spasila taj lik realno.

                    I ako bih morao da izaberem jedan lik od svih epizodnih to bi bio Dzek Geler. Gospodar. Kakve fore taj covjek ima to nisu istine.
                    sigpic

                    Comment


                    • Potpuno se slažem za Phoebe, nekad baš vrhunske fore, ali često ume i da me nervira.

                      Tačno i za Joey-a, najbolji prijatelj ubedljivo. Nikad nikog nije zajebao.

                      Jack je bogotac. Gunther isto, onaj osmeh kad Ross razbije šaku pokušavajući da udari Joeya - neprocenjivo.

                      A guest star? Bruce Willis meni verovatno.

                      Comment


                      • Dzejson Aleksander naravno, surova dominacija kao i u Sajnfeldu
                        sigpic

                        Comment


                        • Joey i Chandler prvi, to se ne odvaja.

                          Ross, Monica i Phoebe isto top, na zadnjem mjestu kucka Green naravno, komotno sam mogao s Rossom i Willom biti suosnivac kluba " I hate Rachel Green."

                          Ok, salim se, ne mrzim je naravno, ali od svih 6 je najmanje dobar prijatelj definitivno, potvrdjeno milijardu puta.

                          Od ostalih likova Gunther numero uno, a David mi apsolutno nikad nije legao.

                          Ko ne zna, imate rsdnim danima na hrvatskom RTLu 2, oko 22:45.

                          Hajde evo i ovo, ispod 80% se ne obracajte:

                          https://www.sporcle.com/games/Paul91/friendsquiz
                          Last edited by Dale; 10-12-19, 17:30.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Prelaze valjda na HBO Max, to je ovaj nov stremaing servis, ne znam kad oni pocinju i da li su poceli, ali od 1.januara nema vise Prijatelja na Netflixu
                            Netflix izgubio Friends i The Office ali otkupio prava na 180 epizoda Seinfeld od 2021. Neke ludacke cifre se pominju. "Streaming wars".
                            https://www.dailymail.co.uk/tvshowbi...om-sitcom.html

                            "The Office is headed to a streaming service from Comcast Corp's NBCUniversal in 2021 under a $500million five-year US-only deal. Friends will move to AT&T Inc's HBO Max in 2020 under a US-only deal that will run Warner Media $425million over five years. HBO Max is also reportedly in talks to acquire the rights to 'The Big Bang Theory' and 'Two and a Half Men' for a mammoth $1.5billion."

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Dzejson Aleksander naravno, surova dominacija kao i u Sajnfeldu
                            Friends su ionako Seinfeld rip-off.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Dzejson Aleksander naravno, surova dominacija kao i u Sajnfeldu
                              Ahahahahah, ja tad nisam znao ko je, ali onaj lik kog tamo glumi definitivno može da prođe kao George

                              Originally posted by Dale View Post
                              Hajde evo i ovo, ispod 80% se ne obracajte:

                              https://www.sporcle.com/games/Paul91/friendsquiz


                              To beše ono vreme kad smo redom rešavali svaki kviz o njima na sporcleu

                              Comment


                              • Sto se tice Friendsa verovatno najbolji sitcom ikada. Joey i Chandler ubedljivo najjaci carevi, a ostali manje vise osim Rachel naravno, koja je kurvetina, fuksa, drolja itd... najveca u seriji a i sire sto se tice drugih serija.

                                Comment

                                Working...
                                X