Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    BoJack Horseman suva dominacija!!!



    Počeo pre 2 meseca da gledam jer sam tražio nešto slično kalifornikacijama. Top je

    Comment


    • Originally posted by MarcelloLippi View Post
      Jel moze neko da mi sibne link na pm za Gommorah u 4K ako ima u svim sezonama. hvala svima unapred
      Gledaj bez 4k. Tu je akcenat na priči i likovima, ne gledaš GoT ili neku avanturu animiranu gde ti je bitan detalj.

      Na YesMovies ili tako negde imaš

      Comment


      • Originally posted by MarcelloLippi View Post
        Jel moze neko da mi sibne link na pm za Gommorah u 4K ako ima u svim sezonama. hvala svima unapred

        https://www.1337x.to/search/Gomorrah/1/

        ovde imas razlicite kvalitete,pa biraj sta ti odgovara
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Pocela sam da gledam BCS, ne znam samo sta sam cekala ovoliko dugo, bas je dobra
          BCS je vrh, u rangu sa Breaking Bad .... samo im V.V. fali da ta nijansa razlike u kvalitetu totalno nestane ....
          Ja pre nedelju, dve odgledao trecu sezonu WW - KONACNO.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            BCS je vrh, u rangu sa Breaking Bad .... samo im V.V. fali da ta nijansa razlike u kvalitetu totalno nestane ....
            Ja pre nedelju, dve odgledao trecu sezonu WW - KONACNO.
            Meni je BCS bolja od BB, mozda zato sto sam BB pocela kasnije da pratim kad je bio ogroman hajp i kad su skoro svi govorili kako je to najbolja serija svih vremena, pa su mi i ocekivanja bila ogromna ili mi jednostavno nije legla.
            Ali BCS mi je bas super, ostala mi je jos 5.sezona i onda cekam 6., koja je i poslednja koliko sam procitala.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Ozark 3. sezona brutalna, najbolja do sada.

              Comment


              • Oće li nova sezona Igre prestola ?

                Comment


                • Ocekuje se prequel 2022. godine.

                  Comment


                  • kako sad snimaju serije i filmove?

                    bio najavljen Fallout serija po onoj igrici
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Jedna od najboljih epizoda u historiji televizije.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Meni je BCS bolja od BB, mozda zato sto sam BB pocela kasnije da pratim kad je bio ogroman hajp i kad su skoro svi govorili kako je to najbolja serija svih vremena, pa su mi i ocekivanja bila ogromna ili mi jednostavno nije legla.
                          Ali BCS mi je bas super, ostala mi je jos 5.sezona i onda cekam 6., koja je i poslednja koliko sam procitala.
                          BSC je ?
                          Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                          Ljuba Tadić.

                          Comment


                          • Better Call Saul valjda

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Meni je BCS bolja od BB, mozda zato sto sam BB pocela kasnije da pratim kad je bio ogroman hajp i kad su skoro svi govorili kako je to najbolja serija svih vremena, pa su mi i ocekivanja bila ogromna ili mi jednostavno nije legla.
                              Ali BCS mi je bas super, ostala mi je jos 5.sezona i onda cekam 6., koja je i poslednja koliko sam procitala.



                              Kad se samo setim da sam te pitao za misljenje oko serija )) Na koji nacin BSC moze biti bolji od BB. Totalna degradacija filmske umetnosti i same serije.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Genijalna je taman koliko i BB.

                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X