Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju ce da ispadne solidna sezona, mada pored svega ne bih zeleo da bude trece sezone.Nakon trece epizode sam pomislio da ce serija da potone u prosek, da vidimo kako ce da finisiraju sezonu sa poslednje dve epizode.

    Kolin i Vins odskacu u odnosu na ostale po glumi, ali nista epohalno.

    @prskaj

    Delim isto misljenje i juce mi bas palo na pamet koliko su imali vremena i za Farga i za TD posto je zamisljeno da to budu mini-serije.Ovako imaju manje vremena, treba odraditi kastinge i da ne prodje dugo od prve sezone.Toliko faktora, a pre svega glumacka postava je dosta slabija.Pre nego sto je pocela druga sezona TD sam izrazio pesimizam za obe serije i uopste ne vidim da sam pogresio.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Danas izlazi 5ta epizoda Mr Robota?

        Comment


        • izašlo je to valjda pre par dana sećam se da sam je skinuo ..valjda
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Jeste, 5-ta je izašla još prošle nedelje..večeras izlazi 6-ta.
            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Pravim pauzu za Dextera, popustila mi je paznja u petoj sezoni i da sam nastavio islo bi na silu.Krenuo sam danas sa americkom verzijom Shameless, bas luda i bolesna porodica.Ocekujem dve sezone zagrevanja, a od trece ono pravo.Umirao sam od smeha kada je Frenk(glumi ga Vilijam Mejsi) zavrsio u Kanadi u drugoj epizodi.Dobrodoci ce ova crna komedija u narednih mesec dana.

              Comment


              • Posto prijevodi-online strajkuju, koji jos sajt osim titlovi.com koristite za prevode?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Posto prijevodi-online strajkuju, koji jos sajt osim titlovi.com koristite za prevode?
                  skines bs.player ubaci engleski, hrvatski, srpski i sam ti skida prevode. Vise nego dobar, ali i on nekada zna da zakaze
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • subtitleseeker, podnapisi.. ali nema prevoda nigde za serije. Tacno cu poceti sam da prevodim..

                    Jbt taj BS player i dalje postoji? hahaha

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      skines bs.player ubaci engleski, hrvatski, srpski i sam ti skida prevode. Vise nego dobar, ali i on nekada zna da zakaze
                      A je l' se ti prevodi negde skinu na komp kao tekstualni ili bilo koji drugi fajl?
                      Treba mi i takav prevod zato sto dosta serija skidam mami a ona gleda na TVu preko eksternog harda.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • pa dzabe ti to,ako ovi štrajkuju nijedan player neće tu da pomogne ako tražiš prevod na nekom od "naših" jezika

                        a ona se verovatno brine da neće naći prevode za nove serijice i ostalo što tek treba da izadje
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Originally posted by l1m4r View Post
                          skines bs.player ubaci engleski, hrvatski, srpski i sam ti skida prevode. Vise nego dobar, ali i on nekada zna da zakaze
                          Meni po defaultu skida engleske prevode, za srpski i hrvatski niti znam da podesim niti sam bio svestan da uopste ima opcija za tako nesto.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            A je l' se ti prevodi negde skinu na komp kao tekstualni ili bilo koji drugi fajl?
                            Treba mi i takav prevod zato sto dosta serija skidam mami a ona gleda na TVu preko eksternog harda.
                            skida fajl kako je "aploudovan" ,tj kakav je na sajtu sa koga inače skida a uglavnom je to sa http://www.opensubtitles.org/en/captcha/redirect-%7Csr

                            mada ti tamo možeš da našteluješ na kojim sajtovima da ti traži prevod

                            trebalo bi sad bs player da skida titlove u folder gde ti je film šta već,a pored njega i smplayer skida titlove
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              A je l' se ti prevodi negde skinu na komp kao tekstualni ili bilo koji drugi fajl?
                              Treba mi i takav prevod zato sto dosta serija skidam mami a ona gleda na TVu preko eksternog harda.
                              skinu ti se kao fajlovi SUB. nekada izgledaju kao tekstulani dokumenti nekada ne. Meni na kompu i na dvd uglavom rade.
                              Napravi ti BS folder SUBS, e sada, ako ti je avi fajl u folderu videces u tom folderu jos jedan sa imenom subs. i tu je prevod. Ili ce da ti pravi novi folder SUBS gde ce sve prevode da ti stavlja. Sto se tice tv-a, to sve zavisi fajlovi su isti kao i sa prevoda, pitanje jel mozes preko daljinskog da ubacis fajl. Meni negde dozvoli negde ne. NEgde moras da lepis na seriju a to smara.

                              Originally posted by saburo sakai View Post
                              pa dzabe ti to,ako ovi štrajkuju nijedan player neće tu da pomogne ako tražiš prevod na nekom od "naših" jezika

                              a ona se verovatno brine da neće naći prevode za nove serijice i ostalo što tek treba da izadje
                              Veruj mi uvek ima. Uvek

                              Originally posted by Prototype View Post
                              Meni po defaultu skida engleske prevode, za srpski i hrvatski niti znam da podesim niti sam bio svestan da uopste ima opcija za tako nesto.
                              Ides na "Default subtitle language"
                              zatim dugme/ikonica [...]
                              dodas jezik koji hoces i ides ok. I mozes koliko hoces jezika da stavis tj koji tebe interesuju.


                              Originally posted by saburo sakai View Post
                              skida fajl kako je "aploudovan" ,tj kakav je na sajtu sa koga inače skida a uglavnom je to sa http://www.opensubtitles.org/en/captcha/redirect-%7Csr

                              mada ti tamo možeš da našteluješ na kojim sajtovima da ti traži prevod

                              trebalo bi sad bs player da skida titlove u folder gde ti je film šta već,a pored njega i smplayer skida titlove
                              ima on svoja 3 sajta sa koja skida tj sa kojih trazi prevode. Verovatno i tu mogu da se dodaju jos neki ali treba caprkati, a mene to smara
                              Last edited by l1m4r; 29-07-15, 20:54.
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Ma najmanji je problem da isto nazovem .avi fajl i .sub fajl i da ga automatski povuce, meni je samo potreban fajl

                                Hvala, sad cu da probam
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X