Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BCS je cisto remek-djelo. Umjetnost.
    Fotografija, uglovi i kamera. Uvijek padaju u drugi plan iza scenarija i odlicne glume, bas kao i u BB-u. A ne bi trebalo.
    Cisti kvalitet od sezone.
    sigpic

    Comment


    • Potpisujem od reci do reci. Bukvalno ne znas sta je bolje u seriji, perfektno. Ova poslednja sezona mi je verovatno i najbolja do sada, mada ne postoji losa.

      Naleteh malopre na ovo.

      https://www.denofgeek.com/tv/better-...ine-explained/
      Last edited by mark !t zer0; 23-04-20, 13:08.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Posto nisam gledao BB, a zelim da gledam BCS, da li su serije povezane ili mogu da gledam samo BCS?. Hvala!

        Comment


        • Originally posted by belgrade_owl View Post
          Posto nisam gledao BB, a zelim da gledam BCS, da li su serije povezane ili mogu da gledam samo BCS?. Hvala!
          Ne znam zašto bi to radio? Pogledaj i jedno i drugo.
          Ne lažem te tako mi Slippin' Jimmy-a.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Princara se primio na Ćira di Marzia. Javi se u pm ako hoćeš L'immortale 2019

            Comment


            • Originally posted by belgrade_owl View Post
              Posto nisam gledao BB, a zelim da gledam BCS, da li su serije povezane ili mogu da gledam samo BCS?. Hvala!
              U suštini možeš, ali bi ti užitak bio za jedno 70% manji, i što kaže Slippin' Jimmy ne postoji nijedan razlog za tako nešto.

              Svakako ako odgledaš BCS, dajem glavu da sledi BB.

              Ja ti preporučujem da ipak kreneš sa gospodarom serija BB-om.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Ja nisam gledao BB a gledao BCS i opet mi je jedna od najboljih serija ikada, bas po mom ukusu. Sad cu da skinem BB, bicu prezadovoljan ako mi pruzi makar 80% uzitka od BCS. [emoji3]

                Comment


                • Meni je tesko sad posle cetiri sezone Better Call Saul-a da krenem nesto novo. Previsoko je lestvica. Pogledao sam ove dve epizode "The Last Dance" i to mi je top, pogotovu sto ja nisam nista preterano mnogo znao o Bullsima i o tom vremenu NBA. Bas mi je zanimljivo.

                  Tako da, limune, krecem i ja Breaking Bad, uzeleo sam se. Nema greske sa tim, 5-a sezona pogotovu je prava umetnost. Meni je Better Call Saul bio dodatno zanimljiviji jer ima bas dosta stvari koje se pojavljuju a koje su bitne i za pricu iz Breaking Bad-a, pritom gotovo sve glavne likove sam vec znao. Gore sam okacio kao timetable iz BB sveta, i radnja u BCS-u je sada par godina pre prve sezone BB-a.
                  Last edited by mark !t zer0; 24-04-20, 09:36.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Sjajan kraj sezone. Sledeca ce tek da bude pakao jer je Lalo brutalan lik i ocekujem picvajz

                    Kolko planiraju sezona ukupno?

                    Comment


                    • Mnogo dobar lik je Lalo. Veoma pametan, nanjusio je obe strane i videcemo sta ce biti...Smeta i vodji kartela a i Gasu. Videcemo kakocese zavrsiti sudbina Sola. Znamo za sad sve sudbine sem njegove. Sta je covek sve prosao i naleti na ludog profesora koji je sve razjebao i poludeo u svojoj alavosti..Kakav sistem je razbio
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Meni je poslednja scena bas top. Videcemo u sta se transformise Kim, do sada je imala s vremena na vreme izlete, a sada deluje kao da se okrenulo sve, kao da mracna strana pobedjuje.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • A bas sam htela da vas pitam, da li da gledam Ozark ili BCS?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Meni su drage obe, ali je BCS klasa za Ozark, realno gledano.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A bas sam htela da vas pitam, da li da gledam Ozark ili BCS?
                              Brinem se za tebe Boki sa ovim pitanjima. Od Elite si mi postala sumnjiva
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                Brinem se za tebe Boki sa ovim pitanjima. Od Elite si mi postala sumnjiva
                                Moraces malo da objasnis, jer mi nista nije jasno
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X