Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dje je Losmi? Mnogo bi volio da procitam njegovo misljenje.

    Comment


    • Sta da se radi... Ono sto ja mislim da je bilo je da su dobili 8 epizoda da sto pre preguraju prve dve knjige koje su slabo povezane zbirke prica, da bi mogli da od 2. sezone pocnu sa glavnom pricom. Nije idealno, ali je ispalo bolje nego sto se bilo ko nadao Secam se prvih najava, svi, ukljucujuci i mene, su bili u fazonu da ce biti tesko sranje.

      Comment




      • Ova epizoda je cista genijalnost Ja sam odusevljen sto su oni mogli da nagovore jednu glumacku gromadu kao sto je Derek Jacobi da glumi lika koji je u sustini parodija na njega samoga Umro sam kad Frasier drzi govor na pozornici a ovaj se iza njega vuce po podu Evo sad vidim da je Jacobi uzeo Emmy za tu epizodu

        Stigao sam do sredine osme sezone a ova serija i dalje ne pada kvalitetom. Osim IASIP ne pamtim da me je neka serija ovoliko zabavljala

        Comment






        • Nevjerovatna dva lika

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Odgledao Witchera, za prvu sezonu je dobro ovo, ali mora od sledece i veci budzet i bolja rezija. Ponekad sam imao osecaj da su zaglavljeni negde izmedju Hallmark produkcije i ozbiljne produkcije. Druga sezona mora od pocetka do kraja da bude odlicna i da podignu ovo na visi nivo. Sad ostaje do 2021. da se ceka na drugu sezonu. Ako to odrade kako treba, verujem da ce uspeti da izguraju do kraja sa sezonama.
              Kasting je ono sto bode oci, ovo je definitivno najgore vreme za pravljenje filmova i serija sto se toga tice.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Odlican soundtrack ima The Mandalorian.



                Tek sam odgledao dve epizode, svidja mi se ovo, plus kratko traje, oko pola sata.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Soundtrack je jedino sto valja u toj seriji

                  Comment


                  • Meni je skroz ok serija, plus baby Yoda
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Mandalorian je najbolje što je izašlo od Star Wars-a još od originalne trilogije.

                      Disney da batali filmove neko vreme jer očigledno ne znaju u kom pravcu biju sa ovom užasnom trilogijom i da se fokusiraju na ovo što valja.
                      Last edited by Cylokin; 28-12-19, 14:16.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Skoro svi sa foruma, ali iskljucivo bas tu originalnu verziju
                        Što niste preporučili ranije, super je.

                        Saga je ubedljivo najbolji ženski lik u svim serijama ikada. Žena je a ne smara uopšte. Gotivniji lik ženski ne pamtim.

                        Comment


                        • Pricali smo godinama i mesecima o toj seriji. Nisi pratio.

                          Saga [emoji173]
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by 弱肉強食 View Post
                            Žena je a ne smara uopšte.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Zavrsice sa nekom gadurom i opajdarom, garant. Steta sto to necemo moci da vidimo
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Taman sam ovo hteo da stavim.

                                Umro sam bukvalno

                                Urke je najhrabriji covek na ovom forumu
                                Dajte kokice sad Olja ce da ga pometla

                                Comment

                                Working...
                                X