Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ODB Svaka cast sto si odgledao tri puta, licno ne bih mogao. Dobra je serija, ali nije bas toliko dobra koliko se ljudi loze, znam da je stvar ukusa...

    Podudaramo se Uros i ja u nekim serijama. Gomoru sam gledao od pocetka i top je serija nema tu sta. Dark isto kida, dok BB jeste najbolja serija na svetu svih vremena, najvise zbog neprejebive poslednje epizode..

    Ono je neste nerealno...neponovljivo..

    GoT, Vikinzi su neka druga fela...Ja jedva cekam LOTR...to je ono...LOTR film sam gledao sto puta..jbs mi sve...ne smem zeni vise da spomenem da gledamo

    Ima brutalnih serija, to je buducnost, kakav kurac Skorseze..ovde svi kao wooowww..Al Pacino je top...De Niro sa 75g..glumi momka od 30g...iz sto scena ne moze da ispadne dobro..prezvakano...

    FILM JE MRTAV, ZIVELE SERIJE!!!
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Originally posted by Ricma View Post
      Nek mi Star Trek fanatik kaze kojim redosledom da gledam filmove i serije i da li nesto mogu slobodno da preskocim. Moj nazovi plan je TOS, filmovi TOS, TNG, filmovi TNG i na kraju ovaj Reboot. Ne bih ulozio vreme u druge serije, ne znam ni kako cu ceo TNG da pogledam.

      Sada bas citam kako se Tarantino udaljava od projekta, on je tu jedini bio faktor zbog cega bih ceo serijal gledao preko reda.

      Sve mi se cini da sam naoravio propust sto seriju nisam gledao ili da nisam par godina mladji pa da se nakacim na torente kada su uveliko bili u ekspanziji.
      Star trek nijednu nisam pogledao, ni film, ma nista.....

      Pogledaj MrRobot ako volis hakovanja i borbu protiv globalizacije...strasno glumi ovaj sto je glumio Kvina hehe
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by 弱肉強食 View Post
        Volim autentičnost. Što onda nisu doveli onog Tomi Šelbi glumca da onako beo glumi Eskobara u Narcosu i mrmlja na engleskom? Prošlo je to vreme, danas je lepota u različitosti jezika, ne bih ni Dark gledao da se dešava u Nemačkoj a da pričaju engleski.

        Koja je poenta, sve i da je najbolji scenario gluma itd - 0/10 od mene

        Nadjete lepo glumce sa tog govornog područja, napravite seriju i sve vrh. Da se to doživi autentično, ovako zvuči ljigavo i veštački.
        Odlgedaj seriju, pa onda nesto kazi i onda cu da postujem tvoje misljenje, ali dokle god pljujes a nisi pogledao, tvoje misljenje apsolutno ne vredi, pljujes da bi pljuvao.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • E vidiš meni mr Robot bio baš dosadan, odgledao ga pre par meseci. Početak obećavajući a onda bljak - i on i tata mi se popeli na vrh glavejedva sam ga dogledao.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Star trek nijednu nisam pogledao, ni film, ma nista.....

            Pogledaj MrRobot ako volis hakovanja i borbu protiv globalizacije...strasno glumi ovaj sto je glumio Kvina hehe
            Sigurno cu da pogledam filmove i TNG seriju, samo ne znam da li mogu da izdrzim da dvadeset i nesto dana gledam TOS sa onakvom arhaicnom tehnologijom i sto je serija da kazem pionir u tom zanru. Preveliki vremenski razmak u odnosu na danasnji dan, zanr se poprilicno razvio od trenutka kada su ukinuti krajem sezdesetih.

            TNG je vec nesto drugo, iako su drugi zanrovi u pitanju odraso sam iz serije is osamdeseteih i devedesetih tako da ne vidim problem oko gledanja TNGa sem sto ima previse epizoda(preko 200). Nemam ideju sta propustam ako ne pogledam THe Original Series, a krenem na filmove.

            A Mr. Robot se gleda vikendom, nemam fokusa i mira u toku radne nedelje. Samo cu izuzetak da napravim kroz sedam dana za finale. Za sada je dobro, jedva cekam da pogledam seriju drugi put kada cu dosta stvari bolje pokapirati. Cini mi se da sam dosta toga pozaboravio i da treba seriju da pogledam u cugu.
            Last edited by Ricma; 16-12-19, 21:19.

