Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Jes' da me mali bas nervira ali bilo je zajebano nema price. No ja rekoh i za seriju mudat potez, sigurno je Lori bila jedna od omiljenih. Igraju se opasno sa mozgovima, mocno nema sto. Ali isto tako naravno da su morali da udju Hodaci i naravno da je morala da se improvizovano poradja
    sigpic

    Comment


    • Ja bih ti preporucio da stavljas spoiler-e... Jer bi se prvi iznervirao kada bi procitao tvoj post, a da jos nisam gledao epizodu.

      Comment


      • Evo, mada nista nisam ni otkrio maltene
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Evo, mada nista nisam ni otkrio maltene
          Spoiler

          "sigurno je Lori bila jedna od omiljenih"
          Ti ovde ne bi nista posumnjao?!

          Comment


          • Spoiler
            Pa ono ja bih pomislio da je presla u neku drugu grupu, kod Rukera i Guvernera npr. Nista vise od toga
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Spoiler
              Pa ono ja bih pomislio da je presla u neku drugu grupu, kod Rukera i Guvernera npr. Nista vise od toga
              Spoiler
              A kako ce da ode iz zatvora sa onolikim stomakom? A ni ne zna gde se nalaze...
              Imas bre mnogo bujnu mastu! Nigde logike!

              Comment


              • Spoiler
                Ma lagano to ide, nasli ih na pocetku epizode, Rik ih izbacio, a posto je prick prema Lori odavno ona se pokupi i ode sa njima. Zaboravljas da Guverner ima kamionet.

                E za ove gluposti mi spojler nije trebao stvarno
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Spoiler
                  Ma lagano to ide, nasli ih na pocetku epizode, Rik ih izbacio, a posto je prick prema Lori odavno ona se pokupi i ode sa njima. Zaboravljas da Guverner ima kamionet.

                  E za ove gluposti mi spojler nije trebao stvarno
                  Ali nista nije ukazivalo na taj tvoj rasplet... nije bilo nikakvog povoda da se sve tako razvija! A iako se tako ponasao, ne bi nikada tako postupio Rick... ali nikada!

                  EDIT: U svakom slucaju, nikad ti ne bih dao da pises scenario!

                  Comment


                  • Odgledao Homeland...

                    Spoiler
                    Ocekivao sam slican ishod u Getizburgu... mada sam pre ocekivao neku eksploziju, ali ovako je jos bolje! Samo sto i dalje ne znamo sta je zaista odlucio Brodi. Ima ovo zestoko da se zakuva! Bolje da sam cekao da se zavrsi cela sezona, pa sve lepo odgledati na miru... ovako ne mogu da docekam sledecu nedelju!

                    Comment


                    • Bas mi se nekako gleda ta Walking Dead serija...ali cu sacekati da prodje jos koja sezona

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Bas mi se nekako gleda ta Walking Dead serija...ali cu sacekati da prodje jos koja sezona
                        Samo nemoj da ocekujes horror iako se radi o zombijima...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Samo nemoj da ocekujes horror iako se radi o zombijima...
                          Upravo se i nadam da nije horor

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Upravo se i nadam da nije horor
                            Onda nemas brige...

                            Comment


                            • Spoiler
                              Na fb stanici naseg Foxa ljudima zalije T-Doga nego Lori
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja sinoc zavrsio prvu sezonu Sopranovih.Za sad mi se dopada,a jos nisam cuo nista negativno za seriju

                                Comment

                                Working...
                                X