Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Heartbreak View Post
    Ja i moj dugačak jezik Mada ova info je još odavno bila na vestima, da neće da radi dalje od devete sezone...
    Ne znam tačan razlog, ali ranije je ona uvek imala sukobe oko honorara, gde je tražila više para od Frenka...
    Ma opusteno ( ) ko moze da pretpostavi da neko to sad kao nesto gleda posebno, pogotovu prethodne sezone
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Izasla je 3.sezona La casa de papel
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Takvu pricu sa takvim likovima, a pogotovo glavnim likom je stvatno tesko usrati. Cak i nabijeni, kratkoruki Henry Cavill ne izgleda lose uopste. A tu je i Roach

          Comment


          • Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Geralt od Rivije i vilenjaci iz Mozambika... j*bem im mater. Pa zar mora svaka serija danas da bude "politically correct"?

              Nadam se samo da Geralt nije peder... ne dade se naslutiti iz ovog teasera.

              Comment


              • Last edited by Mr. Wolf; 20-07-19, 23:30.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • https://svijetfilma.eu/falcon-winter...no-najavljena/

                  Comment


                  • Marvel nije normalan, šta su sve najavili za 2021. i nešto malo za 2020. godinu a tek treba da im se pridruže X-Men a najavljeno je da je u izradi i Blade.. Pravo uživanje u naredne dve godine..

                    Last edited by Lord Aleksoni; 21-07-19, 10:51.

                    Comment


                    • Odgledao Deadwood po drugi put. Kakva serija, kakvi likovi... mozda i najbolji casting ikada

                      Danas se gleda film ako se nadje vremena

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Odgledao Deadwood po drugi put. Kakva serija, kakvi likovi... mozda i najbolji casting ikada

                        Danas se gleda film ako se nadje vremena
                        Al Swearengen je bas pjeske najbolji lik koji se ikad pojavio na tv ekranima. Kako je izdominirao McShane Toliko je fenomenalan da ne znas sta bi izdvojio kao highlight Bukvalno je svaka njegova scena cisto zlato

                        Na stranu svi njegovi monolozi i rasprave sa Wuom, meni je prejak momenat bio kad je Al isao u obilazak sa Langrisheom, da mu pokaze Deadwood.. pa kad su prosli pored Bullockove kuce kaze "Fucking sheriff... insane fucking person." Pa ta recenica, koliko god prosta bila, perfektno opisuje Deadwood

                        Svi likovi su vrhunski. Znaci, nema slabog lika u seriji... ma nema nijedne suvisne recince ili nebitne scene. U pravu je neki kriticar koji je opisao Deadwood tako sto je seriju nazvao Sekspirom u blatu

                        Comment


                        • Ma da. Sigurno najbolja TV uloga ikada
                          Mada i EB je zasluzio neke nagrade. Onako pogan niko ne moze da bude

                          Comment


                          • A o cemu se radi u Deadwoodu?

                            Ja to nekako stalno vezivala za one zombije, iako znam da nije valjda to isto?

                            Edit: da neki kriminal? Samo tri sezone? Moze.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Casa de Papel

                              Spoiler
                              Iako sam krenuo da gledam sa malim ocekivanjima jer realno nije trebalo da se nastavlja, serija je uspela da me razocara. Ovaj treci deo je totalna katastrofa, jeftina kopija prve sezone. Majkl Skofild iz Spanije. Bukvalno na silu gledam. Ocena 2/10.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Odgledao kvaku 22 baš žešće sranje.

                                Comment

                                Working...
                                X