            Comment


            • Ja moram da kažem da odavno nisam uživao u seriji kao nedavno u Stranger Things. U cugu 3 sezone. Samo avantura, samo uživanje, neverovatno mi je legla.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Serije su def preuzele primat nad filmovima...bar sto se Amerike tiče....to je pre 10-ak godina bilo potpuno nezamislivo...

                Holivud svake godine stancuje jedne te iste gluposti, ekranizuju nastavke svakog mogućeg filma koji postoji...nedostatak inspiracije...
                Sva sreća pa nam ostatak sveta ipak govori da film nije potpuno mrtav.

                The Morning Show mi je onako fino sela...Gledati Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carell-a u jednoj seriji je pravo uživanje...

                Jel gledao ko Unbeliveable? Vidim ima je u nominovanim za zlatni globus a i kritika joj je jako dobra
                Last edited by Heartbreak; 16-12-19, 21:44.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Heartbreak View Post
                  Jel gledao ko The Unbeliveable? Vidim ima je u nominovanim za zlatni globus a i kritika joj je jako dobra
                  Da li bi bilo cudno ako bih rekla da mi je na listi?

                  Ali strasno je teska tema, pa ne zurim da gledam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Nek mi Star Trek fanatik kaze kojim redosledom da gledam filmove i serije i da li nesto mogu slobodno da preskocim. Moj nazovi plan je TOS, filmovi TOS, TNG, filmovi TNG i na kraju ovaj Reboot. Ne bih ulozio vreme u druge serije, ne znam ni kako cu ceo TNG da pogledam.

                    Sada bas citam kako se Tarantino udaljava od projekta, on je tu jedini bio faktor zbog cega bih ceo serijal gledao preko reda.

                    Sve mi se cini da sam naoravio propust sto seriju nisam gledao ili da nisam par godina mladji pa da se nakacim na torente kada su uveliko bili u ekspanziji.
                    Preskoci TOS. Previse je to staro i naivno da bi ga danas gledao. Ako oces, pogledaj TOS filmove... Slobodno kreni sa TNG. Ima sedam sezona, pa kad to zavrsis onda redom idu filmovi Generations, The First Contact, Insurrection i na kraju Nemesis... koje mozes da pogledas bilo kad posle TNG-a, ali tim redosledom.

                    Posle TNG gledaj Deep Space 9. Jedini ST koji kroz sve sezone ima povezanu pricu i meni licno omiljeni ST, mada su nijanse u pitanju izmedju DS9 i TNG.

                    Posle njih ide Voyager. Meni je Voyager jako draga. Ima tu dosta dobrih epizoda koje svaki ST fan treba pogledati, ali ovako cjelokupno je nivo ispod TNG i DS9, najvise zbog toga sto je Braga usrao seriju od pete sezone pa do kraja. Najveci plus Voyagera je naravno Seven of Nine

                    I na kraju Enterprise, koja ti hronolosko dodje prva jer se radnja odvija nekih 150 godina prije Kirka i TOS-a. Meni licno, dobar ST. Malo su pretjerali sa time travelom, ali nije ni to bilo toliko lose. Bilo je dosta epizoda u prvoj i drugoj sezoni koje su bile vec vidjene u TNG, DS9 i Voyager. Treca sezona je bila najbolja... na kraju su sasjekli cetvrtu sezonu i otkazali seriju. Enterprise je popljuvan od strane nekih TOS zaludjenika koji jednostavno nisu mogli da prihvate da Capt. Archeru ruke nisu bile vezane svakakvim zakonima i pravilima pa je zbog toga cesto radio stvari na svoj nacin Najbolji lik serije je T'Pol Od svih ST-a, ovaj je ako se moze tako reci, najrealniji i najvise se razlikuje od ostalih... zato je i popljuvan od strane debeloguzih ST nerdova

                    To ti je to, moj Maricu
                    Last edited by powerslave; 16-12-19, 21:50.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Da li bi bilo cudno ako bih rekla da mi je na listi?

