Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne slušaj Vladana,bolje približi računar tv-u

    pa mahom su preko 2000

    http://www.winwin.rs/hdmi-19-na-hdmi...m-1127052.html

    ovaj je na nekom popustu,1800

    sad baš imaš i one pozlaćene skuplje
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ti Saburo ko Luji...trazis bolju, lepsu, vecu rupu u saksiji naravno da ne mogu da priblizim racunar ni obrnuto, a videcu sutra sta si ovo postavio.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Kakav zadnji dialog u Billions

        Kakav kraj sezone

        Mislim, ovo je za mene vrhunski, za nekoga je totalno dosadno
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ti Saburo ko Luji...trazis bolju, lepsu, vecu rupu u saksiji naravno da ne mogu da priblizim racunar ni obrnuto, a videcu sutra sta si ovo postavio.
          Ej,ma ja sam nalupao neki prvi koji sam izguglao,ako baš treba raspitaćemo se detaljnije ,ja se ne razumem tolko u to,to se moj burazer mlati sa tim

          on kupuje neke kablove,ko pitone,samo da bi dobio bolji zvuk


          uzgred,ko je dotična sa avatara,očaran sam
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post

            uzgred,ko je dotična sa avatara,očaran sam
            Samo jedan klik i tu ti je odgovor https://www.google.rs/search?tbs=sbi...wHC1CoSj1OtDcC

            Comment


            • GoT
              Koliko ljudi "buse" nema teorije da ne bude opet nekog obijanja tipa 4. epizode u istom danu ili cela serija.
              Osvanula tri nova teaser-a pa na vama je odluka da ih pogledate ili ne

              Spoiler

              Ova adresa ima 3. klipa

              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Ja sam se tako zeznuo prošle godine odgledao te četiri epizode u danu pa sam posle čekao mesec dana da nastavim , sad ako likuje ne gledam ništa do zvanične epizode
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Ma da bre!
                  Al` sta cu ja kad me dobro uradi serija, kao dop. Toliko mi radi zelja za osvetom Severa ili Stark svejedno da i komsije gledam popreko
                  Scena kada Arya "naplacuje dugove" mi je dnevna terapija za smirenje pa mi bude super, dok ne pocne nova sezona
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Ja sam se tako zeznuo prošle godine odgledao te četiri epizode u danu pa sam posle čekao mesec dana da nastavim , sad ako likuje ne gledam ništa do zvanične epizode
                    Aha ... znam kako neces.
                    Isto kao sto sam i ja rekao da necu uopste gledati celu ovu sezonu, jer prestize knjigu.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Ja imam HDMi kabl od 10 m koji sam kupio u Emiju, ali iz nekog razloga ne mogu da ga povezem sa tv-om.Jednostavno ne reaguje.Graficka to podrzava, nosio komp na petak u servis i mogao sam da pitam u cemu je problem.

                      Limeni, ja sam mala maca naspram tebe vec duze vreme kada vidim ti sta sve gledas.Sada ispratim kraj Vinyl, Better Call Saul i Vikings i odmah cim se to zavrsi pocinje GoT.Archera i ja pratim, Kesic se podrazumeva, PoI pocinje maja i to je to sto se mene tice do septembra.Planiram da pogledam u skorije vreme Battlestar Galactica, ostatak The Sopranos i The Office.Veoma sam skroman, za prosecnog coveka to je previse ali ima mnogo gorih od mene.

                      Izdrzao sam prosle godine ove likovane epizode, ako se to desi ove godine izdrzacu jer imam sta da gledam igram.Nakon divljanja po Los Santosu, red je da se spasi od Ripera galaksija.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Ja imam HDMi kabl od 10 m koji sam kupio u Emiju, ali iz nekog razloga ne mogu da ga povezem sa tv-om.Jednostavno ne reaguje.Graficka to podrzava, nosio komp na petak u servis i mogao sam da pitam u cemu je problem.
                        Možda, rekoh možda imam rešenje za tvoj problem. Nikako nisam mogla da povežem hdmi kabl i rač sa TVom i niko pojma nije imao da mi kaže zašto ni ovde, ni nigde, mislim jesu davali neka rešenja i predloge, ali nisam imala te probleme.. sve je bilo dobro podešeno, podržano, bla, bla, ali nije se ništa dešavalao kada ih spojim. I sasvim sam slučajno sama otkrila i došla do rešenja.

