Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahghgahgahaghgahaghahahahhah carski
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Bron/Boen, Taboo, Ozark, Planet Earth I i II, The night of, Hanibal, to sam gledao, sve top.

      Ali, ja bih iz ove liste izdvojio "Utopia", vizuelno nije slicno nicemu sto sam do sada gledao, i muzika je strava, sve preporuke.
      Last edited by mark !t zer0; 09-04-20, 16:16.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • hvala Arnel.S, gledao sam dosta sa ovog spiska ali ima stvari za koje nisam ni čuo Probraće se nešto....

        Počeo sam Babylon Berlin, svidja mi se za sad....Elite sam završio, klasična teenage serija, ali ja je gledam i dalje

        The Man in the High Castle pogledao dve sezone, treća mi stoji na lageru već duže od godinu dana, nikako da se nakanim da nastavim....
        sigpic

        Comment


        • Izasla je i 4. koja je i poslednja, meni su ostale jos 3 epizode.

          A Elite je savrsena serija za ovo doba
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
            Bron/Boen, Taboo, Ozark, Planet Earth I i II, The night of, Hanibal, to sam gledao, sve top.

            Ali, ja bih iz ove liste izdvojio "Utopia", vizuelno nije slicno nicemu sto sam do sada gledao, i muzika je strava, sve preporuke.
            sigpic

            Comment


            • Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Zavrsavam The Affair seriju danas...
                Sta znam, bas dobar pocetak, neobicna atmosfera i prica. Prve 3 sezone su dobre, a ovo u petoj je skandal. Ubacili su sve aktuelne socioloske probleme. Crnce i njihove poteskoce, homoseksualce, ucenjivanje slavnih oko seksualnog zlostavljanja... Mislim sve su to bitne teme, ali veze nemaju sa onim sto je serija zapocela.

                Dobri su likovi, kazem odlicna neka atmsofera na pocetku i posle potop solidan. Cuo sam da ima super kraj, ali vise od 6 7 ocenu ne moze da dobije. Steta

                Pocinjem ponovo Homeland, brzo mi treba visoki kvalitet a sve sam pozaboravljao

                Comment


                • The Affair je meni od 4. sezone baš bila mučenje...počeo sam ovu poslednju, žao mi da je prekidam kad sam već pratio ovoliko dugo....

                  Homeland je extra u ovoj poslednjoj sezoni...nadam se da će je završiti u stilu....
                  sigpic

                  Comment


                  • Afera se izgubila u jednom trenutku, malo su lutali i to nije bila ta serija, ali je kraj ipak ok, makar meni.
                    Homeland cekam da izadju sve epizode i onda da ih odgledam.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Da da bas su lepo zavrsili tako da eto imas bar neki motiv da gledas.

                      Volim drame, nije to lako napraviti da valja. Trazim nesto sto ce bar prici Six Feet Under, ali za sada ne ide

                      Comment


                      • Auuuu 'Better Call Saul' je čisto uživanje. Hedonizam.

                        Odlagao sam dugo vremena seriju nakon odgledane prve sezone, i konačnon krenuo. Pravo vreme. Juče odgledao celu drugu sezonu, a treća možda strada danas. To je taj BB vibe, ta kamera, ti likovi.. Baš lagana, fenomenalna serija.

                        'S'all good, man!
                        Last edited by mark !t zer0; 14-04-20, 16:54.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer00000000000000 View Post
                          Auuuu 'Better Call Saul' je čisto uživanje. Hedonizam.

                          Odlagao sam dugo vremena seriju nakon odgledane prve sezone, i konačnon krenuo. Pravo vreme. Juče odgledao celu drugu sezonu, a treća možda strada danas. To je taj BB vibe, ta kamera, ti likovi.. Baš lagana, fenomenalna serija.

                          'S'all good, man!
                          Meni najbolja serija u poslednje vreme...

                          Comment


                          • Odgledao Tiger King, meni onako, meh

                            Ali na stranu Joe Exotic koji lezi u zatvoru, kako niko se nije setio da istrazi onu budaletinu Carole fucking Baskin ? Kako joj je nestao muz milioner...

                            Comment


                            • Imate Fargo seriju na Star TV kanalu, trenutno ide prva sezona. Svakim danom u 20h, repriza u 12h. Ja vec dugo planiram da pocnem gledati Fargo i sad je eto dobra prilika.

                              Comment


                              • Fargo prva sezona je nešto najbolje što sam gledao.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X