Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TWD
    Spoiler
    vec mislim da se samo vrte u krug , Rik i Deril drze seriju,videcemo za par meseci
    Last edited by Jack; 11-07-15, 18:41.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Shield se plasim da pocnem da gledam, kapiram da necu na posao ici znam sebe

      Filadelfiju sam dosta puta gledao ne tv, nesto skidao. ne znam ni sta sam gledao ni sta nisam Ali hvala Ricpa
      Obavezno Shield da pogledaš. Pretpostavljam da si ove neke najpopularnije pogledao. Dexter je mnogo dobra serija, vidim da ste je pominjali ranije. Sherlock britanski, True Blood, Chuck, Entourage, Fringe, Fargo. Od ovih starijih: X-Files, The Twilight Zine, Twin Peaks... Eto nesto iz prve ruke.

      Comment


      • Mr Robot

        Spoiler
        E dobro je sto Tajler uopste nije poremecen lik. Kakav idealan ritam ima serija, ne mogu verovati. Bas po mom ukusu. Kvalitet i dalje vrhunski, jos ova 3. epizoda donela novu sirinu seriji, otkrila jos jedan nivo.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by HeadBurn3r View Post
          Obavezno Shield da pogledaš. Pretpostavljam da si ove neke najpopularnije pogledao. Dexter je mnogo dobra serija, vidim da ste je pominjali ranije. Sherlock britanski, True Blood, Chuck, Entourage, Fringe, Fargo. Od ovih starijih: X-Files, The Twilight Zine, Twin Peaks... Eto nesto iz prve ruke.
          Boldovane gledane Samo zadnje 3 moram da obnovim gradivo
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Одела, крај 2. сезоне...

            Spoiler
            Тебра, колико треба да будеш ретардиран да овако завршиш сезону. Зашто би јебено звао ликушу која је удата и коју је дан пре отерао када има предобру ситуацију са рибом која је савршенство? Капирам ја да је њима требала нека прича за наставак, али оволико нелогично и глупо да је заврше... срамота. Друго, превише очигледно је било на крају како ће се завршити сезона.


            /edit

            Ово ипак није крај сезоне, ја се истриповао. Углавном, глупа је епизода.
            Last edited by Урош94; 14-07-15, 14:05.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Saburo, gledas li Penny?
              Spoiler
              Kako je vukodlak otkinuo vucu-gla ovoj glavnoj vestici... ono nije zdravo. Kao reklama za super secko-samo jednim potezom ruke, resicete sve svoje probleme...
              bio na moru i imao sam još nekih obaveza u poslednje vreme zato me nije bilo....

              Penny

              Spoiler
              Pogledao sam naravno nego nisam stigo da postam,svidela mi se ova sezona,baš mi je nekako sve preletelo,krivo mi je samo što vukodlaka nisu malo bolje vizualno odradili ,ovako mi izgleda kao iz onih filmova iz 80 tih,nego ajd...druga zamerka je ta što mi je malčice krivo što nisu ubacili još koju epizodu,krenuli su sad da razvijaju malo priču i baš bi mi legla bar još jedna,dve epizode

              na drugu stranu,moram da priznam da me je ova naša veštica,šta je već manje smarala ove sezone tako da mi je daleko bolje bilo nego lane sa onim silnim scenama oko isterivanja djavola...krivo mi malo za slugu al ajd bilo bi malo i glupo da nikog nisu izgubili u ovim poduhvatima

              Dorijan napokon izlazi na scenu,videćemo šta će se dešavati sa njim,sad sam totalno zatečen kako su se razdojili i pojma nemam šta će se dešavati dalje,nadam se samo da će sad malo prebaciti priču na nekog drugog jer me je malo smirilo ovo sa demonima,djavoilma,vešticama
              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

              Comment


              • Samo da kazem Mr Robot ep 4 (verzija HDTV.x264, mozda je time code na drugim verzijama drugaciji) 21:20 - do kraja jedan veliki !
                sigpic

                Comment


                • 2.sezona You're the worst pocinje 9.septembra, ne znam da li neko ovde gleda, ali serija je genijalna
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    2.sezona You're the worst pocinje 9.septembra, ne znam da li neko ovde gleda, ali serija je genijalna
                    Najbolja komedija prosle godine
                    sigpic

                    Comment


                    • Je l' me neko zeza ili se Wejward zavrsio?