                      Ali strasno je teska tema, pa ne zurim da gledam
                      Naravno da ne I mislio sam da si ti možda ili Olja
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Powerslave View Post
                        Preskoci TOS. Previse je to staro i naivno da bi ga danas gledao. Ako oces, pogledaj TOS filmove... Slobodno kreni sa TNG. Ima sedam sezona, pa kad to zavrsis onda redom idu filmovi Generations, The First Contact, Insurrection i na kraju Nemesis... koje mozes da pogledas bilo kad posle TNG-a, ali tim redosledom.

                        Posle TNG gledaj Deep Space 9. Jedini ST koji kroz sve sezone ima povezanu pricu i meni licno omiljeni ST, mada su nijanse u pitanju izmedju DS9 i TNG.

                        Posle njih ide Voyager. Meni je Voyager jako draga. Ima tu dosta dobrih epizoda koje svaki ST fan treba pogledati, ali ovako cjelokupno je nivo ispod TNG i DS9, najvise zbog toga sto je Braga usrao seriju od pete sezone pa do kraja. Najveci plus Voyagera je naravno Seven of Nine

                        I na kraju Enterprise, koja ti hronolosko dodje prva jer se radnja odvija nekih 150 godina prije Kirka i TOS-a. Meni licno, dobar ST. Malo su pretjerali sa time travelom, ali nije ni to bilo toliko lose. Bilo je dosta epizoda u prvoj i drugoj sezoni koje su bile vec vidjene u TNG, DS9 i Voyager. Treca sezona je bila najbolja... na kraju su sasjekli cetvrtu sezonu i otkazali seriju. Enterprise je popljuvan od strane nekih TOS zaludjenika koji jednostavno nisu mogli da prihvate da Capt. Archeru ruke nisu bile vezane svakakvim zakonima i pravilima pa je zbog toga cesto radio stvari na svoj nacin Najbolji lik serije je T'Pol Od svih ST-a, ovaj je ako se moze tako reci, najrealniji i najvise se razlikuje od ostalih... zato je i popljuvan od strane debeloguzih ST nerdova

                        To ti je to, moj Maricu
                        Sportski pozdrav

                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Sportski pozdrav

                          Quark i Odo , najbolji tandem u istoriji ST-a... tj kad nisu bili na noz pod grlo Posle njih Bashir i O'Brian.

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Ko bi trebao ovde da bude validan? Vuk, Ti? Ne znam, ljudi su glasali..i to je to..steta jbga moglo je biti bukvalno 9.6-9.7 al eto....
                            U idealnoj simulaciji da, ali ne zivimo u idealnoj simulaciji.

                            Pa sta ako su ljudi glasali Sta se sve ne nalazi na onoj nesrecnoj IMDB Top 250 listi filmova, dovoljno je to videti i shvatiti da treba da te zabole sto su ljudi nesto izglasali. Izglasali ljudi da je The Dark Knight ispred Pulp Fiction-a i gomile drugih filmova, Inception na 11. mestu, Joker na 19. mestu, Avengersi su medju prvih 70 filmova itd, itd... I gomila nagrada koje se godisnje podeli su isti kurac, pola se daje zbog politike ili neke druge stvari. Sve redje se desava da nesto ili neko dobije nagradu zato sto to zasluzuje.
                            Ocene na tim sajtovima cesto vise pokazuju sta je popularno, a ne sta je kvalitetno. Najbolji primer ti je GoT

                            Samo za Losmija

                            Spoiler
                            Martin fucking Scorsese
                            Last edited by Mr. Wolf; 16-12-19, 22:37.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ukusi su razliciti...IMBD lista daje sta je kvalitetno i popularno. Mozemo sigurno reci sta je popularno, ali ne mora da znaci da ima kvalitet, a ko to kvalitet odredjuje? Skorseze? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ...vec svako ko plati kartuuuuuuuuuuuuuuu..ili odgleda film...............
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • @Powerslave

                                Hvala ti puno, rado cu se vratiti na ovaj post cim se budem bacio na Star Trek ako se ne budem setio svih detalja. Bas sam namerno pitao u ovom periodu godine kako bih ti lakse nasao post.

                                Comment

                                Working...
                                X