Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by zdravkelja View Post
    Spoiler


    "Jeff stole the zoo"
    Could you repeat that.
    "Jeff Lowe stole the zoo"

    E tu sam stvarno puko


    I poslednja epizoda. Jeff prvo sjebe Joa, ok. Onda sjebe i onog debelog Garretsona. I onaj retard Tim Stark i dalje radi sa njim, priča neke bajke kako će imati najveći zoo vrt u USA, a ja se mislim, sjebaće i tebe, ako već i nije. I do kraja epizode, eto ga

    Ja sam se upisao kad je Joe drzao pomen za Travisa..."They were like golden nuggets to that boy." Isto jedna od scena dje sam vristao je ona dje Garretson vozi skuter hahaahahahahahahahaha
    Last edited by powerslave; 04-04-20, 19:55.

    Comment


    • Homeland. Odlična poslednja sezona.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Usrase La Casa de Papel do kraja. Tri sezone jedna pljacka,dijalozi nepotrebni...pare se osladile, gori su od TWD.Znaci, limunada serija...crtani film, iznervirah se samo
        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
        2× German League champion (2018, 2019)
        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

        Comment


        • To je trebalo da stane nakon druge sezone, dok je imalo smeka. Sve posle toga je bespotrebno.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Jedna od retko dobrih mojih odluka da ne krenem sa serijom.

            Odusevih se kad sam video da Daglas Rejnholm iz IT Crowda glumi jednog od glavnih likova u What We Do In The Shadows. Serija je kul i generalno dobro vozi, prati duh filma sa novim settingsom. Kako sam bio zalepljen da gledam film, tako me je i serija uvukla u svoj svet. Mozda mi se jedino ne svidja lik Giljerma, previse mi je geeky+sirok ko ormar i vise sam zeleo da povuce na nekog lika iz filma nego da se poklopi sa senzibilitetom americkog gledaoca. Ostali glavni likovu si meni skroz dobri, nemam tu nikakvih primedbi. Verujem da ce druga sezona biti bolja, a da cu se na neke mane navici u medjuvremenu.

            Cim zavrsim sa drugom polovinom prve sezone, prelazim na Tiger Kinga.

            FX je oduvek znao pozitivno da me iznenadi sa serijama koje izbacuje.

            Comment


            • Matt Berry(Laszlo) je najjaci, mada ja umrem svaki put kad se pojavi Colin Robinson Sad uskoro krece druga sezona. Taman si na vrijeme uhvatio da pogledas prvu.

              Comment


              • Nisam mogao odmah da povezem odakle ga znam, posto sam ga gledao samo u IT Crowdu i nigde drugde. Stopirao sam pocetak serije i morao sam da izguglam. Cim mu cujes glas, znas da sleduje nesto dobro.

                Slazem se za Colina Robinsona, iako u startu deluje kao najodbojniji lik kasnije vidis da je odlican u ulozi koja mu je data.

                Znam da uskoro pocinje druga, samo cu da sacekam kraj sezone pa cu da zbindzujem sve epizode u dva dana. Kada pocinju nove sezone serija koje nisam pogledao, najlakse se nateram da ih pogledam tada.

                Ovo mi je prva godina kada pogledam listu za serije da vidim da nemam puno toga tako da mogu da se pozabavim novijim stvarima. Uvek sam nove stvari preskakao zarad ovih starijih koje sam propustio.

                Imam nekih petanestak u drugoj listi, ali to mi sluzi ako se bas smorim i nemam sta drugo da radim. Ne osecam veliku potrebu da ih pogledam.

                Comment


                • Odgledao sam 2 epizode Tiger Kinga, retardiranije nesto nisam u zivotu pogledao

                  Sumnjam da nastavim...

                  Comment


                  • Ne grijesi dusu, pogledaj do kraja

                    Last edited by powerslave; 05-04-20, 13:32.

                    Comment


                    • Aj potrudicu se

                      Comment


                      • Originally posted by Alistair Drake View Post
                        Ne grijesi dusu, pogledaj do kraja

                        Hahahahhaahahahhaha
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Cujem da sledece nedelje izlazi i bonus epizoda. Ludilo ne prestaje

                            Comment


                            • Ozark treća sezona na redu za bindžovanje.

                              Comment


                              • Originally posted by zdravkelja View Post
                                Cujem da sledece nedelje izlazi i bonus epizoda. Ludilo ne prestaje
                                Mozda laze ono govno Jeff

                                https://twitter.com/rachelclarkie16/...462768644?s=20



                                Ja mislim da sam pogledao komplet Joe Exotic TV kanal na YT-u

                                Comment

                                Working...
                                X