Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Scouser View Post
    Slave, jesi serijal Vicera citao u engleskoj ili srpskoj verziji?
    Nemoj ni slucajno na engleskom.

    Comment


    • Strasan Witcher, bas sam mislio da ce biti ocajna prva sezona jer su prve dvije knjige nenormalno teske za ekranizaciju, ali su odradili fantastican posao. Ovo ipak nije GOT za siroke narodne mase, ko je citao knjige i/ili igrao igre sigurno je prezadovoljan kako su odradili prvu sezonu, gluma fenomenalna, Kevil vrhunski Geralt iako sam na pocetku mislio da ce i to biti katastrofa

      Ali za razliku od GOTa Witcher ce samo biti bolji i bolji, to je vise nego sigurno. GOT je poceo jako ali zavrsio katastrofalno.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by zdravkelja View Post
        Nemoj ni slucajno na engleskom.
        Sta im fali? Jesi li citao na poljskom pa si zakljucio da je prevod los?

        Edit: naravno, treba ih citati na nasem kad vec ima. Vjerovatno je bolji prevod na srpskom jer su jezici blizi pa mogu da se prevedu i neke igre rijecima i tako neke stvari. Inace, nevezano za ovaj serijal, ja uvijek kazem da na engleskom treba citati jedino ako jednako dobro govoris i razumijes i nas i engleski.

        Ali ovo me zivo interesuje. Cujes.. nemoj ni slucajno... kao da su na google translate prevodili knjige pa da se ne zajebe
        Last edited by powerslave; 29-12-19, 17:47.

        Comment


        • Da je Witcher u produkciji Amazona gajio bih optimizam.

          Ovo posto je u pitanju Netflix koji je u gubicama, nadam se da ce optimalno da iskoriste resurse koji ce da dobiju za drugu sezonu. Trecina budzeta ode na Geralta i tacno vidis te prelaze u kvalitetu.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            Sta im fali? Jesi li citao na poljskom pa si zakljucio da je prevod los?

            Edit: naravno, treba ih citati na nasem kad vec ima. Vjerovatno je bolji prevod na srpskom jer su jezici blizi pa mogu da se prevedu i neke igre rijecima i tako neke stvari. Inace, nevezano za ovaj serijal, ja uvijek kazem da na engleskom treba citati jedino ako jednako dobro govoris i razumijes i nas i engleski.

            Ali ovo me zivo interesuje. Cujes.. nemoj ni slucajno... kao da su na google translate prevodili knjige pa da se ne zajebe
            1. Zato sto je prevod los, sto ces procitati u skoro svim internet diskusijama o knjizi, a i sam sam proverio.

            2. Kao sto si i rekao, srpski jezik mnogo blizi poljskom, em je manja sansa da ce nesto biti pogresno preneseno, em je autenticnije iskustvo.

            Comment


            • GOT je zavrsio katastrofalno iz prostog razloga jer serijal knjiga nije zavrsen. Pa su producenti uz neke asistencije pisca skarabudzili kraj price. Zasrali, ali sto je najgore bili su ubedjeni da nisu.... Planirali, maltretirali, ulagali silne resurse u svim oblicima - a ispalo je da su otaljali. Nista gore ih nije moglo zadesiti.

              Dok je u Vestac slucaju malo drugacija situacija
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • The Witcher is the Most In-Demand Streaming Show in the World

                https://www.google.com/amp/s/www.ign...the-us%3famp=1

                The Witcher is the most in-demand TV series in the world across all platforms...
                Suska se da je Netflix vec dao zeleno svijetlo za trecu sezonu.

                Kriticari i hejteri pocrkase od muke

                "Toss a Coin to Your Witcher..."
                Last edited by powerslave; 31-12-19, 08:15.

                Comment


                • Rutinski.

                  Sad ostaje da se otvore sa budzetom. Ako useru nekako sve ovo, nek se nose u tri lepe.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Vestac, JEL TO SVE STO IMATE PROTIV GOT-a? hahaha pateticno...


                    Duboko sam ubedjen da niko nema pojma sta se ovde desava i sta se moze dogoditi. Magija i bla, bla, bla...upgrade zmaj koji govori itd....

                    Nije lose, ali nista posebno..Prva sezone 7.5/10 i to je to...Moze dobiti i vise ako se razvije u nesto..ali svakako izgleda jeftino itd...
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • GoT je doziveo najgoru stvar - odjednom je zaboravljen.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Snima li se taj gospodar prstenova,to je prava stvar a ne nekakva sijeda vjestica sa mačem.
                        No ce mi se Slejv naljutit,a ja to ne zelim.
                        Last edited by E1_PG; 31-12-19, 13:53.

                        Comment


                        • LOTR ocekuj 2021.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Uf LOTR je haos, tu sam se zljubio u zanr..eh...epohalno ce to da bude. Vestac je ok prica, ali vise kao neka bajka i zajebancija, da gledas na TV-u ako nema nista drugo i ako ti se ubaci dok preskaces kanale..

                            GOT je top serija, ljudisu razocarani krajem i zato se ne prica, pogodi ih u srce..za sve je kriv onaj debeli lakom bizon koji nije hteo prvi da zavrsi knjige i sve bi bilo top 10/10 da je tako bilo...KOJI CE njemu qrac pare i dao onim idiotima da zavrse manje vise na svoj nacin....

                            Kraj ko kraj nije los, sem da se Dzon vraca u crno to je ono dno dna...kao slobodni ljudi hteli slobodu ..na kraju ma ko vam jbe mater idemo mi nazad...nema sad belih jahaca ali zivecemo na -50 zato sto je do jaja...itd..da ne idem dalje...uh-ah-oh
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              LOTR ocekuj 2021.
                              Ne moze se nista mjerit sa tim,ako se bude odradilo da valja nije joj vjestica ni do koljena.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                                Ne moze se nista mjerit sa tim,ako se bude odradilo da valja nije joj vjestica ni do koljena.
                                Ozbiljne pare ce gurnuti Amazon tu, verujem da ce to izgledati sve top, bar sto se produkcije tice. Verovatno jedini koji mogu rame uz rame sa HBO-om da se nose po tom pitanju, Netflix i dalje kaska, zbog toga mi je malo krivo sto HBO ili Amazon nisu uzeli Witchera, mada je dobro ispala ova prva sezona, odlican prijem kod publike. Sad im samo ostaje da sve to ispostuju i otvore se jos vise oko budzeta. Ne smeju da zaseru ovo.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X