Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • It's Always Sunny... krenula nova sezona. Valja to ispratiti Lagano najjaca komedija od svih serija koje su izlazile u poslednjih 10-ak godina.

    Sent from my Samsung GALAXY S5.

    Comment


    • Odlicna druga epizoda Serloka, za klasu bolja od prve.Kao slag na tortu, twist kojem se nisam nadao.Kako boli glava nakon pogledane epizode i kako mi nije dobro. Vuku te na jednu stranu i uveren si da je tako, kad ono skroz druga stvar.Odusevljen sam epizodom, stavise prva epizoda mi je malo bolja nakon sto sam drugu odgledao.Moze ova sezona da bude bolja od trece, ali sacekajmo finale i novi cliffhanger..

      @Heartbreak

      Odgovaram ti sutra, nije da mi sve stvari smetaju kod kraja.

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Ja pre par dana poceo ponovo da gledam Twin Peaks. Kakvo uzivanje sa cudacima <3
          Jedina serija cija se uvodna spica nikad, ali nikad ne premotava

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Taboo... kida, Tom Hardy kida, vrhunska serija u najavi, ko voli Peaky Blinderse ovo ce isto.
            Covek nije human. Lagano sve uloge prekucava.

            Premracno, bolesno, cudno.

            Mi lajki

            Moze ovo opasno dobro da nude. BBc...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Dobar Doctor Strange, očekujem još dva nastavka

              Comment




              • Ne ocekujem nista posebno od ovog ali eto mozda iznenade.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by srdjan_sl View Post
                  Ne ocekujem nista posebno od ovog ali eto mozda iznenade.
                  Kakve su samo ubitačne prve tri sezone bile. Očekuj neočekivano.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment




                  • Najs.

                    Comment


                    • Originally posted by srdjan_sl View Post


                      Ne ocekujem nista posebno od ovog ali eto mozda iznenade.
                      Ne bih da te razočaram, ali dobro je što ne očekuješ ništa posebno.
                      Ja sam bila razočarana...
                      Posle prve sezone kao da su " otaljavali" svaku sledeću.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • @Tarantula @Marija81 Prva sezona Prison Break-a je bila bas nesto posebno, i ostala mi je u secanju kao jedna od uzbudljivijih koje sam pogledao. Slazem se da su nastavci bili sve losiji i losiji stim da su druga i treca sezona bile jos i dobre kakvo je smece bila cetvrta, kad se tu doda da seriju radi Fox ne preostaje nista drugo nego da se ocekivanja drze na minimumu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          @Tarantula @Marija81 Prva sezona Prison Break-a je bila bas nesto posebno, i ostala mi je u secanju kao jedna od uzbudljivijih koje sam pogledao. Slazem se da su nastavci bili sve losiji i losiji stim da su druga i treca sezona bile jos i dobre kakvo je smece bila cetvrta, kad se tu doda da seriju radi Fox ne preostaje nista drugo nego da se ocekivanja drze na minimumu.
                          Ma da. A od ove pete ( naknadne sezone posle toliko godina ) ne očekujem baš ništa.
                          Pogledaću svakako , pa ako iznenade pozitivno- super, a ako ne neću se toliko razočarati.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Ko gotivi seriju Louie, ovo mu toplo preporucujem

                            http://www.imdb.com/title/tt5425186/
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Russian 'Hackers' Again! Twitter Explodes as Sherlock Season Finale Leaks Online....
                              https://sputniknews.com/art_living/2...erlock-russia/

                              Rusi..
                              sigpic

                              Comment


                              • Primecujem tendenciju kod serija koje pratim da su ili odlozene za 2018 godinu ili pocinju kasnije u odnosu na proslu godinu.Zapravo prosle i pretprosle(pogotovo tada) pratio sam vise stvari u prva tri meseca, dok sada skoro da nema nista.Ne verujem da cu puno novih stvari poceti da gledam sem Taboo(mada to je mini-serija) i Iron Fist(zato sto sredinom godine izlaze The Defenders).

                                Comment

                                Working...
                                X