Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • navukao sam se na GoT kao mala devojcica... Syrio Forel ftw
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment




    • Hey number 2

      Izvristala sam
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Odgledana peta epizoda Homeland-a... Gluma rastura! Svaka im cast!

        Ocekivao sam ovakav obrt, mada...

        Spoiler
        sam mislio da ce ono dvoje klinaca doziveti neku saobracajku i da ce mala poginuti, samim tim bi Brodi bio resen da zaista sredi Voldena. Mada i ovako ima sada keca u rukavu da ga spreci da se kandiduje za predsednika!

        Comment


        • Bice ponovo na b92 "Dva i po muskarca"

          Comment


          • Mogli su da otkupe Seinfeld ili tako nesto,ne da stalno repriziraju.
            sigpic

            Comment


            • Brutalna je AHS serija
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kako se zakuvalo u Homeland-u.
                Jel neko gleda novi Supernatural? Mislim da bi ovo mogla biti najlošija sezona, možda i poslednja. Kao da polako ostaju bez ideja.

                Comment


                • Originally posted by gagablues View Post
                  Jel neko gleda novi Supernatural? Mislim da bi ovo mogla biti najlošija sezona, možda i poslednja. Kao da polako ostaju bez ideja.
                  Ja pratim Supernatural godinama i moram priznati da je nakon 5. sezone pocela da pada(makar ja tako mislim).Prvih 5 sezona je serija fantasticna.Prica,humor...ma sve.I u 6. sezoni je bilo jakih momenata ali je prica oslabila.Sedma sezona mi je bila bas bezveze.Jedino je Bobby i ono sa njim vadio stvar.A ova osma je za sad bas slaba.I dalje je pratim samo da bi je odgledao do kraja..makar zbog stare slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Ja pratim Supernatural godinama i moram priznati da je nakon 5. sezone pocela da pada(makar ja tako mislim).Prvih 5 sezona je serija fantasticna.Prica,humor...ma sve.I u 6. sezoni je bilo jakih momenata ali je prica oslabila.Sedma sezona mi je bila bas bezveze.Jedino je Bobby i ono sa njim vadio stvar.A ova osma je za sad bas slaba.I dalje je pratim samo da bi je odgledao do kraja..makar zbog stare slave.
                    Meni je 6. najslabija, čak mi i 7.bolja, ali ova 8. je baš slaba. Fale Bobby i Cas. Mislim da će ovo biti poslednja sezona. Najbolje je da je završe dok je ne unište do kraja.
                    Last edited by zusz; 04-11-12, 13:23.

                    Comment


                    • Jel gleda neko Fringe petu sezonu? Ja pogledao prve 2 epizode i prilicno su me razocarale, deluje mi da su odjednom previse skrenuli sa teme...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Jel gleda neko Fringe petu sezonu? Ja pogledao prve 2 epizode i prilicno su me razocarale, deluje mi da su odjednom previse skrenuli sa teme...
                        Ja pratim 5.sezonu,koliko su skretali u prve 4.sezone ovo je mila majka,sada znas o cemu se radi i sta hoce.Gledao bih kakva god da je sezona ali nakon sto su poceli nalaziti one kasete plana(ne znam da li si dotle stigao),tada mi je postalo zanimljivo

                        Comment


                        • Originally posted by FC Nadal View Post
                          Ja pratim 5.sezonu,koliko su skretali u prve 4.sezone ovo je mila majka,sada znas o cemu se radi i sta hoce.Gledao bih kakva god da je sezona ali nakon sto su poceli nalaziti one kasete plana(ne znam da li si dotle stigao),tada mi je postalo zanimljivo
                          Evo odgledah i trecu epizodu, iskreno ne svidja mi se uopste ova peta sezona. Mozda je proslo previse vremena od kad sam zavrsio cetvrtu pa sam ispao iz fazona, ali nesto mi ne stima. I ne svidja mi se sto su odjednom skocili 20 godina u buducnost i potpuno batalili npr. paralelne svetove... Odgledacu cisto da ispostujem, procitao sam da je ovo poslednja sezona...
                          sigpic

                          Comment


                          • Nova epizoda Walking Dead-a... sve je bolje i bolje!

                            A kasnije se gleda nova epizoda Homeland-a!

                            Comment


                            • Spoiler
                              Odlicna, mudat potez mora se rec'. A Rick je bio pravi prick
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Odlicna, mudat potez mora se rec'. A Rick je bio pravi prick
                                Spoiler
                                Mali ispao veci mudonja od caleta!

                                Comment

                                Working...
                                X