Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je, više bitaka. Ali verovatno moramo čekati tipa 9. epizodu u sezoni pa da vidimo nešto, klasika... Treba uživati u dijalozima koji mogu biti i zanimljiviji od borbi, ali stvarno deluje kao sapunica ovo rastezanje radnje. I treba pobiti još nekolicinu likovu pa da preostale viđamo češće...

    Spoiler

    Jedna od omiljenih epizoda mi je 8. iz pete sezone, wildings vs whitewalkers...

    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Sto se bitaka tice:
      Spoiler
      Ova sezona bi trebalo da se zavrsi sa velikom bitkom izmedju Dzona i Remzija. A sa druge strane u Mirinu cemo verovatno imati obracun sa Sinovima Harpije i trgovcima robljem. Tako da bi trebalo i na jednom i na drugom kontinentu da bude bas dosta akcije na samom kraju sezone.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Person of Interest

        Spoiler
        Preveliki mi je mindfuck ova poslednja epizoda, cas sam ubedjen da je Samin u simulaciji cas da nije.Ima elemenata za obe stvari, mada bilo bi mi zbog zatvora cudno da nije simulacija.Uopste se nisam nadao da ce Fasku ovako brzo da prekipi i da ce brzo da se skloni u stranu.


        Zadovoljan sam sa petom sezonom, samo nisam nesto preterano optimistican oko toga kako ce da se zavrsi.

        Comment


        • I te ogromne bitke nisu mi nesto, meni su nekako dueli 1 na 1 zakon. Recimo, iz ove sezone prikaz Artur Dejna racunam jednom od omiljenih scena.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            I te ogromne bitke nisu mi nesto, meni su nekako dueli 1 na 1 zakon. Recimo, iz ove sezone prikaz Artur Dejna racunam jednom od omiljenih scena.
            Spoiler
            Trebalo bi da bude Klegani protiv Kleganija. Tj Pseto protiv Planine Frankenstajna. I to verovatno pred sam kraj ove sezone ili pocetkom sledece. Ne bi me cudilo i da bude Dzon vs Remzi. A jos nekoliko zanimljivih mi pada na pamet, ali otom potom.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Da napisem pred sestu epizodu nesto sto mi je palo na pamet posle pete epizode i nikako da to ovde podelim sa vama:

              Spoiler
              Beli hodaci i njihove utvare (zombiji) nisu bili u stanju da udju u pecinu u kojoj su bili Bren, Hodor, Mira, Trooka Vrana i deca sume zbog cini koje su stitile pecinu. Medjutim u Brenovoj viziji Night King ga je dotakao i oznacio i automatski time razbio zastitne cini, tj mogao da sa svom svojom undead armijom udje u tu pecinu.
              Logicna pretpostavka je sada da Bren i Mira idu juzno. Sami su nemaju nikakvu pomoc, nemaju gde, jedini izbor im je jug. E sada, sta mislite da ce da se desi kada Bren u jednom trenutku prodje sa druge (juzne) strane zida? Da li ce to da razbije i cini koje cuvaju zid kao sto je razbilo cini koje su cuvale pecinu. Ta oznaka na Brenovoj ruci??? Po meni hoce. Markovao ga je Kralj i sada je njegov, pratice ga samo tako i moci ce da prodje kroz Zid. Ranije to nisu mogli (mislim na Bele Hodace).
              Znaci mali Stark je nesvesno razjebao mnogo stvari. Kralj! Ali opet kada se pogleda sve generalno, tako je moralo da se desi, jer ako uzmemo taj vremenski paradoks u obzir, da Bren to nije uradio i da Beli Hodaci nisu napali pecinu, on se ne bi sa Trookim uopste vratio u proslost u Zimovrel i ne bi uticao na Hodora kako je uticao (ne bi mu usadio ono "Hold the dor!"). Hodor bi bio sasvim normalan decak kasnije covek ne bi verovatno uopste bio sa Brenom kasnije i ne bi mu pomogao u milion slucajeva do tada, a ni u najbitnijem slucaju drzanja tih prokletih vrata. Tako da bi sam Bren verovatno bio mrtav ili nesto jos gore i ne bi mogao dalje da utice svojim sposobnostima i saznanjima (jer on ce siguran sam videti jos mnogo toga u svojim "vracanjima" sto ce i te kako koristiti svima), na dalju pricu.
              Tako da dobijamo taj zatvoren krug stvari koje su jednostavno morale da se dese. I to je Trooki vrlo dobro znao, primetili ste sigurno da nije izbacio Brena iz vizije dok ga je Mira dozivala, a mogao je, jer je znao sta treba da se dogodi i kakve su posledice u koliko se to ne dogodi.
              Sve u svemu i ako pomalo konfuzno (nadam se da ste skontali) savrseno su to odradili.
              Last edited by Sandugp; 29-05-16, 21:38.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dobro si primijetio
                Spoiler
                Verovatno Zid pada na kraju ove sezone. Ima recenica kojom John kaze Edu da cuva zid dok se ne vrati iz borbe .

                Comment


                • GoT nikako ne mogu smatrati ozbiljnom serijom i nikako je ne mogu uporediti sa nekim legendarnim serijama. To je samo dobra serija sa preozbiljnom produkcijom. Ne pricam o GoT svetu knjiga, jer iako je potekla iz knjiga mnogo to nema veze sa istim. Kakvi crni razvoji likova, ozbiljni dijalozi i zanimljiva prica, nemojte da se sprdamo svi ste vi ovde pogledali dovoljno kvalitetnih serija i filmova da znate sta se kotira visoko na lestvici. Ovo je tipican fantasticni svet sa dobrim efektima, zanimljivim mucnim momentima koji te emocionalno uvuku i fenomenalnom scenografijom i kostimografijom. A oni to uspevaju i da sjebu donekle sa tim razvlacenjem price i saltanjem likova i njihovih segmenata u seriji kao na shuffle.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by Overlord View Post
                    Dobro si primijetio
                    Spoiler
                    Verovatno Zid pada na kraju ove sezone. Ima recenica kojom John kaze Edu da cuva zid dok se ne vrati iz borbe .
                    U sustini to je to, jer kakava god da su Beli Hodaci pretnja oni jednostavno ne mogu da prodju kroz Zid. generalno gledano po stanovnike Vesterosa juzno od Zida, ne predstavljaju nikakvu opasnost.
                    Spoiler
                    Ali ovaj Brenov potez ce im najverovatnije omoguciti to. Mozda ce i sam zid da se srusi i ko zna sta ce da bude. I onda sledi fajt.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Izasla imena 8,9 i 10. epizode,tako da izgleda nista od CLEGANEOBOWLA

                      Comment


                      • Koja su imena epizoda?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Evo ih

                          57. 6-7 05 Jun 16 The Broken Man
                          58. 6-8 12 Jun 16 No One
                          59. 6-9 19 Jun 16 The Battle of Bastards
                          60. 6-10 26 Jun 16 The Winds of Winter

                          po ovom, 8. epizoda o Ajri, 9. po obicaju najjaca u sezoni i borba Johna i Remzija, a 10. lici da ce ovi da dodju do zida
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Tome, kako se beše zove ona serija koju smo, pa mislim jedini ovde, pratili?
                            Ona spora, on izašao iz zatvora....etc... ne mogu da se setim da vidim kada će beše ono IV sezona?
                            Mrzim serije!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • rectify
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Pratim i ja Rectify. Abigail Spencer )

                                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X