Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Unorthodox na Netflixu, poprilicno zanimljiva mini-serija, meni se makar svidela.
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Kakvo crnilo u trećoj sezoni
      Kakvo zatvaranje ciklusa, sijaset životnih priča koji kroz svojevrsnu alegoriju oslikavaju sve probleme tadašnjeg a vala i današnjeg društva.

      Kakva zavodljivost Njujorka, kakvi opisi prolaznosti, uhvatili su taj bit anahronog, tu prgavu antiku sedamdesetih i osamdesetih kada su ljudi bili samo ljudi, ogoljeni i realni do srži.

      Svakog sekunda sam imao osećaj da sam tamo, povučen atipičnom nostalgijom ka nečemu što nikada nisi doživeo ali osećas određenu pripadnost, određenu bliskost tom vremenu i prostoru.

      Kakva surovost, kakva lepota.

      Jebeni David Simon
      +1

      Ona njegova setnja niz cuvenu ulicu na kraju kad u prolaznicima vidi svoje stare poznanike

      Meni je bolje legla od The Wire. Vise sam se vezao za likove.

      I opet da kazem da ne mogu da vjerujem da serija nije popularnija Pa zasluzila je da je hvale na sva zvona.
      Last edited by powerslave; 21-05-20, 01:09.

      Comment


      • Originally posted by Skeletor View Post
        +1

        Ona njegova setnja niz cuvenu ulicu na kraju kad u prolaznicima vidi svoje stare poznanike

        Meni je bolje legla od The Wire. Vise sam se vezao za likove.

        I opet da kazem da ne mogu da vjerujem da serija nije popularnija Pa zasluzila je da je hvale na sva zvona.
        Ne znam, toliko toga se desilo u dvadesetak epizoda. Nešto nestvarno.
        Koliko je samo likova obuhvaćeno...

        Iskreno bolja je od Wire.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
          Ne znam, toliko toga se desilo u dvadesetak epizoda. Nešto nestvarno.
          Koliko je samo likova obuhvaćeno...

          Iskreno bolja je od Wire.
          To majstore! Isto to i ja mislim, nego nisam htio odje da napisem da mi neko ne skoci za vrat

          Comment




          • Cekajuci novu epizdou Ne znam kad sam poslednji put neku epizodu bilo cega gledao vise od dva puta u nedelji kad se emitovala Ovu scenu sam pogledao jedno dvadeset puta... bukvalno sam naucio dijalog od rijeci do rijeci i opet cu da umrem svaki put kad je pogledam

            Kakvi likovi jbm ti

            Comment


            • The Deuce je remek delo, ni meni nije jasno kako serija nije popularnija posto je bas klasik koji preporucujem svima. E sad da je bolja od Zice meni iskreno nije ali da je vrhunska serija koja je obavezno stivo svakako jeste.
              sigpic

              Comment


              • The Deuce je kidalica zaista....
                sigpic

                Comment


                • Odgledala Homeland, odlicna sezona i odlican kraj serije, koliko znaci kad se serija zavrsi kako treba.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Da, Homeland je baš maestralno završio sa zadnjom sezonom.
                    Ja sam se malo bacio na francuze, odgledao prvu sezonu i čini mi se da ima potencijala.
                    https://www.imdb.com/title/tt1429534/

                    Comment


                    • Ja sam sad pocela neku mini seriju Quicksand, Svedjani su u pitanju

                      https://www.imdb.com/title/tt8686106/?ref_=nv_sr_srsg_0
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mozete besplatno da pogledate celu drugu sezonu Senke nad Balkanom na sajtu Nove:

                        https://nova.rs/video/ekskluzivno-ce...om-na-nova-rs/
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Čuj besplatno da pogledam, nek uplate i oni kao Vučić stotku pa možda pogledam to smeće

                          Comment


                          • Kakva scena, kakva gluma, kakav snimak, od ovoga nema bolje. 7 Holivuda ovo ne mogu da zamene

                            Comment


                            • Kakva serija. Ovo da pustaju nedeljom u 20h na RTSu, nastao bi haos. Juzni vetar bi do ponedeljka ujutru bio zaboravljen.

                              Azura
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ma ne samo Južni Smećar nego i 97,9% svih serija. Azura je najjača, ali takve su žene u Italiji generalno. Jako opasne. Nisu fizički dodatak muškarcu kao ovde neke kuravele starlete.

                                Comment

                                Working...
                                X