Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Filmovi,serije

    [quote author=Flash link=topic=1911.msg197557#msg197557 date=1289857510]
    [quote author=dusan1610 link=topic=1911.msg197551#msg197551 date=1289857079]
    Meni se najvise svidja Nasa mala klinika.
    [/quote]

    Dobra serija, a najjaci je ludi Veso $#^%RT
    [/quote]

    On je kralj. Obozavam tu seriju, kad god gledam valjam se od smeha.

    Comment


    • Odg: Filmovi,serije

      Najjace serije su War at home i How I met your mother!


      U seriji Lud.zbunjen,normalan najveci kralj je Čombe. h5g6k8
      sigpic

      Comment


      • Odg: Filmovi,serije

        Jel gledao neko Dexter-a?Ja sam odgledao prvih 5 epizoda 1. sezone i bas mi se svidela serija #$&+|r
        sigpic

        Comment


        • Odg: Filmovi,serije

          [quote author=Flash link=topic=1911.msg197564#msg197564 date=1289858419]
          Jel gledao neko Dexter-a?Ja sam odgledao prvih 5 epizoda 1. sezone i bas mi se svidela serija #$&+|r
          [/quote]


          Ja sam gledao crtani film Dexter. h5g6k8
          sigpic

          Comment


          • Odg: Filmovi,serije

            [quote author=Flash link=topic=1911.msg197564#msg197564 date=1289858419]
            Jel gledao neko Dexter-a?Ja sam odgledao prvih 5 epizoda 1. sezone i bas mi se svidela serija #$&+|r
            [/quote]

            gledao ja..genijalan je..

            od serija svima preporucujem ponovo

            Scrubs, How i Met Your Keva, Big Bang Theory, Entourage , Dr. House, Rules of Engagement, Shit my dad says

            Comment


            • Odg: Filmovi,serije

              [quote author=Flash link=topic=1911.msg197564#msg197564 date=1289858419]
              Jel gledao neko Dexter-a?Ja sam odgledao prvih 5 epizoda 1. sezone i bas mi se svidela serija #$&+|r
              [/quote]
              Sad izlazi 5. sezona,jedna od najboljih serija ikad sto se mene tice.ALi ta prva sezona je sjajna,genijalna.Mada ostale serije obicno padaju kako sezone odmicu,ali ne i Dex!
              sigpic

              Comment


              • Odg: Filmovi,serije

                [quote author=Vladan link=topic=1911.msg197757#msg197757 date=1289915955]
                [quote author=Flash link=topic=1911.msg197564#msg197564 date=1289858419]
                Jel gledao neko Dexter-a?Ja sam odgledao prvih 5 epizoda 1. sezone i bas mi se svidela serija #$&+|r
                [/quote]
                Sad izlazi 5. sezona,jedna od najboljih serija ikad sto se mene tice.ALi ta prva sezona je sjajna,genijalna.Mada ostale serije obicno padaju kako sezone odmicu,ali ne i Dex!
                [/quote]

                Da, serija je fantasticna, iz epizode u epizodu sve bolja #$&+|r Mada je meni Dr House na 1. mestu ubedljvo, prosto sam navucen na tu seriju od 1. epizode koju sam pogledao.Hugh Laurie je genijalan, kako mu je samo legla uloga &8@^J
                sigpic

                Comment


                • Odg: Filmovi,serije

                  [quote author=Flash link=topic=1911.msg197765#msg197765 date=1289916444]
                  Da, serija je fantasticna, iz epizode u epizodu sve bolja #$&+|r Mada je meni Dr House na 1. mestu ubedljvo, prosto sam navucen na tu seriju od 1. epizode koju sam pogledao.Hugh Laurie je genijalan, kako mu je samo legla uloga &8@^J
                  [/quote]
                  House je meni sve gori kako sezone prolaze,nema price uloga je kao stvorena za njega(iako smatram da je Greeg Kinnear-u trebala u startu da bude ponudjena)ali me malo nervira kako u svakoj episodi dodje dr. House i rijesi misteriju...
                  [quote author=Pablo link=topic=1911.msg197769#msg197769 date=1289916673]
                  A gledate li crtace?
                  [/quote]
                  Ako mislis na animirane dugometrazne filmove,onda da,naravno da gledam l5'%9
                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: Filmovi,serije

