Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top kvalitet

    http://rarbg.to/torrent/qb28sgr

    Standardni

    http://rarbg.to/torrent/wzjm79a
    sigpic

    Comment


    • Drama epizoda!

      sad crknut cekajuci dok izadje treca

      Comment


      • Dobra epizoda , saznao sam sta me je najvise zanimalo u ovoj sezoni :P
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Dođi na gedoru epizoda, svaka im dala.

          Comment


          • GoT

            Spoiler
            Predobra epizoda, Ramsey puko skoz načisto, što bi Lord Gangrena rekao, saznali smo što je većinu zanimalo u ovoj sezoni - John Snow je živ, očekivano uz pomoć Melisandre
            .
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Spoiler
              ne znam jel zasluzna Melisandra, ako jeste, ocekujem da ce ona umrijet kao zrtva za to, jer je govorila za nekog carobnjaka da je vratio kao nekog iz mrtvih, ali da je nesto bilo sa njim,

              Mislim da ce Ramsey sad krenut na Snowa, da vrati Sansu, ali da ce dobiti po tamburi..tu ce ga Theon dohvatiti.. Prvo ce se vjerovatno vratiti na Zeljezno, a onda ce na Ramseya
              Last edited by luka; 02-05-16, 14:47.

              Comment


              • Ja tek veceras gledam, napalili ste me kao majmuna.
                Nisam otvarao Sandu i Tarantula spoiler - ne smem
                Znaci da se spremim za spektakl...
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Možeš od Sandua, ako si gledao prvu epizodu. Moj nemoj nikako, druga epizoda je u pitanju.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Ide poprilicno na kurac sto Sillicon Valley rekreira sta se desavalo Apple nakon sto su odjebali Jobsa.


                    Sto se GoT-a tice. Jebo im zadnja scena svu familiju, valja sad cekat
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A ja nisam odgledao nijedan triler za GoT do sad, tj. možda samo jedan. Nisam odgledao ni prvu epizodu, čekam da se malo nagomilaju, pa ću po jednu dnevno da slistim...

                      Pitanje za Sandu-a. Jel serija prati knjigu do ove 6. sezone? Tj. dešava li se u seriji sve isto kao u knjizi? Nisam pratio seriju(možda prve 2 sezone ili čak manje), ali bih se uključio na ovu novu sezonu, pa me zanima da li može samo sa knjigom...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • "That's what i do i drink and i know things"
                        Otac!!!
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          A ja nisam odgledao nijedan triler za GoT do sad, tj. možda samo jedan. Nisam odgledao ni prvu epizodu, čekam da se malo nagomilaju, pa ću po jednu dnevno da slistim...

                          Pitanje za Sandu-a. Jel serija prati knjigu do ove 6. sezone? Tj. dešava li se u seriji sve isto kao u knjizi? Nisam pratio seriju(možda prve 2 sezone ili čak manje), ali bih se uključio na ovu novu sezonu, pa me zanima da li može samo sa knjigom...
                          Ne desava ... mnoge stvari su izmenjene u odnosu na knjigu.
                          A sve ovo sada sto se desava jos uvek nije napisano, drugim recima serija je prestigla knjigu.
                          Cepni caskom 50 epizoda, sta je to za tebe.

                          Pogledao sam upravo celu drugu epizodu, napisacu utiske nesto kasnje.

                          Ajoj sada vidim trailer za trecu epizodu.... e tu tek krece mamojebanje. Najzanimljiviji delovi su naravno sa Brenom sada. Videcemo konacno desavanja oko Tower of Joy. Ludilo.
                          Last edited by Sandugp; 02-05-16, 20:05.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Koliko samo lice Theon i ovaj mu striko, a nisu nista u rodu

                            http://prntscr.com/azi5w4

                            Comment


                            • GoT

                              Spoiler
                              Ziv je John, umro nije
                              Ali stvarno se nadam da ce onog Remzija ubiti sto pre, najbolesniji lik, a kakva je serija, konkurencija je poprilicno velika
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Spoiler
                                Ramsey do konacne pobede

                                Comment

                                Working...
                                X