Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • znam da ima,nije to problem,ja gledam tražim titlove isto preko plejera al ako ovi ne odrade titl nema odakle da ga skine
    samo što ja ne vidim nešto da ne izbacuju titlove

    http://www.prijevodi-online.org/prijevod/last

    možda samo neće da dele sa titlovi.com jer je kolko sam razumeo nastala neka svadja sa njima
    imaju temu na njihovom forumu al nisam se nešto petljao tamo
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Koliko skapirao, titlovi su uzimali njihove prevode i postavljali kao njihove autorske. I ovi sa prevoda poludeli. Rekli su im valjda da nije problem sto uzimaju i sto na pocetku prevoda pise da su skinuti sa titlova.com, ali da ostave na kraju da je autor taj taj. Sto ovi nisu radili. Tako da su ljudi sa prevoda prestali da rade. Tako nesto.

      Ne brinem se uvek cu naci Engleski prevod
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • za nas nije problem al vidiš da devojka valjda za majku traži prevode na našem ako sam dobro razumeo

        ali da,to je to što se tiče tog spora što si gore naveo
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          za nas nije problem al vidiš da devojka valjda za majku traži prevode na našem ako sam dobro razumeo

          ali da,to je to što se tiče tog spora što si gore naveo
          Ma da, to mi je najveci problem, ja cu odgledati sa engleskim titlom, ali ona ne moze.
          Srecom, pa je leto i trenutno prati samo 2 serije, Suits i Mr.Robot
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Ma da, to mi je najveci problem, ja cu odgledati sa engleskim titlom, ali ona ne moze.
            Srecom, pa je leto i trenutno prati samo 2 serije, Suits i Mr.Robot
            Nista ti gledaj sa njom pa prevodi paralelno!
            Seti se ono kada si bila mala, pa ne znas da citas, pa keva cita tebi

            tako par puta pa na kraju meni rekla moja:" sine laske mi sa 3 god da te naucim da citas"
            Last edited by l1m4r; 29-07-15, 21:10.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • moramo onda da se povežemo pošto ja isto skidam za majku ahahahahaha al najače mi je bilo kad sam joj prvi put skinuo neku seriju i kad je odgledala celu sezonu mislim za dva dana kakvo oduševljenje čoveče

              sad ima stalno neko blokče pored sebe i tamo mi zapisuje šta treba da joj skinem
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Originally posted by saburo sakai View Post
                moramo onda da se povežemo pošto ja isto skidam za majku ahahahahaha al najače mi je bilo kad sam joj prvi put skinuo neku seriju i kad je odgledala celu sezonu mislim za dva dana kakvo oduševljenje čoveče

                sad ima stalno neko blokče pored sebe i tamo mi zapisuje šta treba da joj skinem
                da li je moguce?
                i ova moja ima blokce i tako prati sta je gledala, a sta nije, posto sam je zarazila sa dosta serija

                nasla prevod za Suits, hvalaaaaa
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Dajte neki predlog za serijicu od preko 5 sezona , ps gotovo sve sam odgledao od novijeg žanra tako da mogu i neke manje poznate
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    da li je moguce?
                    )
                    pa da i onda "pizdim" kad mi napiše na srpskom ime serije ili filma pa tek scene kad joj kažem da nešto još nije izašlo ili da je serija ukinuta au tu baš poludi hahah

                    uglavnom,napisaću kad me ne mrzi ovde serije koje gleda pa da se razmenimo sa listama hahahahaha




                    #Gangrena

                    koji žanr serije,fantastika,akcija,krimi...??
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Dajte neki predlog za serijicu od preko 5 sezona , ps gotovo sve sam odgledao od novijeg žanra tako da mogu i neke manje poznate
                      Pocni i ti sa mnom Shameless da gledas.
                      Sto se tice komedija obavezno baci pogled na Office i Seinfeld.Ako volis animirane komedije, moj predlog ti je da pogledas Archer.Ako volis crne komedije mogao bi da pogledas It's Always Sunny in Philadelphia.Kada su drame u pitanju, Justified, Boardwalk Empire i ja imam preporuku da pogledam Oz koji ce doci jednog dana na red. The Wire i House predpostavljam da si pogledao.

                      Comment


                      • Odlicna 6 epizoda suitsa
                        Spoiler
                        inace kakva carica
                        sigpic

                        Comment


                        • Shameless jednostavno svi morate da pogledate

                          Serija koja se prati sa najvecim uzivanjem
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Heartbreak View Post
                            Shameless jednostavno svi morate da pogledate

                            Serija koja se prati sa najvecim uzivanjem
                            Moram da priznam retko luda serija,al ono basostalo mi jos par epizoda..
                            sigpic

                            Comment


                            • Jel zna neko da li je najavljena treća sezona TD

                              Comment


                              • Gleda li neko filmove u formatu WEB-DL,kod mene se to na laptopu super vidi a na rarbg ih redovno izbacuju i to mnogo ranije no brripove



                                Originally posted by Ser Aleksa View Post
                                Jel zna neko da li je najavljena treća sezona TD
                                Nema još ništa zvanično al priča se da je sve u rukama ovog pisca

                                Of course, if HBO loves True Detective so much, one logically wonders why they have yet to announce a third season pickup for the anthology drama. Well, it would appear that the ball is completely in Pizzolatto’s court on that front. Lombardo says that the “door is open” for season three, and that he’d love to “do another season” with Pizzolatto. In short, Nic Pizzolatto is in a position every TV showrunner dreams of: If he wants to do more, he can; if he doesn’t, he won’t. It’s as simple as that.
                                Last edited by saburo sakai; 31-07-15, 09:46.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X