Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miss Poison View Post
    Civil war obavezno, koga zanima ta tematika

    Spoiler
    Tako sam mislila da ce Toni umrijet, eh


    Gleda li ko Blacklist / Agents of Shield?
    Spoiler
    U realnosti bi trebao da umre Captain America ali ipak se to nije dogodilo tako da ko zna šta će da bude.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Gledam ja Blacklist.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Spoiler
        U realnosti bi trebao da umre Captain America ali ipak se to nije dogodilo tako da ko zna šta će da bude.
        Spoiler
        Mnogo dobro razvijaju pricu. Mada sam bila ubijedjena da ce umrijeti kad mu prosao stit kroz reaktor, da ce mu otici oni djelovi u srce.. al nista


        Originally posted by maliajnstajn View Post
        Gledam ja Blacklist.
        Spoiler
        Oce li je ozivjet?
        Mistakes make us who we are.

        Comment


        • Spoiler
          Oce li je ozivjet?
          Spoiler
          Ma jok, trudna ona u stvarnom zivotu

          A i skontali su valjda da je najmrzi lik ljudima, pa je na vakat roknuli
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Spoiler
            Ma jok, trudna ona u stvarnom zivotu

            A i skontali su valjda da je najmrzi lik ljudima, pa je na vakat roknuli
            Spoiler
            A sta znam, mene kako kad, mada me je u poslednje vrijeme bas nervirala. Sad novi agent Keen, sve su prilike I da se oce razrijesit ono oko Katarine Rostove...


            Btw, Newsroom i Flash forward odlicne
            Mistakes make us who we are.

            Comment


            • Originally posted by Miss Poison View Post
              Civil war obavezno, koga zanima ta tematika

              Spoiler
              Tako sam mislila da ce Toni umrijet, eh


              Gleda li ko Blacklist / Agents of Shield?
              Gde si ti?Nema te 100 godina.

              Dobrodosla nazad!

              Poceo sam u poslednjih par dana da gledam ponovo Drzavni Posao, tamo jos od drugog serijala.Jednom kada sam prestao da gledam na tv-u napravio sam veliku pauzu.Dosta dobrog sam propustio, jedino sam nakon toga gledao specijale.Epizoda sa Skajpom
              Pravi Fudbal je njihov drugi projekat, oduvek sam se vodio time da komentatori mogu da ulepsaju prenose slabijih liga sto bas ova dvojica(Cvarkov i Torbica) bas to rade tj nize vojvodjanske lige su zbog njih gledljive.
              Pogledao sam pre neki dan klipove na dnevnjaku, imo kvalitet skeceva varira.Otprilike svaki deseti skec im je bas dobar, znaju neki put da budu napadni i da previse udave sa stereotipima, ali nastavlicu da ih pratim na yt zato sto nisam nikako lik koji ce u tacno vreme da ukljuci tv niti me svi skecevi interesuju.Kapa dole za program rtv-a u poslednje vreme.

              Comment


              • Zadnje 2 godine Državni Posao svako jutro uz doručak
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Gde si ti?Nema te 100 godina.

                  Dobrodosla nazad!
                  Taman vala 100 godina. Bicu tu sad cesce, trebalo bi.
                  Hvala

                  Da ne idemo skroz off topic, Into the wild - jedan od najboljih filmova koji odgledah u poslednje vrijeme
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • GoT

                    Ned Stark verovatno dobija tesko skrnavljenje u ovoj sezoni.

                    I da, nevezano za radnju serije, ali glumac koji igra Brena je izrastao u tesku rugobu. A bio je tako simpa na pocetku serije...
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                      GoT

                      Ned Stark verovatno dobija tesko skrnavljenje u ovoj sezoni.

                      I da, nevezano za radnju serije, ali glumac koji igra Brena je izrastao u tesku rugobu. A bio je tako simpa na pocetku serije...
                      Tacno, mali je nevidjeno ruzan, ali nevidjeno
                      A zasto mislis da je Ned Stark oskrnavljen. U koliko mislis na glumu onog lika koji ga tumaci, tu se slazem, jer mi se ne svidja niti malo - jbg Son Bin je to odradio maestralno i sada ovaj rob nema neke sanse da se dopadne publici kao Nedova mladja verzija.
                      Spoiler
                      A u koliko mislis na desavanja oko Kule, tu ne mogu da se slozim. Videlo sa da su postupci Neda nam starka malo izvestaceni i malo .... plasticni, nedovoljno dobro odradjeni - ali to je sve usled nesto losije glume. Sa druge strane nista sto je on uradio nije bilo necasno, podlo, necovecno. Cak je i skratio muke Arturu Dejnu. A primetio si verovatno i pokazao razocaranje kada je Haulan Rid roknuo viteza kraljeve garde sa ledja i tako na neki nacin nepravedno okoncao njihov duel. Mada ako cemo realno nepravedno je bilo od samog starta: sedmorica na dvojicu (u knjizi je bilo tri viteza kraljeve garde a cini mi se deset severnjaka, tacnije devet severnjaka i jedan mocvarac - i ova borba u knjigama jos uvek nije opisana btw)

                      Jesi li mislio na nesto vezano za ovo u spoileru?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Mislio sam da (ovo je samo teorija, osim serije nisam imao nikakav drugi kontakt sa GoT univerzumom) cemo otkriti u sezoni/sezonama da Ned nije bio bas takav lik kakvim su ga predstavili u I sezoni. Naravno, moguce i da gresim.

                        Odlicno je pocela ova sezona, za razliku od prosle, koja je bila najslabija do sada.

                        Inace da li je jos neko provalio glumicu koja igra u decijoj seriji Mia i ja ?
                        sigpic

                        Comment


                        • Gledam Mia i Ja, ali nisam provalio glumicu.
                          Jel ona sto glumi Miu ili ona sto glumi Violetu?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • JAO!!!!
                            Sada sam skontao nije ni jedna od njih, nego ona mala sto trenira Arju Stark. U prvoj sezoni Mia i Ja je glumila Miinu skolsku drugaricu.
                            Jel to??? 100% Je ta .... da da da. To je ta likusa.
                            Last edited by Sandugp; 14-05-16, 12:22.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Mia Sandu.
                              Tajin Sand iz Dorna. Znas, ona mnogo hot cica...
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                                Mia Sandu.
                                Tajin Sand iz Dorna. Znas, ona mnogo hot cica...
                                Biraj ko ce da te ubije, ona ili ja? Znam, ali izgleda mi da je tu i ova druga mala.

                                Da da da, sada se secam i scene u zatvoru sa Bronom kada pokazuje sise.
                                ROFL Da je vidi Oliver!!!
                                Last edited by Sandugp; 14-05-16, 13:16.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X