Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
    Fargo prva sezona je nešto najbolje što sam gledao.
    Slazem se, bar u tom konkretnom zanru vrhunska sezona. Secam se da sam je u neko zimsko doba gledao tu prvu sezonu kao student i odgledao sam je bukvalno za dva dana. Tolika navlakusa od serije da nije lako ostaviti koju epizodu za neki naredni dan . Zanimljivo mi je da u komentarima na trejler za cetvrtu sezonu ima dosta misljenja da je recimo druga sezona bolja od prve, na mene ni blizu takav utisak nije ostavila kao prva sezona, cak bih pre u nekom rangiranju stavio i trecu sezonu ispred druge.

    Svaka cast, Ogi, ako mozes da cekas ceo dan da bi odgledao epizodu Farga . Ja trenutno gledam Gomoru, na drugoj sam sezoni i tako nedeljom bacim oko na ovu domacu seriju Juzni vetar da se nasmejem posteno kolika je to sprdacina od serije
    Last edited by Lion; 15-04-20, 02:54.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Zavrsavam The Affair seriju danas...
      ....Mislim sve su to bitne teme, ali veze nemaju sa onim sto je serija zapocela.

      Dobri su likovi, kazem odlicna neka atmsofera na pocetku i posle potop solidan.
      evo ja ne mogu da se setim nijedne serije americke koja ne dozivljava ovo...fenomenalno pocnu i onda cedeeeeeeeeeeeeeeeee 25 sezona ako treba,makar sve upropastili...

      (nisam pogledao ni minut GOT,tu se ogradjujem)
      Wizard

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Slazem se, bar u tom konkretnom zanru vrhunska sezona. Secam se da sam je u neko zimsko doba gledao tu prvu sezonu kao student i odgledao sam je bukvalno za dva dana. Tolika navlakusa od serije da nije lako ostaviti koju epizodu za neki naredni dan . Zanimljivo mi je da u komentarima na trejler za cetvrtu sezonu ima dosta misljenja da je recimo druga sezona bolja od prve, na mene ni blizu takav utisak nije ostavila kao prva sezona, cak bih pre u nekom rangiranju stavio i trecu sezonu ispred druge.

        Svaka cast, Ogi, ako mozes da cekas ceo dan da bi odgledao epizodu Farga . Ja trenutno gledam Gomoru, na drugoj sam sezoni i tako nedeljom bacim oko na ovu domacu seriju Juzni vetar da se nasmejem posteno kolika je to sprdacina od serije
        Ja sam dve odgledao, trecu sam pokusavao mozda i vise puta ali nesto mi nije isla. Dobra mi je i druga sezona, ali iskreno nije ni prici prvoj. Bili Bob Torton i Frimen su bas odvalili uloge. Videcu ako se nakanim da pogledam trecu, ali trenutno sam sav u Better Call Saul.

        Gomoru bas dugo odlazem iz razloga jer je ima dosta, a nesto nisam iz krimi price sad, pa da gledam to. Pokusao sam i zer0 zer0 zer0 ali iz istog razloga prekinuo.

        Odgledao sam i Casa de Papel, ne znam ni ja sto jer mi je vec prethodna bila odvratna, al kao 'ajde da ispostujem, iako je sranje. Bar je uzbudljiva.
        Last edited by mark !t zer0; 15-04-20, 10:05.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
          Ja sam dve odgledao, trecu sam pokusavao mozda i vise puta ali nesto mi nije isla. Dobra mi je i druga sezona, ali iskreno nije ni prici prvoj. Bili Bob Torton i Frimen su bas odvalili uloge. Videcu ako se nakanim da pogledam trecu, ali trenutno sam sav u Better Call Saul.

          Gomoru bas dugo odlazem iz razloga jer je ima dosta, a nesto nisam iz krimi price sad, pa da gledam to. Pokusao sam i zer0 zer0 zer0 ali iz istog razloga prekinuo.

          Odgledao sam i Casa de Papel, ne znam ni ja sto jer mi je vec prethodna bila odvratna, al kao 'ajde da ispostujem, iako je sranje. Bar je uzbudljiva.
          Meni je isti slucaj bio sa drugom sezonom, kao tebi sa trecom. Nije me privukla prica na pocetku druge sezone, ali sam odgledao do kraja i nisam se pokajao, medjutim ne moze da se poredi sa prvom sezonom. Treca sezona mi je od starta legla i meni se generalno svidela, e sad ukusi su razliciti.