                      Spoiler
                      Tesko sranje ako je onde kraj,nidje veze onakav kraj,valjda ce imati jos neka sezona...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Meni se ok zavrsio Wayward Pines, ne znam da li ce biti sledece sezone, ali ostavili su prostora da bude. I nisam citala knjige, tako da ne znam koliko se razlikuje serija od knjiga, a i kraj.

                        Spoiler
                        ko je onaj sto je obesen, bukvalno zadnji kadar
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Pajns.

                          Spoiler
                          Od tri knjige kod nas je prevedena samo prva. Uzeo sam da je čitam jer sam počeo da gledam potencijalno dobru seriju, međutim prva knjiga pokriva seriju samo do trenutka kad Itan postane šerif i kad se otkrije misterija mesta. Inače, očajno je napisana i da nisam zamišljao ambijent iz serije ne bi bila ni atmosferična. Nastavke nemam nameru da kušam, i mogu vam reći da je serija, koliko god rupa imala, nešto bolje urađena od knjiga. Sve je to tanko, sa tupavim dijalozima, postavkama, reakcijama... Pošto je prvu knjigu serija prilično przo pretekla, pretpostavljam da ovo što ste pogledali verovatno pokriva sve knjige iako ima odstupanja u toku radnje. Mislim da sam negde usputno pročitao da neće biti druge sezone, da je ovih deset adaptacija trilogije.

                          Poslednja epizoda je meni bila glupa do bola, čak gluplja i od one sa bombom - bombom koja treba da uništi betonski zid, ali je u kombiju eksplodirala toliko slabo da su klinci preživeli. Ovi iz organizacije imaju neozvučenu sobu bez kamera, ali za potrebe radnje ipak će se naći u kafiću s kamerama da bi predali bombu jedan drugom, jer kako bi drugačije kreatori napravili radnju u kojoj sledi potera za bombom. U poslednjoj epizodi preko Itana na silu pokušavaju da naprave emociju, kao on će da se žrtvuje i ostaće u liftu koji će minirati da bi spasio svet. Lift čiji pod mutirani probijaju kao da je od kartona, rukama. A Itan inače nije mogao da se popne sa ostalima pa baci dinamit u jebenu rupu, nego je morao da sedi u liftu da bismo imali tragediju na kraju. Što se tiče onog vešanja na kraju, kontam da je to samo obični neko, i da su hteli da pokažu kako je masterplan tvorac i spasilac sveta Pinčer (tako beše ime?) ipak bio u pravu jer stariji od školaraca ne mogu da prihvate istinu i jedini način da se Pajns drži pod kontrolom je klanje po trgovima. Valjda se zato epizoda i zove "Cycle". Sve u svemu, jedan veliki od serije.

                          Comment


                          • Ne stigoh da odgledam finale Waywarda sinoć. Sad moram da tražim po netu....

                            P.S. Repriza na FOX-u u 13:15....ako ima još neko ko nije pogledao...
                            Last edited by z0La; 24-07-15, 10:47.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ne stigoh da odgledam finale Waywarda sinoć. Sad moram da tražim po netu....

                              P.S. Repriza na FOX-u u 13:15....ako ima još neko ko nije pogledao...
                              De si bio sat vremena ranije, upravio zavrsio ali sa engleskim titlom, kad me mrzelo da se iscimam da vidim za reprizu
                              Last edited by mark !t zer0; 24-07-15, 11:03.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zero View Post
                                De si bio sat vremena ranije, upravio zavrsio ali sa engleskim titlom, kad me mrzelo da se iscimam da vidim za reprizu
                                Auuuu, e jbg, ko te šiša kad si lenj... Ja taman krenuo da palim uTorrent da skidam, i slučajno proverih program...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X