Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma vi ste manijaci sto sve bingujete, nije ni cudno sto ne znate sta se desava.

    Dve epizode dnevno dosta. Meni su i tih dva sata previse, mada pakleno mi je poslednja dva dana. Ne mogu pored ove vrucine da sedim na stolici i da gledam ili da lezim. Stalno nesto stojim i gledam u ekran.

    Resio sam da kroz desetak dana ponovo pogledam Chernobyl u toku radne nedelje. Niko zivi ne gleda, ne postoji nikakav drustveni pritisak. Najbolje cu da upijam materiju, jer cu biti vise fokusiran.

    Comment


    • Ja to nisam ni gledao. A veruj mi ni ne gleda mi se ništa, ne drži pažnnju, Californication pred spavanje i ovo sam čekao godinu dana.


      Sent from my iPhone using... using my brain cells

      Comment


      • Ostalo samo finale Darka

        EDIT: Verovatno najbolja serija ikada. Malo odaje vajb Fullmetal Alchemist animea. U nekim crtama.
        Last edited by Cassius Clay; 28-06-20, 14:38.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          O cemu pricate?

          Aha..Dark.

          Dajte nesto sa hbo da ne skidam sad
          The Young Pope
          The New Pope
          Curb Your Enthusiasm
          My Brilliant Friend
          Succession
          The Leftovers
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Cassius Clay View Post
            Ostalo samo finale Darka

            EDIT: Verovatno najbolja serija ikada. Malo odaje vajb Fullmetal Alchemist animea. U nekim crtama.
            Ni reči više da se ne bi svađali
            Gledacu tek u utorak.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

              Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
              Ni reči više da se ne bi svađali
              Gledacu tek u utorak.
              Pa nisi valjda gledao fullmetal A ima i sličnu alhemičarsku tematiku (nema veze sa dešavanjem u seriji i ne spominje se) ali ima pandane animeu.

              Samo ću reći - da sam emotivac, na kraju bih zaplakao. Ovako mi su mi suzice ostale u očima, nisam se dao slomiti.

              I da, ovo treba napraviti, smisliti i snimiti. Odlična gluma, odlični glumci, uklopljeni da liče na sami sebe u razl periodima, obavezno gledati sa nemačkim audio zapisom. Original.

              I ova serija će tek godinama dobijati na popularnosti i postaće kultna a mogli su je ovako odigrati samo Nemci.

              Prelep jezik.

              Sent from my iPhone using... using my brain cells
              Last edited by Cassius Clay; 28-06-20, 17:48.

              Comment


              • Ozark... S2>S1

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Ma vi ste manijaci sto sve bingujete, nije ni cudno sto ne znate sta se desava.
                  Opsesivno gledanje serija zove se bindžovanje
                  nisam ni znao sta znaci moro sam proguglat

                  inace ja ne gledam serije
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • Neverovatno koliko Dark ima dodira sa Fullmetal Alchemist i sa Steins;Gate. Miks motiva iz oba anime-a.


                    Sent from my iPhone using... using my brain cells

                    Comment


                    • Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Dark je zadao domaci zadatak svim sci-fi serijama. Glavni kvalitet serije je scenario. Uspeli su da drze vel misterije tri sezone i pritom sam stekao utisak da je to samo izazvalo jos vecu paznju kod gledalaca i da uopste nije pao interes. Sirili su pricu i nisu ispucali sve glavne fore na pocetku pa da se posle serija pretvori u dosadnu rutinu kada je gledalac upoznat sa mehanizmom serije. Serija je samo dobijala na kvalitetu kako je vreme odmicalo, gradacija price u punom sjaju. Samo su jos vise uvlacili gledaoca u ceo taj svet. Generalno je tesko drzati nivo nekoliko sezona, a oni su u tome uspeli. Pritom serija ima veliki replay value, tako da mozda i ne treba previse guglati se ne bi izgubila draz kod drugog gledanja. Neke stvari je mozda bolje otkriti sam nego da procitas na netu.

                        Edit: Najbolje su ostavili za kraj, zaokruzili su pricu na pravi nacin. Poslednja epizoda je maestralna.
                        Last edited by Ricma; 30-06-20, 21:07.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Ma vi ste manijaci sto sve bingujete, nije ni cudno sto ne znate sta se desava.

                          Dve epizode dnevno dosta..
                          Nisam ni znala za taj izraz bingovanje
                          i ja jednu do dve epizode al za nedelju dana.

                          Bingovanje

                          Comment


                          • Originally posted by BlackWidow View Post
                            Nisam ni znala za taj izraz bingovanje
                            i ja jednu do dve epizode al za nedelju dana.

                            Bingovanje
                            Vidiš da i ovde može nešto pametno da se nauči

                            Comment


                            • Urose, je l si zavrsio Dark?
                              meni ostale jos 3 epizode
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ja završio drugi dan kako je serija izašla. Čekam vas sve da završite pa da padne jedno grupno divljenje najboljoj seriji ikada.

                                Comment

                                Working...
                                X