          Nisam ni ja vise u krimi elementu posto sam zaredjao sa takvim serijama od prve sezone Pravi detektiv, preko 3 sezone Narkosa, do evo sada Gomore. Kada zavrsim Gomoru idem na zasluzeni odmor od serija , a valjda ce ovo korona ludilo vise da prodje.

          Dobra je Gomora, mada je meni od ovih prethodno nabrojanih 3 serija najjaci utisak ostavila prva sezone serije Pravi detektiv, odlicna prica.

          Tu Casa de Papel seriju svi nesto gledaju, pominju, oni crvendaći mi izlaze cim upalim yt, ali ne da mi se da ulazim u novu krimi seriju u skorije vreme

          Comment


          • Originally posted by joshmor View Post
            evo ja ne mogu da se setim nijedne serije americke koja ne dozivljava ovo...fenomenalno pocnu i onda cedeeeeeeeeeeeeeeeee 25 sezona ako treba,makar sve upropastili...

            (nisam pogledao ni minut GOT,tu se ogradjujem)
            The Leftovers , 28 epizoda
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Imam losu vest. Cetvrta sezona Farga je pomerena na neodredjeno zato sto nisu kompletirali dve epizode. To je vest od pre par nedelja, ja to video juce. Trebala je premijera da bude kroz cetiri dana. Isto sam video odlaganja i za Archer. FX izgleda ima malo drugacije rokove od drugih televizija i nisu zavrsili sa produkcijom. Recimo Netflix izbacuje redovno Dark u junu, a i Showtime Billions pocetkom maja. Nemam ideju cije su premijere sezona pomerene sto izlaze sada i u ova tri meseca. Racunajmo na siromasan serijski program u sledecih godinu-godinu i po dana, pa taman malo da se obnovi gradivo.

              Comment


              • Preporuka za Sincerely Louis C.K.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by joshmor View Post
                  evo ja ne mogu da se setim nijedne serije americke koja ne dozivljava ovo...fenomenalno pocnu i onda cedeeeeeeeeeeeeeeeee 25 sezona ako treba,makar sve upropastili...

                  (nisam pogledao ni minut GOT,tu se ogradjujem)
                  The Sopranos, The Wire, OZ, Deadwood, Six Feet Under, Mad Men, The Deuce, Battlestar Galactica, Recitfy, Justified, The Shield, Breaking Bad, Twin Peaks, Ray Donovan, Bosch, The Expanse itd.

                  Pored toliko kvalitetnih serija vecina ljudi se uhvati za neko nahajpovano smece koje je trenutno popularno pa onda posle kuka kako je propala serija.

                  Comment


                  • Ja mislim da je veci problem taj sto je vecina nas pogledala uglavnom sve sto si ti sad ovde nabrojao pa nam preostaje ovo novije gradivo...

                    Danas imamo taj "problem" da svake nedelje izlaze nove serije, bombarduju nas sa svih strana...veliki br stirming platforma....ide se na kvantitet i na siroku populaciju dok je kvalitet u drugom planu...

                    A i ruku na srce, stvarno je veliki br serija unisteno sa odugovlacenjem, umesto da se lepo zavrsi u stilu i kako valja
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma znam da je vecina pogledala, ali ovaj rece da ne moze da se sjeti nijedne pa reko da mu pomognem

                      Ko je pogledao vecinu serija koje sam naveo sigurno mora da spusti ocekivanja za ove aktuelne. A ko nije, onda su mu i ove aktuelne super... kao GoT pojedinima sto je bio pojam

                      Ja uglavnom sad gledam samo komedije. Kad smo vec kod komedija, krenula druga sezona What We Do in the Shadows. Sinoc isle prve dvije epizode

                      Comment


                      • To sam pogledao par epizoda, najjaci je brat energetski vampir, ja ih znam bar 10.

                        A taj glumac ima ulogu i u Better Call Saul.


                        Sto se tice komedija, volim da pogledam u poslednje vreme The IT Crowd, a nikako da se nakanim The Office, to je verovatno sledece.
                        Last edited by mark !t zer0; 16-04-20, 22:28.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • That bitch Carole Baskin
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Colin Robinson hahahahahahaha kakav majstor

                            Edit: Jesi li to gledao Joe Exotica?

                            Comment


                            • Originally posted by Skeletor View Post
                              Colin Robinson hahahahahahaha kakav majstor

                              Edit: Jesi li to gledao Joe Exotica?
                              Prve tri epizode, sutra zavrsavam.

                              Uzecu majicu sa natpisom.
                              Have a nice day everyone except that bitch Carole Baskin
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • FB_IMG_1586726001688.jpg

                                Ne umijem da postavim sliku kako treba, ali ovo je ziva istina

                                Comment

                                Working...
                                X