                    Mozda se prica jeste malo izgubila, vec je i 7. sezona, mozda i poslednja ko zna, ali svejedno meni je i dalje ubedljivo najbolja serija koju sam gledao &+I}\
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: Filmovi,serije

                      Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao do sada je Prison Break &8@^J &8@^J &8@^J


                      Preporucio bi da gledate ovog decka

                      Steve Urkel kralj, najsmesniji lik svih vremena &8@^J &8@^J &8@^J
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Odg: Filmovi,serije

                        [quote author=D-Wade link=topic=1911.msg197918#msg197918 date=1289926742]
                        Ubedljivo najbolja serija koju sam gledao do sada je Prison Break &8@^J &8@^J &8@^J


                        Preporucio bi da gledate ovog decka

                        Steve Urkel kralj, najsmesniji lik svih vremena &8@^J &8@^J &8@^J
                        [/quote]


                        [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cjTkbE2qCiw[/youtube]


                        Ovo je ubedljivo najjaci lik iz te serije...Waldo Geraldo Faldo . &*#GI(]
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: Filmovi,serije

                          Ne moze bolje od ovoga &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NqzSJmv-cus[/youtube]


                          Najdraza serija, i najsmesnija koju sam gledao h5g6k8
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Odg: Filmovi,serije

                            [quote author=D-Wade link=topic=1911.msg197933#msg197933 date=1289928175]
                            Ne moze bolje od ovoga &*#GI(] &*#GI(] *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR


                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=NqzSJmv-cus[/youtube]


                            Najdraza serija, i najsmesnija koju sam gledao h5g6k8
                            [/quote]


                            Taj Steve mi je nekako vise za decu... @(*6sd$%
                            Waldo /#*^D
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: Filmovi,serije

                              [quote author=bm24 link=topic=1911.msg197939#msg197939 date=1289929053]
                              Taj Steve mi je nekako vise za decu... @(*6sd$%
                              Waldo /#*^D
                              [/quote]
                              Pa kako smesan lik moze biti za decu boga ti fghj48d, ti se kao njemu ne smejes ? Ja nisam rekao da je Waldo los, ali je meni Steve najsmesniji, jer je streber i seprtlja, a Waldo je retard pa je zato smesan.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Re: Filmovi,serije

                                O Kubricku bih mogao da pricam danima,imam cak i jednu knjigu o njemu ako ga volis,evo jedan film o njemu-Stanley Kubrick: A Life in Pictures


                                E sad serije da ne spominjem kultne prijatelje i mucke itd...Serije koje sam gledao u zadnjih godinu dana,a da su mi se svidele su:Big Bang,How I met your Mother,It's always sunny in Philadelphia,Californication,Two and a half men...i za mene najbolja serija ikada - THE SOPRANOS...vidim niko je nije ni spomenuo,sram vas bilo


                                Dok je bila na tv-u,ja je nisam gledao jer sam mislio da je losa kopija kuma,i onda sam video da svi pricaju o tome i skinuo sa neta...odgledao sam 3 sezone i serije nema veze sa kumom,mnogo je dobro,mnogo dublja nego sto sam ocekivao...mada sam cuo da ima los kraj,ali skoro svaka serija je sve losija i losija kako se privodi kraju



                                Edit: e jbg zbog fonta,mrzi me da popravljam a ako volis super spektakle,verujem da si gledao Spartacusa(sa Kirkom) i Ben Hura &8@^J

                                Comment

                                Working...
                                X