Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spoiler
    Curb Your Enthusiasm
    Entourage
    Californication
    This Is Us
    Making a Murderer
    Raised by Wolves
    Fringe
    Babylon Berlin
    The Handmaid's Tale
    Big Little Lies
    Star Trek:The Next Generation
    The Last Kingdom
    The Leftovers
    Feud
    Louie
    Horace and Pete


    Nista od toga ne mogu da se nateram da pogledam sa liste, pa cu u nekom trenutku kroz par meseci da gledam starog He-Mana. Imam tu jos par serija gde kasnim par sezona. Serije mi svakako nisu prioritet. Od ovih novijih uskoro dolaze na red Watchmen, The Deuce i The Mechanism. Ova poslednja mi je pala na pamet dok sam vodio razgovor sa Urosem. Moram da kazem da sam od nedavno krenuo da gledam jednu sezonu serije, pa onda pravim kracu ili duzu pauzu. Jebes mi sve moracu tako da gledam ponovo Billions. Nisam trebao da pogledam cetiri sezone u cugu.

    Ja se trece sezone Farga ne secam, jer sam je gledao na silu. Tako da u sustini postao mi je najbitniji tajming.


    Edit: Kako je Olivia Colman samo u jednoj sezoni? Zar joj ovo nije druga sezona, a ujedno i poslednja? Za petu ide nova glumica.
    Last edited by Ricma; 14-11-20, 23:31.

    Comment


    • U celom tekstu mi para da si pricao sa Urosem. Tog momka bas dugo nema. Pitam se da li su ga izbori u USA ugasili kao Sam Jr..

      Vecinu serija sam gledao sa liste ili bar pkrenuo.

      Treca sezona je gospodin Varga 9/10
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • A koliko si serija kvalitetno pogledao?

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Spoiler
          Curb Your Enthusiasm
          Entourage
          Californication
          This Is Us
          Making a Murderer
          Raised by Wolves
          Fringe
          Babylon Berlin
          The Handmaid's Tale
          Big Little Lies
          Star Trek:The Next Generation
          The Last Kingdom
          The Leftovers
          Feud
          Louie
          Horace and Pete


          Nista od toga ne mogu da se nateram da pogledam sa liste, pa cu u nekom trenutku kroz par meseci da gledam starog He-Mana. Imam tu jos par serija gde kasnim par sezona. Serije mi svakako nisu prioritet. Od ovih novijih uskoro dolaze na red Watchmen, The Deuce i The Mechanism. Ova poslednja mi je pala na pamet dok sam vodio razgovor sa Urosem. Moram da kazem da sam od nedavno krenuo da gledam jednu sezonu serije, pa onda pravim kracu ili duzu pauzu. Jebes mi sve moracu tako da gledam ponovo Billions. Nisam trebao da pogledam cetiri sezone u cugu.
          meni se jako dopala THE LAST KINGDOM,nick mi je lik iz serije msm,britanci...a milijarde su jako utanjile sad vec i postaje mi dosadno

          Originally posted by Heartbreak View Post
          Olivia Kolman razbila kao Elizabeta
          u prvoj sezoni je litgou razbio kao cercil,AL BAS
          Wizard

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Edit: Kako je Olivia Colman samo u jednoj sezoni? Zar joj ovo nije druga sezona, a ujedno i poslednja? Za petu ide nova glumica.
            Zeznuo sam se ja...Bilo je i polemike oko sezona, prvo 6, pa 5, pa posle vratili na 6, tako da ce svaka biti po dve sezone.
            sigpic

            Comment


            • @Heart

              Kako su zavrsili seriju Normal People? Ode li ona na kraju sa njim? To je u knjizi ostalo nedoreceno

              Comment


              • Uf Fargo 9epizoda... kako vozi jbte...od perfekcije, do dosade i onda bum....jbno remek delo epizoda...10/10!!! Kakve scena,kakva muzika....jbna poezija
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Comment


                  • prvi put i vidim i cujem za ovo,ali po posteru mi jako vuce na jednu od fransiza ratova zvezda,makar koliko bio 'original'
                    Wizard

                    Comment


                    • Možda samo po posteru. U svemu ostalom nimalo ne liče.

                      Ovo je serija rađena po knjizi, tj. serijalu "The Expanse". I to nenormalno dobar serijal, jedan od mojih omiljenih. A serija je pravo osveženje za ceo SciFi. U ovako skromnoj ponudi, pravo osveženje.

                      Ako voliš SciFi, preporuka, nećeš pogrešiti.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • I ako volim kad izadje cijela sezona odjednom, ovo mi se ipak vise svidja.

                        Mislim da su se na ovo odlucili kako bi serija dobila vise paznje. Mnogo vise se prica o serijama cije epizode izlaze nedeljno.

                        Jedva cekam da krene

                        Comment


                        • Sad te necemo docekati za finale sezone. #aupickumaterinu

                          I ja sam se nalozio do te mere da bih pratio seriju na nedeljnom nivou. Posle propalog GoTa, nista drugo nisam pratio na taj nacin. Jedino je izuzetak Mandalorian.

                          Comment


                          • Gleda li ko The Blacklist?

                            James Spader fenomenalan

                            Comment


                            • ja kreno da gledam domacu seriju. Juzni vetar. Prve cetiri epizode su u stvari onaj film (podeljen u 4 dela). od pete epizode ide nastavak. Maras u zatvoru (gleda Zadrugu i igra playstation). Zena mu se udala za drugog. Bjelogrla vise ne glumi Cara, sada je to Manojlovic.
                              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                              Comment


                              • pa vidi se da to vise nije bjelino-em stave oznaku 12,em udare u prajmu
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X