Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Impractical Jokers I pregled prostate
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Vidim pominje se Black Sails, davno sam gledao prvu sezonu i nisam preko toga,

      Spoiler
      koliko se sećam bio sam razočaran što su mi omiljeni likovi nastradali u prvoj sezoni, plus sam skroz zamrzeo glavnu facu pa sam odustao,


      evo sad ste me zaintrigirali da odgledam dalje....

      Inače, super je što se u seriji pojavljuju gotovo svi bitni kapetani - gusari....fali samo Crna brada i iskreno se nadam da će se pojaviti u nekom od dva naredna serijala...

      Comment




      • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Mr Robot is baaaaaaack
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Vidim pominje se Black Sails, davno sam gledao prvu sezonu i nisam preko toga,

            Spoiler
            koliko se sećam bio sam razočaran što su mi omiljeni likovi nastradali u prvoj sezoni, plus sam skroz zamrzeo glavnu facu pa sam odustao,


            evo sad ste me zaintrigirali da odgledam dalje....

            Inače, super je što se u seriji pojavljuju gotovo svi bitni kapetani - gusari....fali samo Crna brada i iskreno se nadam da će se pojaviti u nekom od dva naredna serijala...

            Kvalitet drasticno skace u drugoj sezoni, samo gledaj

            Comment


            • Da , druga mnogo bolja od prve . Ja sam počeo treću koja je još bolja . Mislim da se tu pojavljuje Crnobradi
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Koliko se prica o Black Sails i Silicon Valley morao sam da ih stavim na watchlisti koja mi je skoro pa prazna.

                Vise sam za to da u skorije vreme obnovim gradivo za neke, nego da zapocnem nesto novo.

                Od novijih serija koje su trenutno aktivne nista ne bih dodao, ne privlaci me nesto puno.

                Comment


                • ja planiram twin peaks da pogledam ponovo pošto izlazi sledeće godine ...
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • black sails
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • The night of

                      Kakav pilot !!! Opasan potencijal u najavi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Je l to ova nova HBO serija?
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Da, mini-serija actually. Ako se bude razvijala dalje, ici ce u pravcu TDa, kao antologija, svaka sezona za sebe.
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlicna!

                            Spoiler
                            Naravoucenije... ne kradi caci taxi
                            Last edited by miloolja; 14-07-16, 10:38.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Auu kad olja preporucuje seriju, pa to mora preko reda da se gleda
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Spoiler
                                Ili ne vozi misteriozne devojke
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X