                        TV mora da bude isključen/ugašen/off.

                        Znači povežem računar, isključim TV (preko daljinskog), izvadim D3 iz porta hdmi 1 (mislim), ubacim hdm kabl u isti port, uključim TV i ono što je trenutno na ekranu računara prikaže se na TVu, posle radiš kako želiš i šta želiš, ja imam bežične tastaturu i miša i sve mi je lako. Da li je ovaj slučaj i kod tebe, ne znam, al probaj. Sasvim sam slučajno otkrila, kada nisam znala više šta da radim.

                        Naravno, možeš i sve da podesiš pustiš preko rač da ide, radi, a da onda prikačiš kabl, nebitno i naravno potrebno je nekoliko sek da se signal prebaci sa rač na TV.

                        Originally posted by saburo sakai View Post
                        Ej,ma ja sam nalupao neki prvi koji sam izguglao,ako baš treba raspitaćemo se detaljnije ,ja se ne razumem tolko u to,to se moj burazer mlati sa tim

                        on kupuje neke kablove,ko pitone,samo da bi dobio bolji zvuk


                        uzgred,ko je dotična sa avatara,očaran sam
                        Ti si saburo neozbiljan. Lepo ti kažem da ne valjaju svi kablovi, ti guglaš neki prvi i pošalješ link .....ccccccc...
                        Pitaj batu koji je dobar, šta dobar najbolji i daj ovamo info.
                        I nemojte u WIn-Winu.. koliko sam samo negativnih komentara čula za njih, opravdano ili ne.. ne znam nemam sa njima iskusatva.

                        Baš je bila slatkica, jel da ...taman za ovu temu.
                        Last edited by miloolja; 12-04-16, 10:30.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Završio sam 11.22.63 i mogu reći da me serija nije razočarala, ipak biram knjigu uvek pre tv adaptacija.

                          Sledeće što bi se trebalo pogledati je adaptacija Simonsove knjige "Teror". Ako serija bude upola dobra kao knjiga neće razočarati.
                          http://www.imdb.com/title/tt2708480/...?ref_=tt_ov_pl

                          John Nolan, mlađi brat poznatijeg Nolana hteo je da obradi "Zadužbinu" Isaka Asimova a koliko vidim sve je ostalo samo na rečima pošto nikakvih najava nema.

                          Bradley Cooper planira da obradi jednu od najboljih knjiga ikada napisanih "Hyperion" Dena Simonsa, to već nisam siguran da li ću uopšte pogledati jer ne želim da mi bilo šta oskrnavi to remek delo. To jednostavno zauvek treba da ostane knjiga.
                          http://variety.com/2015/tv/news/brad...fy-1201516501/

                          J. Michael Straczynski, tvorac Babylona obradiće još jednu vrhunsku knjigu iz SF žanra, Crveni Mars (Kim Stenli Robinson).
                          http://www.slashfilm.com/red-mars-tv-series/

                          A sada samo čekam da izađe "Cell" od Kinga, knjigu od 300+ strana su spucali u 1 i 38 minuta, mogu samo misliti na šta će to ličiti.
                          http://www.imdb.com/title/tt0775440/
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Ne postoje rijeci kojima se moze opisati Ermantraut, nestvarna uloga, nestvarna gluma Benksa. Ova poslednja epizoda je tako licila na BrBa, strasan nivo ima serija.

                            Vinyl nije bas na najvecem nivou ali ima premocnih scena i muzike.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako neko hoce poremecenu seriju mora da odgleda Madjionicare
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • @Miloolja

                                Ja sam to uspeo da povezem sa dva razlicita laptopa, a nisam preko kompa.Kliknem na HDMI dugme na daljinskom i crn ekran kada povezem sa kompjuterom.Probacu, ali ne verujem da ce se ista promeniti.

                                Comment

                                Working...
                                X